Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai



nea, pajūry verysad.gif
Atsakyti
Gal turire kokios plokštės.Tiesiog kokį kampą tada atitvertumėte ir tegul laksto ten kol išmoks dėžute naudotis.
Atsakyti
Aga, aš savo Uogyte irgi triušiniam narve laikau nakti ir kai išeinu. Idėjau ten kampini tuoleta ir ji visai gerai ten nakvoja. O diena varinėja po virtuve ir kambari , bet dažnai nešu į dėžute.
Atsakyti
Turiu klausimą, gal jau kačiukui galima po truputį duoti sauso maisto? Brinkinti kaip šuniukam? biggrin.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Aga jau gali.
Atsakyti
Pabandžiau duoti proplano subrinkinto, bet neėmė iš lėkštutės nieko, tai su švirkštu daviau, tai labai skaniai suvalgė biggrin.gif Tik labai nedaug... Dabar jau nemaišyt mišinuko su sausiaku? blush2.gif
Atsakyti


aš vakar vandeny išbrinkinau, tai šian žiūrėsiu, bet nemanau, kad labai patiks smile.gif, nes jos mišinys su medum būdavo.

nupirkau vakar tokio purškalo, kuris padeda formuoti higienos įgūdžius-nulis emocijų
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 29, 05:56)
Papirkau ir aš, ir vyras dar nupirko. Daro bet kur, tik ne į dėžę. Dar kaip pirkau kraiką, parduotuvėj užmačiau valerijono kažkokį preparatą, kuris padeda priprast prie vietos. Fal tokį pirkt  g.gif


Man padeje yra du dalykai:
1. Palaikyti kelias dienas su tvarkinga kate/katinu. Pradeda "bezdzioniauti" ir eina i dezute. (Ypac jei pamato autoriteta tam kitam gyvune- super padeda! bigsmile.gif ) Be to "tvarkinguolis" irgi "mokina" ka galima daryti ir kaip.
2. Gauti kur nors saujele "naudoto" kraiko ir imesti ji i dezute. Siaip pradeda skirti kur yra tualetas. Kartais pavydas svetimiems kvapams padeda- tipo saviskiu uzmusineja svetima. wink.gif

Nesakau, jog pades 100% sie patarimai, bet man ne karta yra padeje. Geriausiai tai veikia 1, ypac jei tas "mokytojas" noriai imasi tokio vaidmens. Bepradedanti morciauti kate pvz.- oj kaip smagiai zaidzia mamos zaidima. biggrin.gif
Ir zinoma neblogai yra riboti teritorija arba tiesiog daugiau dezuciu pridelioti. Tikrai mazas kita karta ne is piktos valios pridirba kur nereikia, tiesiog neranda dezutes, siaip uzsiduksta ir pamirsta, jog kazko nori.
Kantrybes ir siek tiek pastangu- viskas pavyks. wink.gif
Atsakyti
Visų pirma-su mamų diena

user posted image

o į dėžę jau darom sokiai.gif užteko apribot laisvę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 04 gegužės 2008 - 07:06
QUOTE(rutulux @ 2008 05 04, 08:04)

user posted image

o į dėžę jau darom  sokiai.gif užteko apribot laisvę


saunuoliai 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas,

užsukau pasakyt, kad mūsų mergina pati jau valgo, nebereikia buteliukų. Vienu žodžiu, jau yra didelė smile.gif . Dar kartą dėkoju už patarimus, be kurių tikrai būtų buvę liūdnai.
Aisha, kaip Uogytė gyvena? Mes dabar kaip ir giminės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maziule @ 2008 05 12, 09:56)
Sveikos visos, nezinau ar i tema, bet norejau paklaust gal kuri is jusus buvo susidurus su tokia problema. mano kate sestadieni atsivede 4 kaciukus. siandien ryte is 4 kaciuku 3 radau negyvus.  bijau kad mano kate ju nemaitina, todel jie ir neisgyveno. ar imanoma ta vieninteli kaip nors islaikyti, kad sustipretu ir augtu toliau. gal kaip eina ji padet matint ir kuo? gal yra zinanciu ir mokanciu kaip elgtis toki atveju? labai lauksiu jusu atsakymo skaubaus.

Katuką reikia primaitinti mišinuku Kitty milk. Pastebėk pirma, ką katytė daro, ko nea. Ar ji juos prausia, ar maitina ir t.t. Tai katukam dabar dvi dienos?

Katytė nebūtinai gali būt, kad nemaitina, gali būtų įvairiausių bėdų. Kokios veislės katytė? Ar tėtukas negiminingas? g.gif
Atsakyti