Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

QUOTE(Limcamca @ 2006 12 13, 13:34)
O kur tokias įsigyti galima?


rasykit info@limevika.lt gausit visa info 4u.gif
Atsakyti
O parduotuvėse ar nebūna pirkti išsiskleidžiančių žvakių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 12 13, 23:44)
O parduotuvėse ar nebūna pirkti išsiskleidžiančių žvakių?  ax.gif


maciau Europoj kur dovanas pakuoja, ten turi
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 12 13, 23:05)
maciau Europoj kur dovanas pakuoja, ten turi

Ir kiek jos kainuoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 12 14, 00:09)
Ir kiek jos kainuoja?  smile.gif

18 cm aukscio (~8 cm skersmens) 39 lt, brangoka, bet laaabai ilgai dega! kols pradejo "sklesitis" deginau gal 30 valandu... doh.gif Bet buvo pagaves azartas... Varysiu pirkt nauja, nes anoji liko kaip interjero detale ant zidinio bigsmile.gif
Atsakyti
Atsisiunčiau ir aš jų pasiūlymą: žvakės tikrai fantastiškos. Net vyras mano susižavėjo. Ir kaip supratau, ten už 39 lt, gauni keturias žvakes. Taip, kad nėra daug mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 12 14, 19:18)
Atsisiunčiau ir aš jų pasiūlymą: žvakės tikrai fantastiškos. Net vyras mano susižavėjo. Ir kaip supratau, ten už 39 lt, gauni keturias žvakes. Taip, kad nėra daug mirksiukas.gif

nu tai kad, ne keturias, as viena uzsisakiau, viena ir gavau g.gif
man aiskino kad pakuote 4 vnt, jei nori visa pakuote tai bus 4x39 LT cool.gif
bet as jau skaiciavau, visvien apsimoka: kol sudeginau viena LOTUS, salia sudeginau 4 parafinines po 10.85 Lt (panasaus dydzio)
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 12 14, 19:18)
Atsisiunčiau ir aš jų pasiūlymą: žvakės tikrai fantastiškos. Net vyras mano susižavėjo. Ir kaip supratau, ten už 39 lt, gauni keturias žvakes. Taip, kad nėra daug mirksiukas.gif


Is kur cia galima atsisiusti?
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 12 14, 19:00)
nu tai kad, ne keturias, as viena uzsisakiau, viena ir gavau  g.gif
man aiskino kad pakuote 4 vnt, jei nori visa pakuote tai bus 4x39 LT  cool.gif
bet as jau skaiciavau, visvien apsimoka: kol sudeginau viena LOTUS, salia sudeginau 4 parafinines po 10.85 Lt (panasaus dydzio)


o jie patys atvežė, ar tu važiavai kur nors pasiimti?

QUOTE(Darlingkrbe @ 2006 12 15, 09:43)
Is kur cia galima atsisiusti?
Aciu!


info@limevika.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 12 15, 11:43)
o jie patys atvežė, ar tu važiavai kur nors pasiimti?
info@limevika.lt mirksiukas.gif


Atveze (Vilniuje), nes as norejau greitai... blush2.gif I kitus miestus siuncia pastu
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 12 15, 11:44)
Atveze (Vilniuje), nes as norejau greitai...  blush2.gif I kitus miestus siuncia pastu

Tai jau labai brangi žvakė gaunasi, jeigu aš gyvenu kitame mieste, dar atsiuntimas kainuoja, tai žvakė vos ne puse šimto kainuotų doh.gif . Bet jų turėtų būti ne tik Vilniuje, reikia tik daugiau pasidomėti ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vene: 15 gruodžio 2006 - 15:41
QUOTE(vene @ 2006 12 15, 15:40)
Tai jau labai brangi žvakė gaunasi, jeigu aš gyvenu kitame mieste, dar atsiuntimas kainuoja, tai žvakė vos ne puse šimto kainuotų  doh.gif . Bet jų turėtų būti ne tik Vilniuje, reikia tik daugiau pasidomėti  ax.gif .


Bet jei skaitei aukščiau, tai tos žvakės labai ilgai dega thumbup.gif
aš tik vieno bijau, kad nemokėsiu jos ten gerai perskirti, kad ji į šonus skirtųsi, ir bus paskui sugadinta žvakė cool.gif
Atsakyti