Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(gravel @ 2007 08 23, 12:27)
Kad pūlinukai ir čiaudi, tai negerai. Virusas užpuolė. Būtinai vetui reikia rodyti. Tik aš ne į Dainavos vesčiau. Nėra galimybių iki Kriaučialiūno klinikų pavežėt jų?
Beje, kol nenuvežei pas veterinarą, paplauk akytes jų ramunėlių arbatėle. Pamatysi, kad iš karto atsistatys. TIk neapsigauk - tai išorinis efektas. Vidų reikia stiprint. O tai gali patarti tik veterinaras.

Pūkinukai akytėse ir nosytėse? bet jau dičkiai kokie, nėra ką su mano lyginti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2007 08 23, 11:27)
Kad pūlinukai ir čiaudi, tai negerai. Virusas užpuolė. Būtinai vetui reikia rodyti. Tik aš ne į Dainavos vesčiau. Nėra galimybių iki Kriaučialiūno klinikų pavežėt jų?
Beje, kol nenuvežei pas veterinarą, paplauk akytes jų ramunėlių arbatėle. Pamatysi, kad iš karto atsistatys. TIk neapsigauk - tai išorinis efektas. Vidų reikia stiprint. O tai gali patarti tik veterinaras.


Jie jau rodyti veterinarui.Lyg ir nieko nerado, bet del to vieno man neramu.Turiu as galimybiu nuvezti bet kur, bet Kriaucialiuno klinikoje eiles.Ir kazin ar siandien priimtu.Jau Dainavoje uzregistravau.

Tai kaip su tustinimusi?Ar kol maitinu pienu, jie nesitustina?

Indraa tik akytese, ir tik pas viena

Nepastebejau kad atsakete del tustinimosi.
Kate pati prie ju neina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fenddi: 23 rugpjūčio 2007 - 10:32
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 10:30)
Jie jau rodyti veterinarui.Lyg ir nieko nerado, bet del to vieno man neramu.Turiu as galimybiu nuvezti bet kur, bet Kriaucialiuno klinikoje eiles.Ir kazin ar siandien priimtu.Jau Dainavoje uzregistravau.

Tai kaip su tustinimusi?Ar kol maitinu pienu, jie nesitustina?


Aš geriau tada pas Siaurį vežčiau. Tačiau čia tik mano nuomonė.
Rašiau dėl tuštinimosi aukščiau.

Sakau, jei neramu, tai galiu ateiti pažiūrėti. Nebent, šiandien pas vetus užsirašėte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2007 08 23, 11:32)
Aš geriau tada pas Siaurį vežčiau. Tačiau čia tik mano nuomonė.
Rašiau dėl tuštinimosi aukščiau.

Sakau, jei neramu, tai galiu ateiti pažiūrėti. Nebent, šiandien pas vetus užsirašėte smile.gif


Siandien vezu.Kol visai nenusilpo.Nes jis ir vaiksto silpniausiai.Juockis pats stipriausias ir skriaudzia kitus du.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 12:30)
Tai kaip su tustinimusi?Ar kol maitinu pienu, jie nesitustina?

Turi tuštintis kasdien ir ne vieną kartą. Mes dažnai 'vystyklus' keisdavom.

QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 12:30)
Jie jau rodyti veterinarui.Lyg ir nieko nerado, bet del to vieno man neramu.Turiu as galimybiu nuvezti bet kur, bet Kriaucialiuno klinikoje eiles.Ir kazin ar siandien priimtu.Jau Dainavoje uzregistravau.

Tai pasiskambinkit į Kriaučeliūną ir paklauskit ar dar gali priimti.

O štai ir fenddi vaikai wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Fenddi, jie tikrai ne 3 mėn, kaip rašote, jiems greičiau 3 sav smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 23 rugpjūčio 2007 - 10:42
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 23, 11:36)
Turi tuštintis kasdien ir ne vieną kartą.
Papildyta:

Tai padsiakambinkit į Kriaučeliūną ir paklauskit ar dar gali priimti.


Tai gal visus 3 vezti, kad nesitustina.
As jau uzsiregistravau Dainavoj, ten ir vesiu.Jie turi daug praktikos gelbstint tokius kaciukus smile.gif O del Siaurio tai as turiu savo nuomuone.Pas ji tik sunis galima vezti.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 10:39)
Pas ji tik sunis galima vezti.


lotuliukas.gif
Žinok, jis mano katinus labai mėgsta smile.gif Ir mane mėgsta, tai man nėra problemos su juo. Tai aš ir siūlau kitiems jį, bet girdėjau ir tokių atsiliepimų kaip tavo - nesiginčysiu. Visko gali būti.

O tu katukams pilvelius masažuoji?
Papildyta:
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 23, 10:36)
Fenddi, jie tikrai ne 3 mėn, kaip rašote, jiems greičiau 3 sav smile.gif


Ji ir nerašo, kad jiems 3 mėnesiai wink.gif Rašo, kad nėra dar mėnesio.
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2007 08 23, 11:44)
lotuliukas.gif
Žinok, jis mano katinus labai mėgsta smile.gif Ir mane mėgsta, tai man nėra problemos su juo. Tai aš ir siūlau kitiems jį, bet girdėjau ir tokių atsiliepimų kaip tavo - nesiginčysiu. Visko gali būti.

O tu katukams pilvelius masažuoji?
Papildyta:
Ji ir nerašo, kad jiems 3 mėnesiai wink.gif Rašo, kad nėra dar mėnesio.


Jiems dabar mazdaug 27 dienos biggrin.gif Bandau masazuoti, nors jie nusislapina ir taip.Tik va keista, kad per nakti nieko nepadare.O ryte tik vienas.

Vaziuoju kokio aptvaro ieskoti, nes niekaip nesugalvoju kur juos paleisti.Neturiu atliekamu kambariu biggrin.gif Vonioje nesinori laikyti.
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2007 08 23, 12:44)
Ji ir nerašo, kad jiems 3 mėnesiai wink.gif Rašo, kad nėra dar mėnesio.

fenddi, ar Jūsų katukus įdėjau?
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 10:48)
Vaziuoju kokio aptvaro ieskoti, nes niekaip nesugalvoju kur juos paleisti.Neturiu atliekamu kambariu biggrin.gif Vonioje nesinori laikyti.


Važiuok į Senukus ir pasiimk kokią didelę dėžę. Nes Kikos tie "darželiai" brangūs labai. Nors daiktas geras. Kraikas - natūralus ir tik! Presuotos pjuvenos. Dėžutė WC pati mažiausia ir žemais kraštais wink.gif
Linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 12:48)
Bandau masazuoti, nors jie nusislapina ir taip.Tik va keista, kad per nakti nieko nepadare.O ryte tik vienas.

Vaziuoju kokio aptvaro ieskoti, nes niekaip nesugalvoju kur juos paleisti.Neturiu atliekamu kambariu biggrin.gif Vonioje nesinori laikyti.

kakčučio reikia iš kiekvieno lotuliukas.gif

Aptvariukas, tai būna šunų voljieriukai - vadinami darželiai'. Paklausiu kuriam mieste yra mūsiškis, gal išeitų paskolinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 23 rugpjūčio 2007 - 10:54
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 23, 11:51)
fenddi, ar Jūsų katukus įdėjau?


Mano mano.ten buvo rasyta 3 menesio laiko kaciukai

Indraa tai lauksiu, ziniu del voljero.Toki ir galvojau pirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fenddi: 23 rugpjūčio 2007 - 10:55