Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(fenddi @ 2009 05 04, 12:52)
Galėjo kačiukai ir sušalti, ir katė pieno per mažai turėti, ir gimti negyvi.
Jeigu katė turi pieno pakankamai ir jais rūpinsis, tai gal ir išgyvens.
Jeigu imti, tai tik su kate kartu, nes jums reikės kas 3 val juos maitinti, masažuoti pilvukus, kad išsituštintų.
Ir jeigu juos dabar paimsite, katė vėl sumorčiaus netrukus, ir vėl bus kačiukų. Susimeskite su kaimynais ir sterilizuokite ją.


Omano manymu katyte jei jau sterelizuosit tai reikia ją ir priglausti,nes sterializuotai katytei gamtoje labai sunku išgyventi,nes visi katinai ją ar tai prievartaus ar tai gins iš jos esamos teritorijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Epas @ 2009 05 04, 17:01)
Omano manymu katyte jei jau sterelizuosit tai reikia ją ir priglausti,nes sterializuotai katytei gamtoje labai sunku išgyventi,nes visi katinai ją ar tai prievartaus ar tai gins iš jos esamos teritorijos 4u.gif

Niekas jos neprievartaus.Nesterilizuota katė visu savo elgesiu skelbia,kad nori poruotis,palieka kvapą,siunčia signalus katinams.Sterilizuotai katei katinai neberūpi ,kaip ir ji katinams(bent jau seksualiniu požiūriu).O sterilizuota ar nesterilizuota,puikiai moka apginti savo teritoriją.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2009 05 04, 13:52)
Galėjo kačiukai ir sušalti, ir katė pieno per mažai turėti, ir gimti negyvi.
Jeigu katė turi pieno pakankamai ir jais rūpinsis, tai gal ir išgyvens.
Jeigu imti, tai tik su kate kartu, nes jums reikės kas 3 val juos maitinti, masažuoti pilvukus, kad išsituštintų.
Ir jeigu juos dabar paimsite, katė vėl sumorčiaus netrukus, ir vėl bus kačiukų. Susimeskite su kaimynais ir sterilizuokite ją.


Na, pieno, atrodo, ji turi. Bent jau speneliai yra issipute. Reikia tiketis, kad viskas bus gerai. Dabar kaciukus kate vel persinese i kita vieta - nezinau, nei kiek ju gyvu liko, nei ar isvis liko.
Atsakyti
Sveiki ,

Si ryta mama namo parnese mazuliuka kaciuka (ytarciau, kad dvi savaites jau turi, nes nebeaklas). Bet nezinau net kaip su juo elgtis. Pasiskaiciau cia pradzioj diskusija kaip maitinti per pipete, masazuot pilvuka ir pan... Bet kazkaip man vis atrodo nesigauna... tas kaciukas cypia, nenori imt pipetes, bijau ji suspaust, jei valgyt neduosiu numirs. Maitina mama, bet man vis atrodo, kad negerai cia mes darom kazka. Tikriausiai normalu, kad mazas katinukas cypia, bet taip net karstis ismusa girdint ta bejegi balselli sad.gif dar yra ir kita reikalo puse - kaciukas turi savo mama. Kaip tik kai buvom parsiveze katinuka namo sake, kad ji buvo atejusi ieskoti. Mes iskart nuvezem kaciuka, bet mamos jau nebebuvo. palikom ji toleliau ir bent trejeta valandu palaukem kol galbut mama ji pasiims.. deja kate neatejo. Nors ir labai noreciau pasilikt mazyli, namuose dar yra suo (staforsyras. nzn ar jis bus draugiskas naujajam gyventojui). Taip pat zinau, kad kate labai liudi nerasdama savo vaikelio.
Nezinau koks sprendimas butu pats geriausias kaciuko ir kates naudai.... Dar bijau, kad kate gali nebeiimt "apciupineto" mazylio, nes esu girdejusi, kad ir taip buna.
Jei kas nori atiduociau ji tik labai labai labai geriem zmonem.
Gal kas ka galit patart? Koks visgi sprendimas palankiausias?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ego47 @ 2009 06 07, 01:36)
Sveiki ,

Si ryta mama namo parnese mazuliuka kaciuka (ytarciau, kad dvi savaites jau turi, nes nebeaklas). Bet nezinau net kaip su juo elgtis. Pasiskaiciau cia pradzioj diskusija kaip maitinti per pipete, masazuot pilvuka ir pan... Bet kazkaip man vis atrodo nesigauna... tas kaciukas cypia, nenori imt pipetes, bijau ji suspaust, jei valgyt neduosiu numirs. Maitina mama, bet man vis atrodo, kad negerai cia mes darom kazka. Tikriausiai normalu, kad mazas katinukas cypia, bet taip net karstis ismusa girdint ta bejegi balselli sad.gif dar yra ir kita reikalo puse - kaciukas turi savo mama. Kaip tik kai buvom parsiveze katinuka namo sake, kad ji buvo atejusi ieskoti. Mes iskart nuvezem kaciuka, bet mamos jau nebebuvo. palikom ji toleliau ir bent trejeta valandu palaukem kol galbut mama ji pasiims.. deja kate neatejo. Nors ir labai noreciau pasilikt mazyli, namuose dar yra suo (staforsyras. nzn ar jis bus draugiskas naujajam gyventojui). Taip pat zinau, kad kate labai liudi nerasdama savo vaikelio.
Nezinau koks sprendimas butu pats geriausias kaciuko ir kates naudai.... Dar bijau, kad kate gali nebeiimt "apciupineto" mazylio, nes esu girdejusi, kad ir taip buna.
Jei kas nori atiduociau ji tik labai labai labai geriem zmonem.
Gal kas ka galit patart? Koks visgi sprendimas palankiausias?

user posted image

nesuprantu kodel kaciukas buvo pavogtas iš tikrosios mamos ar tai kvailas žaidimas
dabar maitinkit mazylį kas keturias valandas,masazuokit pilvuką ir jo analines galūnes tai yra pimpiuka ir užpakaliuką,maitinkit specialiu paikatalu mamos pieno,jį parduoda kikose,gyvūnų parduotuvėse ir išvis kaip suaugusiems žmonėms daeina žaisti su gyvūnais,ar niekas nesake kad atimineti mazylius is mamų yra AMORALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Epas @ 2009 06 06, 23:48)
nesuprantu kodel kaciukas buvo pavogtas iš tikrosios mamos ar tai kvailas žaidimas
dabar maitinkit mazylį kas keturias valandas,masazuokit pilvuką ir jo analines galūnes tai yra pimpiuka ir užpakaliuką,maitinkit specialiu paikatalu mamos pieno,jį parduoda kikose,gyvūnų parduotuvėse ir išvis kaip suaugusiems žmonėms daeina žaisti su gyvūnais,ar niekas nesake kad atimineti mazylius is mamų yra AMORALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Pirmiausia tai savo isterijas pasilaikykit sau nes situacijos nelabai ir zinot, kad galetumet cia man akis draskyt. Ekskavatorius ji zemem uzvertes butu jei nebutume jo paeme. Mes nunesem ir laukem kol mama ateis pasimt, bet kate nepasirode. Skaityk dar karta jei kazkas nedaeina ar man vel atgaliop pakopint? Uztai ir klausiu kokios galimybes ji vel atiduot mamai. Krc blunka mano mandagumas skaitant toki ale tai protinga komentara tokius pigius puldinejimus. Kas tu manai as kaciukui kazko blogo noriu? Geriau jau butu griovy uzkastas? Krc...
Atsakyti
Nesinervinkite. Cia zmones kartais pikti, nes labai daug ziaurumo su gyvunais, kartais net ir pamirsta, kad kitaip gali buti. 4u.gif

Maitinimas: geriausia maitinti spec. kaciuku pieneliu is veterinarines vaistines ar gyvunu prekiu parduotuves. Jei Jus is Vilniaus, galeciau atiduoti puse skardines misinuko. Maitinti, deja, tenka per prievarta svirkstuku ar pipete. Kaciukas spardosi ir cypia, bet Jus jam darote gera. Reikia stengtis, kad maitinant kaciukas visa laika butu ant pilvo, nes jeigu jis buna ant nugaros, galima netycia misinuko pripilt i plaucius. Kai kaciukas issizioja, ikisi i burnyte pipete ir koki laseli ant liezuvuku padedi maistelio, palauki kol nurys. Ilgainiui jis ko gero ismoks zisti, bet is pradziu bus sunku. Maitinti reikia kas 4valandas tiek diena tiek nakti.
Po kiekvieno maitinimo reikia dregnu vatos gumuleliu masazuoti jo isange ir lytinius organus, kad jis pasislapintu ir pasitustintu.
Tarp maitinimu reiktu kaciuka sverti. Reiktu duoti jam tiek maisto, kad jo svoris didetu 10-20 gramu per diena.
Reiktu irengti jam silta guoliuka, i jo dugna ideti sildykle ("grielka"), nes kaciukas nepajegus palaikyti savo kuno temperaturos. Vanduo sildykleje neturetu but karstesnis nei 40 laipsniu. Turi butu vietos, kad jis galetu nusliauzti toliau nuo sildykles, jei bus per karsta.

Sekmes Jums ir stiprybes! Is pradziu tikrai labai sunku, nes mazius nenori valgyti, o jo cypimas veda is kantrybes. Tiesiog norisi viska mesti. Bet jei Jums pavyks, busite isgelbejusi gyvybe. smile.gif Sekmes!

P.S. Aisku geriausia butu surasti maitinancia kate, jei tai imanoma. Tada ji atliktu visa darba.
Atsakyti
Siandien ryrta dar karta nunesem katinuka i ta vieta kur galejo but jo mama. Palaukem gal valanda laiko ir kate atejo! Atejo ir pasieme savo mazyli. Smagu. 4u.gif tikiuosi jie ten labai puikiai susitvarkys. bigsmile.gif

Ps. tam kuriam as atrodziau amorali grobike - katinelis vel pas mama ir be jusu patarimo.
Atsakyti
QUOTE(ego47 @ 2009 06 07, 14:10)
Siandien ryrta dar karta nunesem katinuka i ta vieta kur galejo but jo mama. Palaukem gal valanda laiko ir kate atejo! Atejo ir pasieme savo mazyli. Smagu.  4u.gif tikiuosi jie ten labai puikiai susitvarkys.  bigsmile.gif

Ps.  tam kuriam as atrodziau amorali grobike - katinelis vel pas mama ir be jusu patarimo.

Nebepykit jus ant to Epo, paprasciausiai neisiskaite gerai i jusu teksta ir pakomentavo nesuprates situacijos (na juk visiems retkarciais taip pasitaiko mirksiukas.gif ).
Geriau papasakokit kaip mama-kate reagavo radusi savo mazyli? bigsmile.gif labai dziugu, kad seimynele vel kartu, va tik kas laukia mazylio kai paaugs? unsure.gif
Atsakyti
Gal ir isikarsciavau ax.gif bet as tik norejau katineliui padet ir paklausiau patarimo jusu kas jau laiko kates, o buvau apsaukta amoralia grobike blink.gif

Seip tai keista, nunesiau is pat ryto, padejau daugmaz i ta vieta ir nuejau atokiau laukt, kate atejus man atrodo beveik net nepauoste, kaip zinodama ciupo uz karsenes savo mazyli ir tiesiog nubego.
Drauge man siule pasiimt kate augint, bet kazkaip pabijojau, kad gal ji turi ir kitu mazyliu. Dabar belieka dziaugtis, kad seima vel kartu thumbup.gif
Atsakyti
SKUBIAI ieškoma maitinati katė 2 kelių dienų kačiukam. Mažyliai dar su bambagyslėm. Veiksmas vyksta Vilniuje. Kontaktai: 865030761
user posted image
user posted image
Atsakyti
Silpnesnis kačiukas mirė, likęs dabar pas mane. Jaučiasi neblogai, labai aktyvus, daug valgo, bet vis tiek ieškome katės. Lesė lyg ir turi, bet kažkas ten neišėjosu jų paėmimu.
Atsakyti