Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

Aš irgi prisijungiu prie tų,kurie be žvakių negali apsieit.Na šita manija apsėdo prieš kelerius metus,irgi mėgstu visur pridegiot,pridėliot.Turiu tokią žvakidę tipo žibintą,ten telpa stora nemaža žvakė,tai draugai juokiasi,kad čia mūsų židinys.Be to,esu Liūtas,skaičiau,kad šiam ženklui žvakė yra tarsi simbolis,be to,pagerina nuotaiką ir ramina.O kuriozas irgi buvo su žvake stovėjo ant palangės šalia kaktuso pūkuoto,skersvėjis susisuko,ir nusvilino visus kaktuso gaurus.Bet jie jau sėkmingai ataugo. biggrin.gif
Atsakyti
Ir ash zvakes megstu smile.gif Ypach originaliose zvakidese.. Pavasari ir vasara nelabai degioju, o rudeni man prasideda ju "sezonas" - nieko nera jaukiau salta rudens ar ziemos vakara, kaip uzsidegti keleta zvakiu, ir siltai patogiai isitaisyti su puodeliu arbatos prie geros knygos ar siaip parasineti ka nors...
Atsakyti
Turiu pilną stiklinė lentynėlę virtuvėj žvakių įvairiausių.. tik progų nėra degioti, tik savaitgaliais susėsdavom su mama, pasidariusios kvapnios arbatos stikliniame servize, staltiesėlės+žvakė raudoname indelyje kaip žiburėlis... rolleyes.gif
Atsakyti
Megstu zvakes...jJu skleidziama siluma ir sviesa padeda uzmirsti visus rupescius. Kartais tiek nedaug reikia: patogiai isitaisyti su mylimu zmoguciu, uzsidegti zvake, pasidaryti puodeli aromatingos arbatos ir svajoti arba kalbeti...
Smilkalai tai man nelabai patinka - kazkaip man nuo ju galva skauda. Neseniai isuosciau tokia galybe smilkalu, ir tik vieni patiko - obuoliu kvapo. O visi kiti... doh.gif
Atsakyti
Tik dovanotos pas mane. Degu labai retai, nes naujausia literatūra skelbia, kad jos skleidžia nuodingas medžiagas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovi @ 2005 10 10, 18:44)
Tik dovanotos pas mane. Degu labai retai, nes naujausia literatūra skelbia, kad jos skleidžia nuodingas medžiagas  blink.gif

Nu va biggrin.gif Ir čia problemos biggrin.gif
tai tada reiktų ir mikrobanginio maisto nevalgyt, ir ant keptuvės nieko nekept, ir batų ant kulnų nenešiot blink.gif
Jei jau žvakių nebedegiosim dėl sveikatos, tai dar milijono kitų įpročių reiktų atsisakyt, ir nežinia kas iš to gyvenimo beliktų blink.gif
Atsakyti
Aš irgi jungiuosiu prie jūsų, labai mėgstu žvakes, bet kaip ir dauguma čia esančių vasarą ir pavasarį jas pamirštu smile.gif O dabar kai jau vakare šaltoka ir ne taip jauku, mėgstu gulėdama lovoje žiūrėti į degančias žvakes ax.gif buvo nebrangių ir gražių maksimoje, tik kai jau susiruošiau pirkti buvo likę vos kelios sad.gif Dar mačiau norfoj kvepiančių su kavos pupelėm, tai jau sakiau reiks įsigyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 10 02, 19:06)
O tau ant palangės jos nuo saulės netirpsta? Nes man ne viena jau ištirpus  doh.gif  doh.gif  doh.gif


4u.gif nea neishtirpo ne viena, gal todel, kad saule rytine ax.gif
Atsakyti
Labai megstu zvakes, dievinu jas. labai daug namie turiu - pati perku arba gaunu dovanu.
Taip jauku prie zvakiu sviesos ir zomantiska ax.gif wub.gif
Atsakyti


taip taip ir aš iš tų kurios turi daug žvakių blush2.gif jei pas mane užsuka draugė , kavą geriam būtinai padegu žvakę .aš jų nekolekcionuoju o naudoju pagal paskirtį mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane irgi tas iprotis su tom zvakem - kaupti ir nedeginti unsure.gif
anksciau dar turejau kvaila iproti degint zvakiu tuos nubegimus. su vasku zaizdavau.. nu pvz atvaro drauge, geriam arbata, dega zvake, tai as paimu kur likes vaskas ir lydau doh.gif tas pajuodaves nuo dumu vaskas atgal subega, vel dega.. labiausiai megdavau nulupinet tuos dekoravimus, gerai atsilupa taip, sudeginu.. hihihi.gif ir taip zaizdavau doh.gif vyras baisiai pykdavo, nes zvake galiausiai gaudavosi marga apjuodavusi nuo visokio vasko..
Atsakyti
Namie turim žvakių,bet daugiau kaip interjero detalę, dingus elektrai uždegame plaukiojančias žvakes (mažytės metaliniuose indeliuose) , jų turime ne vieną dėžutę, tam atvejui ax.gif , o kitas gaila deginti.
Atsakyti