Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

QUOTE(Muka @ 2006 11 14, 17:26)
nevėdinu ir nelabai tuom duomiuos kenkia mano sveikatai ar ne bet žvakių pilni namai , mano šeimyna neįsivaizduoja kaip atsisėsti prie pietų stalo be žvakės o kad ir pusryčiaujant žvakė dega ir aplamai nuo lapkričio 1 dienos iki pat Kalėdų ( o aš ir visa laiką) sako senovėje degindavo žvakes su ta intencija neva vėlėms smagiau joms dabar labai sunku būna verysad.gif . Bet aš su malonumu ir taip deginu, man labai gera kaip jos dega , mano vyras net juokiasi iš manęs, vadina žvakių, žvakidžių fanate lotuliukas.gif bet pats irgi jau dažnai uždega žvakes kai ankščiau parsiranda į namus už mane thumbup.gif






Musu seimyna irgi panasiai gyvena.Be zvakiu nei pro kur tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi mėgstu rudens ar žiemos vakarais uždegti žvakelę. Kvepiančių neperku, labai patinka vaškinės žvakės. O dėl kvapo, tai naudoju natūralius eterinius aliejukus smile.gif .
Atsakyti
Ne visai itema,bet...drauge psakojo,pridege karta pilnus namucius zvakuciu,laukia vyro,romaaantika.grizo vyras: ka, elektra dingo? Tarsi anekdotas bet taip buna,deje... O as galiu psaidziaugti,kad savaji jau ismokinau dziaugtis zvakuciu sviesa,dievinu zvakes,ir degu jas ne tik tada kai dingsta elektra cool.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2006 11 19, 16:22)
Ne visai itema,bet...drauge psakojo,pridege karta pilnus namucius zvakuciu,laukia vyro,romaaantika.grizo vyras: ka, elektra dingo? Tarsi anekdotas bet taip buna,deje...    O as galiu psaidziaugti,kad savaji jau ismokinau dziaugtis zvakuciu sviesa,dievinu zvakes,ir degu jas ne tik tada kai dingsta elektra cool.gif



mano irgi anksciau buvo toks, dabar jau po truputi priprato biggrin.gif

ypac jam patinka, kai bute gaivinu ora su tokiu spec indeliu, apacioje zvake o virs jos indelis su vandieniu ir kokiu nors aliejuku wub.gif

Atsakyti
ECH... kaip grazu... daug zvakiu...
user posted image
user posted image user posted image user posted image
lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Fantastika. Kaip gražu išsiskleidžiančios žvakės, ypač, kai jų daug rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 12 04, 13:33)
Fantastika. Kaip gražu išsiskleidžiančios žvakės, ypač, kai jų daug  rolleyes.gif .


O jos čia bedegdamos taip išsiskleidžia? g.gif
Atsakyti
Fe, šitos man nekokios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2006 03 15, 09:03)
Šiuo metu beveik visos turimos žvakės yra praktiškos ir naudojamos smile.gif dekoratyvinių su visokiais navarotais nelabai mėgstu. Turiu gražias balto matinio stiklo žvakides - taures, į jas dedu žvakes-tabletes. Turėjau labai skaniai kvepiančią diiiiidelę ir storą žvakę iš Sia  thumbup.gif  dabar turiu dideles storas paprastas gelsvas. Deginu jas be jokios progos - būnu viena namuose, užsidegu žvakę ir dirbu savo darbus.
Kažkas rašė, kad žvakės kenkia - gal  blink.gif  bet aš prieš miegą išvėdinu kambarį. Beje, kiti kaip itk rekomenduoja deginti žvakes (retkarčiais net ir darbo vietoje), nes tai išvalo energiją.... g.gif



biggrin.gif na tai blogai tada tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pusadriana @ 2006 12 04, 20:44)
O jos čia bedegdamos taip išsiskleidžia? g.gif

jo, jos issiskleidziadegdamos bigsmile.gif Isigijau keleta thumbup.gif Nos kaina nemazoka, bet dega ilgai!!! thumbup.gif ir sudeginus nereik ismesti, graziai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 12 05, 11:02)
jo, jos issiskleidziadegdamos  bigsmile.gif Isigijau keleta  thumbup.gif  Nos kaina nemazoka, bet dega ilgai!!!  thumbup.gif ir sudeginus nereik ismesti, graziai atrodo  bigsmile.gif

o gal isduotum, kur tokias pirkai?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 11 17, 10:06)
Aš irgi  mėgstu rudens ar žiemos vakarais uždegti žvakelę. Kvepiančių neperku, labai patinka vaškinės  žvakės. O dėl kvapo, tai naudoju natūralius eterinius aliejukus  smile.gif .


As irgi labai noriu aromatines zvakes ir aliejuku. Kur visa tai galima isigyti???
Aciu:)
Atsakyti