Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

Labai idomi temele thumbup.gif Man zvakes, tai aistra thumbup.gif Daug ju pas mus namuose, net savo brangiausia prie ju ipratinau, dabar jei namie nedega zvake, tai jis net pirmas uzdega smile.gif Kazkaip man jos toki jaukuma skleidzia, o dar jei su kokiu maloniu kvapu, man levandu kvapas labai patinka smile.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
man zvakes irgi patinka,bet saltuoju laikotarpiu,o vasara nebent labai vesu vakara blush2.gif
Atsakyti
Man labai patinka ir as ju daug turiu
Atsakyti
pas mane ju nera daug, jas perku, ne, kad stovetu, o naudojimui. perku paprastas, dazniausiai baltas (jos geriausiai tinka prie mano interjero), o jeigu serviruoju stala, tuomet jau prisitaikau spalva.
"tamsiuoju" metu t.y. kai ilgi ir tamsus vakarai, visada uzsidegu zvake. tai jau taip tapo iprasta, kad kitaip ir neisivaizduoju thumbup.gif
per sventes arba kokia nors proga uzdegu daugiau zvakuciu. gathering.gif
Atsakyti
As paskutiniu metu tai vakare kambaryje ne lempas jungiu, o zvakes degu.. man daug jaukiau smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 01 04, 23:28)
Gal matėt, ar yra kur pirkti natūralaus vaško žvakių ax.gif
Ir dar klausimas, kaip nepučiant užgesinti didelę žvakę g.gif


Internete atsitiktinai radau va toki dalykeli, butent zvakiu uzgesinimui smile.gif

ZVakiu gesintuvas biggrin.gif
Atsakyti
turiu labai daug ir degam kasdiena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglootia:) @ 2008 02 16, 04:18)
Internete atsitiktinai radau va toki dalykeli, butent zvakiu uzgesinimui smile.gif

ZVakiu gesintuvas biggrin.gif

Labai megstu zvakes wub.gif .Kiekviena vakara jas uzdegu. Grazu, jauku... wub.gif Jei kuri vakara ju neuzdegu, tai seimyna sako, kad kazko truksta biggrin.gif .Turiu panasu daikciuka zvakems uzgesinti. Kai sveciavosi anyta ir pamate kaip as tas zvakutes uzgesinu, juokesi uz pilvo susiemusi. Sako: "tu kaip musu baznycios zakrastijonas". lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaziuke nusipirkau tikro vaško žvakių - tas jų kvapas man thumbup.gif
Atsakyti
As tai ir zvakiu fanatike ... blush2.gif paskutini karta nusipirkau labai faina zvake, apklijuota kavos pupulemis (pirkau Jyske, jei kas uzsinoreetu tokiu... bigsmile.gif )... tai ir aromatas nuostabus, ir ypatingai atrodo ir puosia namu interjera... smile.gif
Atsakyti
aš tai dideles mėgstu, man patinka žvakės ypač kai ateina svečių, suteikia jaukumo 4u.gif
Atsakyti
Man irgi labai patinka žvakės, suteikia jaukumo mirksiukas.gif
Atsakyti