Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

Zvakes ir man labai patinka thumbup.gif namie turiu ju daug, ivairiausiau formu ir spalvu rolleyes.gif deginu jas kiekviena diena blush-anim-cl.gif o ir parduotuvej negaliu pro jas ramiai praeiti unsure.gif
Atsakyti
negaliu as ramiai praeiti pro zvakes biggrin.gif man ju tiek daug graziu, tai vis ir perku, ir tempiu namo biggrin.gif ne tiek daug as jas deginu kiek perku biggrin.gif
Atsakyti
O aš turiu durną madą, labai labai patinka žvakės, bet gaila jas deginti smile.gif)
Neseniai Maximoj žiūriu žvakių išpardavimas. Parduodamos mėlynos žvakės ilgos, kaina 0,28 Lt. Galvoju kažkaip čia per pigiai man jos. Nueinu prie aparato kur skanuoja kainas, nenusiskanuoja, per maži skaičiai. Ėjo pro šalį konsultantas, sakau norėčiau kainą sužinoti, sako tuoj einu prie kompiuterio ir nuskanuosiu. ateina ir sako, kad kaina 0,09 Lt. ohmy.gif Aišku nepatikėjau, pasiėmiau 10 žvakių ir galvoju tiek to, kiek kainuos, tiek. Nueinu į kasą mokėt ir tiksliai ohmy.gif 0,09 Lt. tai pasidėjau krepšius į saugyklą ir per naujo ėjau žvakių pirkti, paėmiau visas kiek buvo thumbup.gif Apie 35 žvakes po 0,09 Lt., būtų buvę daugiau, būčiau ir 100 paėmus už tokią kainą, nes būtent man mėlynos ir tinka clap.gif Dabar jau negaila degint bent mėlynų, o dekoratyvines ir toliau laikau smile.gif
Atsakyti
O aš negaliu namie deginti žvakių schmoll.gif : man tuoj trūksta ora. Sako, kad deganti žvakė "ryja" deguonį... Taigi visas žvakes išdovanoju tongue.gif
Atsakyti
Ir aš prisidedu prie tų, kurioms žvakės ramybės neduoda. Tikrai mėgstu žvakes ir smilkalus. deginu kada sugalvoju. Ir vaikams patinka. Ir namie gražiau bei jaukiau...
Atsakyti
QUOTE(Jurgyte @ 2005 09 21, 10:24)
O aš negaliu namie deginti žvakių schmoll.gif : man tuoj trūksta ora. Sako, kad deganti žvakė "ryja" deguonį... Taigi visas žvakes išdovanoju tongue.gif

O aš kaip tik girdėjau, kad labai sveika nors kartą per savaitę namuose padegint žvakę. Sako, labai apvalo namus nuo blogų aurų, blogos energijos ir visokio blogio smile.gif Taigi pati labai mėgstu degint žvakes, ypač vakarais... Susidegu kokias 5-7 ir kaifuoju rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu nemažai, bet kažkaip retai naudoju. Turiu keletą draugių, kurios be žvakių gyventi negali, tai kai ateina į svečius ir primena - uždegu. Tik ant kalėdinio stalo žvakė man būtina.
Atsakyti
Pas mane taip pat daug zhvakiu. laikau jas virtuvej, visa palange nudeliota ir puse stalo. Gerai, kad stalas virtuvej praktishkai nenaudojamas, tai zhvakes tuoj ji visa okupuos smile.gif
Atsakyti
Pas mane taip pat daug zhvakiu. laikau jas virtuvej, visa palange nudeliota ir puse stalo. Gerai, kad stalas virtuvej praktishkai nenaudojamas, tai zhvakes tuoj ji visa okupuos smile.gif
Atsakyti
pilni namai žvakių, žvakidžių - negaliu be jų. Draugams patinka toks mano pomėgis - visada žino, ką dovanų atnešt doh.gif biggrin.gif ilgais vakarais užsidegi žvakučių, taip gera pasidaro, jauku wub.gif ir vyrą prie žvakių įpratinau biggrin.gif
Atsakyti
O man nelabai zvakes patinka. Nes silpna darosi.
Nebent kokia kvepiancia uzsidegu ir pastatau kampe, kad nematyciau liepsnos.
Pries kaledas ir siaip ziema kartais naudoju tokia zvakide, kur dedasi apie 10 :tableciu" na, toks ziemos aksesuaras, kad Kaledu senis rastu kelia, o paskui, kad pavasari prisisaukciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nete @ 2005 10 02, 12:31)
Pas mane taip pat daug zhvakiu. laikau jas virtuvej, visa palange nudeliota ir puse stalo. Gerai, kad stalas virtuvej praktishkai nenaudojamas, tai zhvakes tuoj ji visa okupuos smile.gif

O tau ant palangės jos nuo saulės netirpsta? Nes man ne viena jau ištirpus doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti