Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose


o aš didelė žvakių gerbėja blush2.gif turiu jų daug ir labai įvairių...
net gi pradėjau kolekcionuoti , pamačius kad vistiek visų pasaulio žvakių neturėsiu kur dėt doh.gif pardėjua rinkti tik vaisių formų ir jūros motyvų žvakes. bet tik ypatingas ir kažkuo išsiskiriančias, o kitas- deginu ( negailiu) . Pvz, turiu iš Venecijos rankų darbo žvakę su jūros motyvais , ir žinau kad antros tokios nebus, tik panašios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šiuo metu beveik visos turimos žvakės yra praktiškos ir naudojamos smile.gif dekoratyvinių su visokiais navarotais nelabai mėgstu. Turiu gražias balto matinio stiklo žvakides - taures, į jas dedu žvakes-tabletes. Turėjau labai skaniai kvepiančią diiiiidelę ir storą žvakę iš Sia thumbup.gif dabar turiu dideles storas paprastas gelsvas. Deginu jas be jokios progos - būnu viena namuose, užsidegu žvakę ir dirbu savo darbus.
Kažkas rašė, kad žvakės kenkia - gal blink.gif bet aš prieš miegą išvėdinu kambarį. Beje, kiti kaip itk rekomenduoja deginti žvakes (retkarčiais net ir darbo vietoje), nes tai išvalo energiją.... g.gif
Atsakyti
as paskutiniu metu zvakes nerandu kad labai kvepetu verysad.gif Pirkau akropoly ir Jysk, bet kvepia labai sintetiskai ir labai nestipriai. Gal zinot kokiu zvakiu kad visas kambarys pakviptu?
Atsakyti
Aš irgi mėgstu deginti žvakes. Ypač žiemą, kai aplinkui tamsu ir nyku.. Tada užsidegu net kokį 10 žvakių, kurias sudėlioju kaip kompaziją. Ir pažiūrėti gražu, ir akys ilsisi nuo dienos darbų.. priedo, žvakių šviesa padeda išvaikyti niūrias mintis, depresinę nuotaiką.. O prieš miegą juk galima tiesiog išvėdinti kambarį ir puikiai išsimiegoti. thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat patinka zvakes, ypac kai atsiguli i vonia zvakiu sviesoj, tai labai romantiska thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Labai patinka žvakės. Tiesa po vieno tokio straipsnio LR, neva žvakės ir smilkalai sukelia vėžines ligas, tai buvau kažkaip susibalamutinus, bet manau, kad natūralaus vaško žvakės ir natūralūs smilkalai negali kenkti doh.gif .Man patinka gulėti vonioje aplinkui degant žvakėms, tai toks relaksas smile.gif Tikiu ir ta teorija, kad žvakių pagalba galima energetiškai išvalyti namus. O žvakes tai renkuosi tik natūralaus vaško, nes man labai skaniai kvepia.
Atsakyti
Mane žvakės sužavėjo, kai gyvenau Danijoje.. sakoma kad Danijoje sudeginama daugiausia žvakių pasaulyje..ir is tiesų ten jų be galo daug.. namuose ant palangiu... stalu.. stelelių... o kaip jauku...ten gi dažnai pliaupia lietutis.. tai net kai už lango drėgna ir lyja, namie gera, šilta..smile.gif Ech nostalgija... doh.gif
Atsakyti
as irgi turiu zvakiu. Ir visos jos dovanotos... Ir nenaudojamos. Kazkaip vis neatsiranda noro man ta zvake uzsidegti verysad.gif
Atsakyti
Megstu zvakes,ypac ziema.Daugiausiai ju pas mane vonios kambaryje,ten deginu nedaznai,gal jos labiau interjero detales..
Atsakyti
Megstu zvakes bet kuriuo metu laiku... Jos mane ikvepia ir nuramina nervus... Net darbo vietoje ant stalo deginu zvakute. Man patinka naturalios zvakes, be kvapikliu, jie sakoma "iskreipia" namu aura. Manau smilkalai kvapui suteikti tinka deriau...
Zvakiu entuziastem manau bus idomu: radau labai super zvakes, kurios dega labai ilgai, ir degdamos skleidziasi kaip lotoso ziedas... Jei kam idomu, pasiurekit "parase" esancioj nuorodoj. Jei kam labai idomu smile.gif rasykit i az, nurodykit savo e-mail'a, atsiusiu info (nenoriu cia "skelti" reklamos ax.gif )

Jaukiu jums vakaru! 4u.gif
Atsakyti
Man irgi idomu ar tos zvakes nekenkia, juk parafinas garuoja, mes ji ikvepiam, taip pat ar nenuseda ant baldu, ar nesikaupia kokie riebalai ir panasiai g.gif
gal kas zinot, nes as irgi uzsikabliavau ant zvakiu vakarais. kartais po to isvedinu, o kartais ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2006 11 14, 17:50)
Man irgi idomu ar tos zvakes nekenkia, juk parafinas garuoja, mes ji ikvepiam, taip pat ar nenuseda ant baldu, ar nesikaupia kokie riebalai ir panasiai  g.gif
gal kas zinot, nes as irgi uzsikabliavau ant zvakiu vakarais. kartais po to isvedinu, o kartais ne  blush2.gif

nevėdinu ir nelabai tuom duomiuos kenkia mano sveikatai ar ne bet žvakių pilni namai , mano šeimyna neįsivaizduoja kaip atsisėsti prie pietų stalo be žvakės o kad ir pusryčiaujant žvakė dega ir aplamai nuo lapkričio 1 dienos iki pat Kalėdų ( o aš ir visa laiką) sako senovėje degindavo žvakes su ta intencija neva vėlėms smagiau joms dabar labai sunku būna verysad.gif . Bet aš su malonumu ir taip deginu, man labai gera kaip jos dega , mano vyras net juokiasi iš manęs, vadina žvakių, žvakidžių fanate lotuliukas.gif bet pats irgi jau dažnai uždega žvakes kai ankščiau parsiranda į namus už mane thumbup.gif
Atsakyti