Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

QUOTE(aggate @ 2006 12 21, 15:31)
Zvakes butinos namu dekoravimui.as jas perku tikrai,negailedama pinigu.Ypac vakarais jauku jas uzdegti,nors labai daug zvakiu,kuriu niekam neleidziu deginti,nes jos to kambario akcentas ax.gif  smile.gif



kažin ar jau taip būtinos g.gif nejaučiu visiškai tokios būtinybės ax.gif nors keletą žvakių turiu ax.gif
Atsakyti
Aš t daug turiu- kiekvienam kambarį, net virtuvėje. Man labai gražu ir jauku. Grįžtu po darbo namo ir žsidegu, taip ramu pasidaro... 4u.gif
O dar į degančias žvakes įlašinu aromatinių aliejukų ir/ ar kvepalų. Tuomet labai malonus kvapas po namus pasklinda ir vyro taip neerzina kaip smilkalai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2007 12 21, 01:08)
Aš t daug turiu- kiekvienam kambarį, net virtuvėje. Man labai gražu ir jauku. Grįžtu po darbo namo ir žsidegu, taip ramu pasidaro... 4u.gif
O dar į degančias žvakes įlašinu aromatinių aliejukų ir/ ar kvepalų. Tuomet labai malonus kvapas po namus pasklinda  ir vyro taip neerzina kaip smilkalai thumbup.gif

O kur perkate aromatinių aliejukų? 4u.gif Tikrai gera mintis pakvipinti namučius 4u.gif Aš irgi mėgstų užsidegti žvakutes: ypač svetainėje ir miegamajame. Suteikia daugiau ramybės, padeda susikaupti savo mintyse ax.gif Tikrai geras dalykas.
Atsakyti
o man zvakiu niekad nebus per daug, labai jas megstu. net jei nezinai ka padovanot tai amnau tokiam zmogui, kuris megsta zvakes zvake visada tiks smile.gif smile.gif thumbup.gif
Papildyta:
aromatiniu aliejuku visur pilna, bet man labaiusiai patiko kur pirktas body shope, nu ziauriai skaniai kvepia ir labai ilgai taip tik ne pigus, bet kai laso reikia tai uztenka labai ilgai 4u.gif
Atsakyti
Na kazkada zvakes kolekcionavau, tai namuose visa lentyna ju smile.gif Bet namie, kai vakare sedziu viena ir geriu arbata, butinai zvakes uzsidegu... Relaksas thumbup.gif
taip pat uzdegu zvakes ir kai ateina draugai smile.gif negaleciau be zvakes liepsnos... Kai tik yra galimybe, jos ir dega pas mane smile.gif
Atsakyti
Gal matėt, ar yra kur pirkti natūralaus vaško žvakių ax.gif
Ir dar klausimas, kaip nepučiant užgesinti didelę žvakę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 04 sausio 2008 - 22:30
QUOTE(Sophi @ 2008 01 04, 23:28)
Gal matėt, ar yra kur pirkti natūralaus vaško žvakių ax.gif
Ir dar klausimas, kaip nepučiant užgesinti didelę žvakę g.gif


galima uzgesinti su kokiu nors gaubtuku smile.gif liepsna negauna oro ir uzgesta smile.gif.... o kodel negali uzpusti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglootia:) @ 2008 01 04, 23:00)
galima uzgesinti su kokiu nors gaubtuku smile.gif liepsna negauna oro ir uzgesta smile.gif

Teoriškai tai žinau, tik nesugalvoju, ką praktiškai tam pritaikyti - reikia ko nors iš nedegios ir karščiui atsparios medžiagos ax.gif
QUOTE
.... o kodel negali uzpusti? smile.gif

Išsitaško kartais tas ištirpęs parafinas unsure.gif
Atsakyti
Nors vieną žvakelę būtina turėti, tam atvejui jeigu dingtų elektra ax.gif
Atsakyti
Man labai patinka žvakių šviesa, degu jų daug beveik kasdien, bet netoleruoja mano uoslė aromatinių. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2008 02 01, 22:30)
Man labai patinka žvakių šviesa, degu jų daug beveik kasdien, bet netoleruoja mano uoslė aromatinių. schmoll.gif


Aromatines ir man daznai nosi riecia... Gal tik pora kvapu pripazistu is visu smile.gif
Atsakyti
anksciau zvakes nelabai megdavau,o dabar ziuriu,kad be ju nebutu jaukumo namie,o ir sunelis pamego ,kad zvakutes degtu-tai grazu ir jauku assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti