Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(fenddi @ 2007 08 22, 14:42)
Net nežinau ar tik po pavalgymo.Stengiuosi nelysti prie jų, nes tik pajaučia ir pradeda kniauksėti.

Jau jie buvos pas veterinarą.Nieko blogo nematė.Aš ir pati su savo augintiniais Dainavos veterinarineje lankausi. Ir Tigri ten mačiau, dar kokių 3 savaičių(buvo dar su broliu)  smile.gif

geras bigsmile.gif

na tai gal nieko tokio. Šiaip aš kas antrą dieną ten lankiausi smile.gif

-freya-, įdėkite savo katuko foto arba atsiųskite indre@pifas.org
katukui įdėkit pūslę su šiltu vandeniu bei minkštą žaislą. Jei dar neėės brinkinto sauso maistuko su drungnu vandeniu, pirkite Kitty milk wink.gif
Atsakyti
Dar klausimu turiu.Ar galima menesio laiko kaciukams karpyti nagus?Kol pamaitinu, apdrasko. Ir ar jie turi kniaukseti?Pamaitinau, paleidau pasliauzioti, tai visa laika ir kniauksejo. Kai uzdarau i boksa tai uztyla.Bet cypsi tai garsiai, kaip kazko nepatenkinti.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 22, 20:21)
Dar klausimu turiu.Ar galima menesio laiko kaciukams karpyti nagus?Kol pamaitinu, apdrasko. Ir ar jie turi kniaukseti?Pamaitinau, paleidau pasliauzioti, tai visa laika ir kniauksejo. Kai uzdarau i boksa tai uztyla.Bet cypsi tai garsiai, kaip kazko nepatenkinti.


O nebandei suvynioti jų į apklotėlį, kol maitini? Gal tada neapdrąskys. Labai sunku būtų apkirpti tiksliai ir ten, kur reikia, neįkerpant.
O kniauksėti gali, jei dar nepavalgė iki galo, šalta, pilvukus skauda ar pan.
Papildyta:
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 22, 16:42)
na tai gal nieko tokio. Šiaip aš kas antrą dieną ten lankiausi smile.gif


Aš ten visai šalia gyvenu smile.gif Užsuk, katukus pažiūrėsi wink.gif
Atsakyti
4u.gif
Bijau girtis , bet mano katukas wub.gif atsigavo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Gerai, kad laiku pasirūpinau pagalba jam, nes pirmas veto jį man jau nurašė verysad.gif
kažkaip man jo žodžiai nieko gero nežadėjo, bet paskui aš nuvežiau katuką pas kitą VETO, ir jam didelsi AČIŪ , katukas wub.gif atsigavo ir jau net bando žaisti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nagučius veto nukarpė, nes labai jau draskėsi kol paėsdavo. O su tom soskėm g.gif KIKoje pirkau, kaip mažiems kačiukas, o veto pasakė, kad čia tik mažiems šuniukams verysad.gif , tai teko ją meistrauti, tai dabar varo pienuką be problemų thumbup.gif thumbup.gif , tik jau labai rankinis darosi, be rankų ir užmigti jau nenori doh.gif
Atsakyti
Aciu Gravel.Vis tiek bandysiu apkirpti, nes jau rankos sudraskytos.

Nuo kada jiems butu galima statyti dezute?Jie labai nori lakstyti, bokse jau nebegaliu laikyti.Tai gal ten kur paleisiu ir dezute pastatyti?
Maciau jau bando lakti, tai gal galima bandyti maistelio kokio duoti.Kas labiau tiktu pirmam kartui?
Atsiprasau uz tiek klausimu, bet niekada tokiu maziuku net rankose nebuvau laikiusi smile.gif
Man ir savo kates labai gaila.Bijo ji tu maziuku.Pirma karta maciau ja snypsciant.Tikiuosi gal viskas susitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 09:10)
Aciu Gravel.Vis tiek bandysiu apkirpti, nes jau rankos sudraskytos.

Nuo kada jiems butu galima statyti dezute?Jie labai nori lakstyti, bokse jau nebegaliu laikyti.Tai gal ten kur paleisiu ir dezute pastatyti?
Maciau jau bando lakti, tai gal galima bandyti maistelio kokio duoti.Kas labiau tiktu pirmam kartui?
Atsiprasau uz tiek klausimu, bet niekada tokiu maziuku net rankose nebuvau laikiusi smile.gif
Man ir savo kates labai gaila.Bijo ji tu maziuku.Pirma karta maciau ja snypsciant.Tikiuosi gal viskas susitvarkys.


Matai, katės priima ne savo kačiukus tada, kai pačios jų turi ir maitina. O tavoji neturi kačiukų savų? Tada labai natūralu, kad nenori jų nė matyti. Jie jai yra keisti padarai jos teritorijoje.
Nenusimink.
WC gali jau statyti. Įberk ten presuotų pjuvenų (kaip žiurkėniukams kokiems). WC turi būti žemais kraštais ir nelabai didelis. Tada stebėk. Kai tik katukas norės tūpt ir daryt reikaliuką, paimk jį švelniai ir įkelk į dėžutę su pjuvenomis. Laikyk jį švelniai tol, kol nusilengvins.
Gali net bandyti duoti kietesnio maisto: sušlapinto profesionalaus sauso arba sušlapinto sauso su gerais (profesionaliais) katukams skirtais konservukais. Gali bandyti ir pati daryti maistelį.
Jei reikia pagalbos maitinant, tai, kiek supratau, šalia gyvenam. Kreipkis per AŽ, gal galėsiu ateiti ir pamokinti, padėti, patarti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2007 08 23, 11:12)
Matai, katės priima ne savo kačiukus tada, kai pačios jų turi ir maitina. O tavoji neturi kačiukų savų? Tada labai natūralu, kad nenori jų nė matyti. Jie jai yra keisti padarai jos teritorijoje.
Nenusimink.
WC gali jau statyti. Įberk ten presuotų pjuvenų (kaip žiurkėniukams kokiems). WC turi būti žemais kraštais ir nelabai didelis. Tada stebėk. Kai tik katukas norės tūpt ir daryt reikaliuką, paimk jį švelniai ir įkelk į dėžutę su pjuvenomis. Laikyk jį švelniai tol, kol nusilengvins.
Gali net bandyti duoti kietesnio maisto: sušlapinto profesionalaus sauso arba sušlapinto sauso su gerais (profesionaliais) katukams skirtais konservukais. Gali bandyti ir pati daryti maistelį.
Jei reikia pagalbos maitinant, tai, kiek supratau, šalia gyvenam. Kreipkis per AŽ, gal galėsiu ateiti ir pamokinti, padėti, patarti wink.gif


Aciu,jei kas tai tikrai kreipsiuosi.
Mano kate sterilizuota ir niekada neturejusi kaciuku
Mano kaciukai per 2 paras nei karto nesitustino, tik slapinasi.Ar tai normalu?Gauna tik piena.
Vesiu viena pas veterinara.Labai mazai valgo ir akytese lyg pulinukai yra, o dar ir ciaudi.
Atsakyti
Uch ta gravel, nervina dar mani, taigi sukysiu pamačius tiek garbanių ir bus amen... verysad.gif

labai šaunūs gravel patarimai, tik aš dėjau minkštą tuaetinį popierių, ant jo padarydavo ir paskui laikydavau kiek dėžutėj, kad kvapas būtų ir jau žinotų, kur eiti. Bijau, kad nuo pjeuvenų nesupūliuotū akytės.
Kačiukus pradėjau šerti iš gravel dovanoto buteliuko sauso maistuko košyte, tokia skysta, kad per soskę bėgo. O ėsdavo kiek norėdavo smile.gif kad paskui paėdus duodavau pasibėgioti ir jau snausdavo tongue.gif Kai tik pradėjau šerti Specific sauso pašaro košyte kačiukai pastebimai pradėjo atsigavinėti. Pradėjo kailiukas atauginėti (iki tol buvom plikučiai ir žaizdoti...).

O kniauksi manau dėl to, kad jiems vėsiau bėgiojant nei bokse prie šiltos pūslės, o gal ne iki soties prisivalgę. Duodavau tol, kol valgė, nenormavau. Juk augant su kate iš jų katės niekas neatiminėja, kiek nori, tiek valgo.

Nagučių geriau nekirpkit, aš tai bijojau, kad jam ko nenutiktų ir tik kai jau baigėsi visos bėdos vetas kirpo. Bt jam gal buvo kokie 5 mėn. Vaikščiojom visi apdraskyti. O aš nuo savo kašaro tai visus metus tokia buvau. Parazitas tikras užaugo, maždaug 2007 09 09 jam bus jau metai, tai tik dabar išmoko be nagų žaisti doh.gif


Sėkmės ir labai laukiam foto wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 23 rugpjūčio 2007 - 10:27
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 23, 11:24)
Sėkmės ir labai laukiam foto  wub.gif


Indre as jau issiunciau jums i Pifa nuotraukas.O siaip paziureti galite sios temos skelbimuose.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 10:21)
Aciu,jei kas tai tikrai kreipsiuosi.
Mano kate sterilizuota ir niekada neturejusi kaciuku
Mano kaciukai per 2 paras nei karto nesitustino, tik slapinasi.Ar tai normalu?Gauna tik piena.
Vesiu viena pas veterinara.Labai mazai valgo ir akytese lyg pulinukai yra, o dar ir ciaudi.


Kad pūlinukai ir čiaudi, tai negerai. Virusas užpuolė. Būtinai vetui reikia rodyti. Tik aš ne į Dainavos vesčiau. Nėra galimybių iki Kriaučialiūno klinikų pavežėt jų?
Beje, kol nenuvežei pas veterinarą, paplauk akytes jų ramunėlių arbatėle. Pamatysi, kad iš karto atsistatys. TIk neapsigauk - tai išorinis efektas. Vidų reikia stiprint. O tai gali patarti tik veterinaras.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 12:27)
Indre as jau issiunciau jums i Pifa nuotraukas.O siaip paziureti galite sios temos skelbimuose.

Ach ten jūsų foto, nerealūs wub.gif Tuj įdėsiu smile.gif
Atsakyti
Dėl tuštinimosi: gali būti, kad nesituština kietai, nes dar nevalgė nieko kieto.


Katę savo laikyk geriau toliau nuo mažųjų.
Atsakyti