Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(mamučiukas @ 2007 08 19, 20:55)
4u.gif Sveikos
Ech išvažiavome į sodą ir ką.....radom išmestą  verysad.gif dviejų savaičių kačiuką. Tai dar teko ropštis į šiukšlyną ir jį ištraukti. Labai sveikutis, be blūsų , toks visas mažiukas thumbup.gif .Tai ką tik parsivėžėme su MB namo , nupirkau Tutteli gatavą pienuką ir su pipete maitinu. Tikiuosi, kad išgyvens, nes dabar sotus ir miega sau ramiai, bet kai prabunda doh.gif tai labai jau mamos kniaukia verysad.gif Negaliu aš tokiu mažiaus palikti likomo valiai. O dar vakar ieškojau per sklebimus šuns, labai norėjau pirkti lotuliukas.gif o čia kačiukas ir dar berniukas.
Tik dar vardas joks nelimpa g.gif

Pūslę su šiltu vandeniu įdėkit, laikykit nuo skresvėjų toliau ir geriau kikoj ar t.vaistiėj pirkit Kitty milk wink.gif Sėkmės!
Atsakyti
Gal kas zino kiek vienam kaciukui reikia Kitymilk duoti per para. Cypsi jie, nesuprantu ar alkani, ar siaip kas yra.Kaciukams 3-4 savaites,Sveria apie 300 g.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 21, 18:36)
Gal kas zino kiek vienam kaciukui reikia Kitymilk duoti per para. Cypsi jie, nesuprantu ar alkani, ar siaip kas yra.Kaciukams 3-4 savaites,Sveria apie 300 g.


Negi niekas nezinot?
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 21, 21:31)
Negi niekas nezinot?

Duokit, kiek norės. Kai nenorės, neims, tada ramiai sumigs. Pireš ir po sukamaisiais judesiais masažuoti pilvuką.
Atsakyti
4u.gif
Vakar viską išsiaiškinau su savo mažium. Jis irgi sveria 300 g. , tai veto sakė, kad pieno reikia apie 115 ml per parą. biggrin.gif
Turi būti speceli soskė iš pipetės galiuko. doh.gif
Bet svarbiausia, kad katukai būtų nusiusinti, nes kitaip jie irig miauksi, nieko neėda, neranda vietos, juos gali ištikti net koma ( vakar mano kačiukai taip ir buvo ) Didelis AČIŪ veto iš Justiniškių, thumbup.gif labai pagėlbėjo ir mano katukas atsigavo. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nusiusinti reikia po kiekvieno maitinimo ir tikrai ne su vatyte, o geriau su popierium.
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2007 08 22, 08:10)
4u.gif
Vakar viską išsiaiškinau su savo mažium. Jis irgi sveria 300 g. , tai veto sakė, kad pieno reikia apie 115 ml per parą.  biggrin.gif
Turi būti speceli soskė iš pipetės galiuko. doh.gif
Bet svarbiausia, kad katukai būtų nusiusinti, nes kitaip jie irig miauksi, nieko neėda, neranda vietos, juos gali ištikti net koma ( vakar mano kačiukai taip ir buvo ) Didelis AČIŪ veto iš Justiniškių,  thumbup.gif labai pagėlbėjo ir mano katukas atsigavo.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Nusiusinti reikia po kiekvieno maitinimo ir tikrai ne su vatyte, o geriau su popierium.

Šaunu, kad gavote patarimų 4u.gif

Buteliukai specialūs yra kikose pirkti arba vet vaistinėse. Su pipete ar šviršktu nepatogu. o iš soskytės kačiukas pats mokosi traukti. mes duodavom, kiek norėdavo antrai vadai, o pirmus normom šėrėm. Su antrais buvo žymiai geriau. Sočiai pavalgę, išsituštinę ramiai u-migdavo. Masažuodavom su pirštais, sukamaisiais judesiai ir link užpakaliuko, kad išsituštinų prieš maitinimą, po to tik sukamaisiais, kad geriau virškintų, kaip katės liežuvėlis turi dirbti pirštai. Apie
nusausinimą labai šauniai patarė, tačiau negalima maudyti jų. Taigi choheksidino švelniu tirpalu arba vendenilio peroksodu su vatyte. dar duodavom vit C su šviekštuku, kad būtų stipresni ir atsparesni. Vienam labai silpnučiam vetas davė METABOLASE tirpaliuką, ten labai daug visokių elementų, iškart jausdavosi pagyvėjimas katulio, taip pat padėdavo lašelinės dėl skysčių trūkumo. Būtina labai prigirdyti katukus, kad netruktų skysčių wink.gif

P.s. įdėkit katulių foto arba atsisiųskite indre@pifas.org 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 22, 11:59)
Šaunu, kad gavote patarimų  4u.gif

Buteliukai specialūs yra kikose pirkti arba vet vaistinėse. Su pipete ar šviršktu nepatogu. o iš soskytės kačiukas pats mokosi traukti. mes duodavom, kiek norėdavo antrai vadai, o pirmus normom šėrėm. Su antrais buvo žymiai geriau. Sočiai pavalgę, išsituštinę ramiai u-migdavo. Masažuodavom su pirštais, sukamaisiais judesiai ir link užpakaliuko, kad išsituštinų prieš maitinimą, po to tik sukamaisiais, kad geriau virškintų, kaip katės liežuvėlis turi dirbti pirštai. Apie
nusausinimą labai šauniai patarė, tačiau negalima maudyti jų. Taigi choheksidino švelniu tirpalu arba vendenilio peroksodu su vatyte. dar duodavom vit C su šviekštuku, kad būtų stipresni ir atsparesni. Vienam labai silpnučiam vetas davė METABOLASE tirpaliuką, ten labai daug visokių elementų, iškart jausdavosi pagyvėjimas katulio, taip pat padėdavo lašelinės dėl skysčių trūkumo. Būtina labai prigirdyti katukus, kad netruktų skysčių wink.gif




Kaip suprasti prigirdyti?Aš tik Kitty Milk duodu.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 22, 13:05)
Kaip suprasti prigirdyti?Aš tik Kitty Milk duodu.

na tai kity milk jie ir geria biggrin.gif tik reikia žiūrėti, kad nebūtų per mažai duota. Jiems reikia skysčių. Tikrinama taip: suimama su pirštais odelė ir žiūrima ar ji lieka stovėti. Jei skysčių pakankamai, ji eleastinga ir tuoj pat išsilygina ir nesimato kauburiuko. Jei lieka - reikia statyti lašelkas. Po oda fiziologinį skystį.
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 22, 12:16)
na tai kity milk jie ir geria  biggrin.gif  tik reikia žiūrėti, kad nebūtų per mažai duota. Jiems reikia skysčių. Tikrinama taip: suimama su pirštais odelė ir žiūrima ar ji lieka stovėti. Jei skysčių pakankamai, ji eleastinga ir tuoj pat išsilygina ir nesimato kauburiuko. Jei lieka - reikia statyti lašelkas. Po oda fiziologinį skystį.


Man atrodo kad jie mažokai valgo.Visi trys per parą suvalgė tik 50 ml.Vienas tai ypatingai mažai, bet jis ir čiaudi. Naktį išmiegojo normaliai, kokias 7 val.Nesikėliau maitinti.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 22, 13:30)
Man atrodo kad jie mažokai valgo.Visi trys per parą suvalgė tik 50 ml.Vienas tai ypatingai mažai, bet jis ir čiaudi. Naktį išmiegojo normaliai, kokias 7 val.Nesikėliau maitinti.

Čiaudi po pavalgymo ar šiaip? Siūlyčiau pasirodyti pas vet dėl šventos ramybės mirksiukas.gif

Matau esate Kaune, siūlau Dainavos veterinarijos kliniką, pašilės 118. Ten užaugo mano katulis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 22 rugpjūčio 2007 - 11:46
Mano kačius ieško mamos, lenda i mano plaukus ir ieško... manau buvom labai apgauti dėl katulio amžiaus ir jo taaaip gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 22, 12:45)
Čiaudi po pavalgymo ar šiaip? Siūlyčiau pasirodyti pas vet dėl šventos ramybės  mirksiukas.gif

Matau esate Kaune, siūlau Dainavos veterinarijos kliniką, pašilės 118. Ten užaugo mano katulis  wub.gif


Net nežinau ar tik po pavalgymo.Stengiuosi nelysti prie jų, nes tik pajaučia ir pradeda kniauksėti.

Jau jie buvos pas veterinarą.Nieko blogo nematė.Aš ir pati su savo augintiniais Dainavos veterinarineje lankausi. Ir Tigri ten mačiau, dar kokių 3 savaičių(buvo dar su broliu) smile.gif
Atsakyti