Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

Radau labai mielų žvakių gesiklių smile.gif
Atsakyti
Labai megstu namie uzdegti zvakes smile.gif man jos sukuria malonia aplinka ir kazkai smagiau jauciuosiu wub.gif
Atsakyti
As taip pat megstu zvakes. Bet... Pries 13m vos nepakuriau namo doh.gif . O per kaledas turejau garbes parafina nuo sienos, grindu grandyti. nes MB uzkliuvo uz staliuko kojos kur stovejo degancios zvakes doh.gif

Atsakyti
Man irgi patinka žvakės. Vienais metais gimtadieniui prašiau dovanų žvakių, tai kaip gavau taip ir stovi, gaila deginti blush2.gif . Ir dar bandau daryti, bet nelabai kas gaunasi. Dar sesė užsivedus su ekologija nelabai leidžia deginti nes taip šiltnamio dujos gaminasi blush2.gif. Šiaip šaltuoju metų laiku kartais padeginu.
Atsakyti
man irgi patinka interjere avakes, ypac kokios nepaprastos, pati namie juos turiu, man juos priduoda romantikos, jaukumo tokio, labai liux , ir namie graziai atrodo, o dar kai koki vakara su vyru uzmigdom vaikucius ir ramiai sau pasedim prie kamino tai uzdegiu piora zvakiu ...ech ...romatika biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
man tai puske is USA atveza grazias zvakes dovanu nez zino kad esu fanate ju thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Dievinu visas tas žvakeles wub.gif
namams suteikia jaukumo, romantikos 4u.gif
draugas kartais net pyksta, kad visuose kampuose pilna įvairių žvakučių, bet parodau tongue.gif ir sakau, kad man jos patinka ir niekas jų neatims lotuliukas.gif
šiaip gana retai jas deginu, bet žiemą ir rudenį, kai tik laisvesnis vakaras būna, tai pridegu daug tiek mažų, tiek didelių žvakių visam kambarį ir vat tiesiog sėdžiu ir stebiu liepsneles, kažkaip raminamai veikia ax.gif
Atsakyti
suteikia jaukumo wub.gif mano namuose ju yra pakankamai doh.gif
Atsakyti
Na, o as atvirksciai, zvakiu, smilkalu negaliu pakesti... Aisku ju yra kelios mano namuose, bet niekada ju nedegu, siaip stovi kaip dekoracija. O specialiai zvakiu nedeginu, kad butu namuose jaukiau... smile.gif
Atsakyti
Kažkokia įdomi man ši tema pasirodė, net susimąsčiau "ar daug žvakių?" koks gi skirtumas iš tiesų, jei aš nuolat pamirštu jas uždegt doh.gif man taip gražu, bet labai retai uždegu doh.gif reikia išsiugdyt įpratimą smile.gif
Atsakyti
Žvakės namie yra gražu, o ar girdėjote apie diodines žvakes? Jos superinės! Dabar kaip tik kalėdų dovanoms nupirkome smile.gif Nebereikės ieškoti belekokių dovanėlių wink.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inusiukas: 10 gruodžio 2010 - 12:37
Zvakiu tai pas mane netruksta smile.gif Dideliu, mazu, vienspalviu, spalvotu, geliniu, kvepianciu.. Vos akcija - prisiperku kruvom biggrin.gif Neatsispiriu pagundai doh.gif Visi jau zino ka man galima dovanoti ir kad busiu patenkinta. Bet kaip perku taip ir deginu - prie arbatos puodelio, ziurint tv, prie kompo sedint ar snekucuojant - bent viena dega visalaik. Ypac dabar prieskalediniu laikotarpiu neimanoma atsispirti prisidegioti ju visur. wub.gif Del ekologijos.Geda, bet.. blush2.gif
Atsakyti
Mes su draugu irgi labai megstame zvakes, perkame tas mazutes, kvepiancias. Kiekviena vakara uzdegame, kambari, arba virtuveje kai vakarieniaujame. Romantiska, jauku, ramu wub.gif
Atsakyti