Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(Aistiene @ 2007 08 02, 12:57)
Lankomes pas Harolda Petkauska. Taciau del tos pusleles as nesikonsultavau... blush2.gif , tik del blusu pasiklausiau ir tiek...
Zodziu nemaniau, kad bus sitiek nesklandumu su tais kergimais ir kaciukais...Buvau kazkur protongo zmogaus komentara skaiciusi, kad nereikia cia eksperimentuoti su veisimu, bet as taip norejau katyte "gera" padaryti ir pas kavalieriu nuvezti, nes morcius jai buvo ojoj koks...
Na nieko, noro as turiu, o kantrybes tikrai uzteks.Susitvarkysiu.

Gravel, tai jus Kornish Rexu myletoja? smile.gif Labai grazio sios kates.


Ačiū už komplimentus 4u.gif Aš net ne mylėtoja... ax.gif Aš jau pavergta jų lotuliukas.gif

O kas dėl kergimų, tai man labai gaila, kad žmonės nesupranta jų sudėtingumo ir kiek tai kainuoja kantrybės, sveikatos, atsidavimo ir t.t.
Bet nemoralizuoju aš. Labai noriu, kad mažiukams būtų viskas gerai, jei jie jau gimė 4u.gif To ir linkiu jums.
Atsakyti
Taip. Kainuoja ne tik kantrybes, atsidavimo, bet ir pinigeliu. Taciau as pasiryzusi jais pilnai pasirupinti ir rasti gerus seimininkus. Nerupi man is ju uzdirbti. Jau rezgu minti viena mamai ipirsti, zinociau, kad gerai pasirupins, nes as juos kaip savo vaikiukus priziuriu blush2.gif ir labai labai juos myliu.

Gravel, o gali patarti del tu blusu, daryti ksip vetas sake, ar lukterti kol ugtels?
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 08 02, 14:09)
Gravel, o gali patarti del tu blusu, daryti ksip vetas sake, ar lukterti kol ugtels?


Neskubėkit su vaistais, kačiukai dar labai maži. Aplamai vaistus nuo blusų galima naudoti ne anksčiau kaip 4 sav., o dar geriau – ne anksčiau nei 8 sav.

Jei jau taip neramu, tai paimkit gi ir pirštais pagaukit tas blusas, kiek gi ten to kūnelio kačiuko yra... Tik rankų po to nepamirškit nusiplauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 08 02, 15:09)
Gravel, o gali patarti del tu blusu, daryti ksip vetas sake, ar lukterti kol ugtels?

nors aš ne gravel, bet, mano nuomone, neostomozanu nuo 3-4 sav tepkit, kad neprisidarytumėt daugiau bėdos mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai gal ten ne puslele,o uzdziuvusios krekenos buvo?Buna pas kates net pries pat gimdyma taip.Tokiu atveju spenelius reiktu nuvalyti ir viskas.Gali su nagais nukrapstyti,nieko cia baisaus.Su adata baisu man butu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2007 08 02, 15:24)
Tai gal ten ne puslele,o uzdziuvusios krekenos buvo?Buna pas kates net pries pat gimdyma taip.Tokiu atveju spenelius reiktu nuvalyti ir viskas.Gali su nagais nukrapstyti,nieko cia baisaus.Su adata baisu man butu  blink.gif



Na nemanau, kad krekenos, juk jau 4-ta diena maitina kaciukus. Atrode kaip spuogas...O su adata pacia odele vos vos palieciau ir prasprogo...
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 08 02, 16:55)
Na nemanau, kad krekenos, juk jau 4-ta diena maitina kaciukus. Atrode kaip spuogas...O su adata pacia odele vos vos palieciau ir prasprogo...

aaaa,tada nezinau. Nebuvau macius tokio dalyko
Atsakyti
Sveiki smile.gif Noretumem ir mes labai jusu patarimu, pagalbos, patirties. Patys turime katuka, jau virs metuku amziaus - gerutis smile.gif Bet va, pries 2 dienas isgirdau namie budama lauke cypsejima, pamaciau krumuose ismestus dezej kaciukus sad.gif Labai sirdele skaudejo, girdint juos becipincius. Pasitariau su MB (jis gyvuneliu myletojas), tai ir priglaudem. Tik idomu kiek jiems laiko? Ju yra trys, atsimerke pilnai, ropoja, tai gal kelios savaites?? Su pypete siandien pamaitiom paprastu pienu, lyg ir nusiramino. Perskaiciau apie pakaitala spec. ir buteliukus? Juos galima nusirpikti turbut gyvuneliu pardej? Dar ar galima juos ismaudyt (kvapelis nekoks)? Kaip juos kolkas reikia priziureti? visa maitinima??? Eisim per veta, tai daugiau zinosiu.
Is anksto dekojam uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinney @ 2007 08 08, 23:57)
Sveiki smile.gif Noretumem ir mes labai jusu patarimu, pagalbos, patirties. Patys turime katuka, jau virs metuku amziaus - gerutis smile.gif Bet va, pries 2 dienas isgirdau namie budama lauke cypsejima, pamaciau krumuose ismestus dezej kaciukus sad.gif Labai sirdele skaudejo, girdint juos becipincius. Pasitariau su MB (jis gyvuneliu myletojas), tai ir priglaudem. Tik idomu kiek jiems laiko? Ju yra trys, atsimerke pilnai, ropoja, tai gal kelios savaites?? Su pypete siandien pamaitiom paprastu pienu, lyg ir nusiramino. Perskaiciau apie pakaitala spec. ir buteliukus? Juos galima nusirpikti turbut gyvuneliu pardej?  Dar ar galima juos ismaudyt (kvapelis nekoks)? Kaip juos kolkas reikia priziureti? visa maitinima??? Eisim per veta, tai daugiau zinosiu.
Is anksto dekojam uz pagalba 4u.gif

Sveiki, šaunuoliai, kad gelbėjate šiuos mažylius. Be buteliuko galima maitinti iš švirkštuko, karvės pieno geriau neduokit. Suviduriuos nuo jo ir gali labai staigiai nusividuriuoti. Galima duoti po kelis la6iukus vit C, stiprėjimui. Kikose arba vet vaistionėse yra Kitty Milk. Plačiau paskaitinėkit šią temą, jau nemažai rašėmės. Šaunu, kad keliausit pad vet. katukų nemaudykit dar niekuo. Manyčiau jiems apie 2-3 savaites, būtų įdomu pamatyti foto. Jei jau mato ir ropinjėja, [amažu galima bus eiti į mirkytą sausiuką smile.gif Sėkmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 08 rugpjūčio 2007 - 23:28
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 08, 23:27)
Sveiki, šaunuoliai, kad gelbėjate šiuos mažylius. Be buteliuko galima maitinti iš švirkštuko, karvės pieno geriau neduokit. Suviduriuos nuo jo ir gali labai staigiai nusividuriuoti.  Galima duoti po kelis la6iukus vit C, stiprėjimui. Kikose arba vet vaistionėse yra Kitty Milk. Plačiau paskaitinėkit šią temą, jau nemažai rašėmės. Šaunu, kad keliausit pad vet. katukų nemaudykit dar niekuo. Manyčiau jiems apie 2-3 savaites, būtų įdomu pamatyti foto. Jei jau mato ir ropinjėja, [amažu galima bus eiti į mirkytą sausiuką smile.gif Sėkmės!


Dekui, uz patarima drinks_cheers.gif
Skambinome i Pifa, pasake, kad kolkas neturi maitinancios mamos; patare katrves piena isskiesti truputi su vandenuku, bet siandien pirksim spec. pieniuka ir buteliuka (sioj temoj perskaiciau), patys dar nelabai nori valgyti, tai maitinom is pipetes ir dar daug miega ax.gif
Kai MB gris, vesim patikrinti pas veta - ten bus daug aiskiau, kaip su jais elgtis smile.gif Nuotraukyciu kolkas neturim kaip padaryti, reikia pasiimti fotoaparata, tada mielai juos parodytumeme mirksiukas.gif
Ir toliau informuosim, kaip mum sekasi, juk reikes surasti seimininkus maziesiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinney @ 2007 08 09, 14:40)
Dekui, uz patarima  drinks_cheers.gif
Skambinome i Pifa, pasake, kad kolkas neturi maitinancios mamos; patare katrves piena isskiesti truputi su vandenuku, bet siandien pirksim spec. pieniuka ir buteliuka (sioj temoj perskaiciau), patys dar nelabai nori valgyti, tai maitinom is pipetes ir dar daug miega  ax.gif
Kai MB gris, vesim patikrinti pas veta - ten bus daug aiskiau, kaip su jais elgtis smile.gif Nuotraukyciu kolkas neturim kaip padaryti, reikia pasiimti fotoaparata, tada mielai juos parodytumeme  mirksiukas.gif
Ir toliau informuosim, kaip mum sekasi, juk reikes surasti seimininkus  maziesiems 4u.gif

taip, man vita skambijo, deja, maitinančių kačių nebėra. Ar katukai jau mato? Kaip jie jaučiasi? Ką sakė vetas? Svarbiausia, kad nebūtų patalogijų, turėjom ir šį pavasarį katukų vadą, tačiau visi vienas po kito mirė, o kitos vados dar du mažyliai (išvis pavasarį turėjom 6 be mamos, tačiau turėjom nemažai maitinančių kačių) puikiai užaugo.

jei kas - skambinkit 867441554, pas mane auga "nuo papmersų ir soskių' be mamos augintas kacis wub.gif

Viskas praeita kelis kart su mažyliais pifinukais smile.gif


Štai mano Tigris
buvom tokie blink.gif
user posted image
o dabar tokie bigsmile.gif
user posted image

ir dar viena istorija - "Ingos vaikai" buvo tokie
user posted image
o dabar jie padovanoti ir gyvena pas šeiminikę ir yra tokie
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 16 rugpjūčio 2007 - 01:27
4u.gif Sveikos
Ech išvažiavome į sodą ir ką.....radom išmestą verysad.gif dviejų savaičių kačiuką. Tai dar teko ropštis į šiukšlyną ir jį ištraukti. Labai sveikutis, be blūsų , toks visas mažiukas thumbup.gif .Tai ką tik parsivėžėme su MB namo , nupirkau Tutteli gatavą pienuką ir su pipete maitinu. Tikiuosi, kad išgyvens, nes dabar sotus ir miega sau ramiai, bet kai prabunda doh.gif tai labai jau mamos kniaukia verysad.gif Negaliu aš tokiu mažiaus palikti likomo valiai. O dar vakar ieškojau per sklebimus šuns, labai norėjau pirkti lotuliukas.gif o čia kačiukas ir dar berniukas.
Tik dar vardas joks nelimpa g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 19 rugpjūčio 2007 - 18:56