Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(Fonda @ 2007 02 05, 20:38)
Kažkada mano viena katė turėjo atsivedusi kačiukų, maitino, labai jau stori buvo. Ir nustebau, kad kita katė, negimdžiusi, ne nėščia, taip pat šiuos kačiukus maitino, ir pieno turėjo. Tik ilgai, gal kokias 2 savaites, nuo mūsų tą faktą jai pavyko nuslėpti... Ir dar, pasakojo viena vetgydytoja, kad jos kalė, taip pat negimdžiusi, parnešus mažą katinuką į namus, po kurio laiko (gana greit) pradėjo maitinti ir turėjo pieno tol, kol visai jį užaugino iki pusmečio... Taip kad fiziologiškai toks maitinimas visiškai įmanomas ir šiuo atveju.


Mano kate irgi pradejo maitinti kaciukus nuo kitos kates,( nors as ir neduodavau-mama turejo piena),bet vistiek pradejo maitinti(pienas atsirado) smile.gif Tada jie maitino poeiliui.
Buvo ir taip,kad 2 kates pagimde kaciukus viena diena ir taip pat maitindavo savo ir nesavo kaciukus poeliui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pushistik: 07 vasario 2007 - 11:04
Štai kaip gyvuoja tie mažyliai. Pifo globojami mažyliai be mamytės wub.gif Jiems apie 3 savaites wub.gif Naujausios foto (šiandien) smile.gif
user posted image user posted image

user posted image user posted image

Ir senesnės foto iš pirmųjų dienelių wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image user posted image

user posted image user posted image

Ir dar viena, kai jie buvo su katyte "mamyte"
user posted image

http://www.pifas.lt/...ws/show/718.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 12 vasario 2007 - 13:51
Nu faini kadrai wub.gif
Atsakyti
Jetau kokios grazios nuotraukos wub.gif Isgelbetos 2 givybes thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
PADEKITE, mano persu katyte nakti is sekmadienio i pirmadieni atsivede 5 katukus, vienas buvo negyvas. Siandien nakti dar vienas mire, o perpiet - trecias sad.gif Ji visiskai nesileidzia jiem zysti. Guli prie ju, sildo, laizo, taciau tik jie ima ieskoti spenelio, ji pasprunka. Katukai buvo labai labai laukiami, taciau va kokia beda atsitiko.... Mano katytei tai pirma vada, specialiai veziau pas patina...
Pakabinau likusiem 2 mazyliams lempa (ta, kur visciukus sildo), nupirkau Kitty-Milk ir pradejau juos serti spec.buteliuku. Jie baisiausiai isalke, labai nori maistelio. Ar reikia riboti kieki, ar duoti tiek, kiek jiems norisi? Kaip dar galiu jiem padeti? Maitinsiu kas 2-3 valandas visa para. Klausimas: kiek laiko taip maitinti???? Silumos dabar pakankamai, nes pakabinta sildanti lempa. Pilvukus ismasazuoja pati kate. Ar dar kazka praleidau????? Zinoma, ryt is ryto vesiu kate pas veterinara, nes itariu mastita:((((
Ar galiu tiketis, kad jie isgyvens?.
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 07 31, 15:38)
PADEKITE, mano persu katyte nakti is sekmadienio i pirmadieni atsivede 5 katukus, vienas buvo negyvas. Siandien nakti dar vienas mire, o perpiet - trecias sad.gif Ji visiskai nesileidzia jiem zysti. Guli prie ju, sildo, laizo, taciau tik jie ima ieskoti spenelio, ji pasprunka. Katukai buvo labai labai laukiami, taciau va kokia beda atsitiko.... Mano katytei tai pirma vada, specialiai veziau pas patina...
Pakabinau likusiem 2 mazyliams lempa (ta, kur visciukus sildo), nupirkau Kitty-Milk ir pradejau juos serti spec.buteliuku. Jie baisiausiai isalke, labai nori maistelio. Ar reikia riboti kieki, ar duoti tiek, kiek jiems norisi? Kaip dar galiu jiem padeti? Maitinsiu kas 2-3 valandas visa para. Klausimas: kiek laiko taip maitinti???? Silumos dabar pakankamai, nes pakabinta sildanti lempa. Pilvukus ismasazuoja pati kate. Ar dar kazka praleidau????? Zinoma, ryt is ryto vesiu kate pas veterinara, nes itariu mastita:((((
Ar galiu tiketis, kad jie isgyvens?.


Nusiraminkite 4u.gif Nors puikiai suprantu kaip Jūs pergyvenate.
Maitinti reiktų po nedaug - iki 2 mililitrų vienu kartu. Ir taip kas 2-3 val. Priklauso nuo to, kiek dažnai jie bus neramūs ir cypsės. Gali būti, kad po kiek laiko pati mama-katė atsistatys ir maitins pati. Gal jai ne mastitas. Gal tik kol kas pienelio per mažai gaminasi. Jokiu būdu neatitraukite visai kačiukų nuo jos, nes pienas iš viso nebesigamins.
Atsakyti
Aciu jums uz atsakyma. Klausimelis, o jei katukai pavalge nurimsta, tai jau gerai? Man vis vaidenasi, kad jie mirsta, siaubas kazkoks. Kates as neatitraukiu, ji nori jais rupintis, taciau man atrodo, kad jai skauda, kai jie ima zysti, todel ir pasprunka. Jei vakar buciau pasirupinusi tuo sildymu ir maisteliu, galbut tie 2 vargseliai dar butu gyvi... Labai labai liudna. Visad maniau, kad kas jau kas, bet kates pacios sugeba vaikiukais pasirupinti. O mano kate tokia lepunele, kad pagimdziusi katuka pirma save prause, o tik paskui nuo mazyliuko laize sad.gif Jau maniau, kad ir virkstele teks paciai kirpti.

Ar galite atsakyti kiek savaiciu taip reikes maitinti????
Papildyta:
Ar jiems pakanka to Kitty Milka, ar pakaks vitaminu? Juk katukams tik 2 diena, o jau motinos pieno negauna... Skambinau vetui, sake atvezti kate, reikes vaistu kazkokiu leisti. o kas tada, ar ir prileista vaistu galesiu leisti zindyti katukus, ar katukams tai nepakenks???
Atsakyti
gali buti ir mastitas,jei prie papu neprileidzia,jai greiciausiai skauda.Paimk kate ant ranku,suimk ne pati speneli,o papa, arciau spenelio(nemoku normaliai paaiskinti) ir pabandyk suspausti(tik laikyk stipriai,dar geriau,kad kas padetu)Jeigu pienas pasirodys,(turi pradeti net svirksti),paimk koki sauksta ir ta piena numelzk i ji.po to su pipete sugirdyk maziukams.Kate gali nesileisti,jei jai skaudes,tad apsivainikuokit kantrybe.Rytoj jai turetu pagereti smile.gif .rasykit,jei kils dar kokie neaiskumai,bandysim bendrom jegom padeti.SEKMES 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 07 31, 15:59)
Aciu jums uz atsakyma. Klausimelis, o jei katukai pavalge nurimsta, tai jau gerai? Man vis vaidenasi, kad jie mirsta, siaubas kazkoks. Kates as neatitraukiu, ji nori jais rupintis, taciau man atrodo, kad jai skauda, kai jie ima zysti, todel ir pasprunka. Jei vakar buciau pasirupinusi tuo sildymu ir maisteliu, galbut tie 2 vargseliai dar butu gyvi... Labai labai liudna. Visad maniau, kad kas jau kas, bet kates pacios sugeba vaikiukais pasirupinti. O mano kate tokia lepunele, kad pagimdziusi katuka pirma save prause, o tik paskui nuo mazyliuko laize sad.gif Jau maniau, kad ir virkstele teks paciai kirpti.

Ar galite atsakyti kiek savaiciu taip reikes maitinti????
Papildyta:
Ar jiems pakanka to Kitty Milka, ar pakaks vitaminu? Juk katukams tik 2 diena, o jau motinos pieno negauna... Skambinau vetui, sake atvezti kate, reikes vaistu kazkokiu leisti. o kas tada, ar ir prileista vaistu galesiu leisti zindyti katukus, ar katukams tai nepakenks???


Aš tai esu labiau už ožkos pieną arba kondensuotą pieną be cukraus Markomilk - yra Maximoje pirkti.
Tačiau, jei jau turite mišinuką, tai nesiblaškykit.
Jei jau katė visai nemaitins, tai teks maitinti iki kokių 3-4 savaičių. Vėliau bus galima rečiau nei kas 3 valandas. reiktų internete pasidomėt, kada retint maitinimą. Tiksliai nebepamenu.
Atsakyti
Gal cia ir ne i tema, bet gal kam reikia kaciuku jiems 3.5 men. Is viso ju 5. Mes jau nebegalime laikyti tiek kaciuku o aplinkui niekam nereikia.
Gal kas priglaustu?
Skambinkit telefonu 861124124
Atsakyti
QUOTE(zivilen @ 2007 07 31, 16:18)
Gal cia ir ne i tema, bet gal kam reikia kaciuku jiems 3.5 men. Is viso ju 5. Mes jau nebegalime laikyti tiek kaciuku o aplinkui niekam nereikia.
Gal kas priglaustu?
Skambinkit telefonu 861124124


Na, čia tikrai ne į temą smile.gif O į temą būtų čia patalpinti šį skelbimą:
http://www.supermama...?...5711&st=456

Gal ir atsiras naujieji šeimininkai smile.gif
Atsakyti