Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

Nežinau kokie tiksliai antibiotikai, bet sakė patys silpniausi, ir labai nedaug jų suleido:) Kačiukas sveria 300g

Taip, Indraa jau minėjo kaip masažuoti mirksiukas.gif 4u.gif

Ačiū visiems už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 04 27, 12:30)
Dezute tai dabar galima paruosti, bet jam reiktu padeti issitustinti dar.Indraa yra parasiusi kaip reikia masazuoti pilveli.
Kaciukui tikrai kokios 3 savaites.
Aš Mayami visą paskaitą apie mažyliuko auginimą, maitinimą, masažus ir visa kita pravedžiau skype mirksiukas.gif
Labai šaunūs ir rūpestingi žmonės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mayami @ 2008 04 27, 12:38)
Nežinau kokie tiksliai antibiotikai, bet sakė patys silpniausi, ir labai nedaug jų suleido:) Kačiukas sveria 300g

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Na o Tavo mažyliukas 198 g sunkesnis už mano Tigriuką thumbup.gif Kuo vyrenis, tuo lengviau smile.gif Maniškių dar laukėm gerą savaitę tik kol atsimerks...
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2008 04 27, 13:24)
Gal jai tas kraikas nepatiko.. kokį naudojot?


Kraikas toks, kuris sugeria, kaip granulės, nežinau tikslaus pavadinimo. Pribėriau į dėžutę šiek tiek smėlio, bus matyt kaip dabar reaguos.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 28, 06:37)
Kraikas toks, kuris sugeria, kaip granulės, nežinau tikslaus pavadinimo. Pribėriau į dėžutę šiek tiek smėlio, bus matyt kaip dabar reaguos.


Mažiukams ir geriausiai yra pjuvenų granulės. Natūralus kraikas.Turbūt tokį ir bendėte?
Atsakyti


unsure.gif jaučiu, kad ne

Nuėjau pažiūrėt įdomumo dėlei-rašo, kad natūralus mineralas.

O maximose būna g.gif, nes mūsų kaimė nėr kikos parduotuvių
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 28, 08:58)
unsure.gif jaučiu, kad ne

  Nuėjau pažiūrėt įdomumo dėlei-rašo, kad natūralus mineralas.

  O maximose būna  g.gif, nes mūsų kaimė nėr kikos parduotuvių


Visur jo būna.Aš tokį mažiukams pyliau:
Atsakyti

Papirkau ir aš, ir vyras dar nupirko. Daro bet kur, tik ne į dėžę. Dar kaip pirkau kraiką, parduotuvėj užmačiau valerijono kažkokį preparatą, kuris padeda priprast prie vietos. Fal tokį pirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 29, 06:56)
Papirkau ir aš, ir vyras dar nupirko. Daro bet kur, tik ne į dėžę. Dar kaip pirkau kraiką, parduotuvėj užmačiau valerijono kažkokį preparatą, kuris padeda priprast prie vietos. Fal tokį pirkt  g.gif


Apribokite kačiukui judėjimo teritoriją, kad neliptų ant lovų, kilimų(ten kur minkšta). Ir vis patys dėkite jį į dėžutę. Turėkite kantrybės. Ko neišmokino katė, teks jums smile.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti


dėkui, vat sekmės tai manau prireiks smile.gif, nes man jau kantrybė po truputį senka
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 29, 08:39)
dėkui, vat sekmės tai manau prireiks  smile.gif, nes man jau kantrybė po truputį senka


Vargau ir aš, tik pas mane net 3 jie buvo biggrin.gif Aš neleidau vaikščioti po visus namus.Buvo plotas jiems paskirtas.Kartais irgi rasdavau ne vietoje padaryta.
Atsakyti


Fenddi,

skaičiau, kad pirkot sodo konteinerį ar kažką panašaus. Gal būtų galima plačiau?
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 30, 07:10)
Fenddi,

skaičiau, kad pirkot sodo konteinerį ar kažką panašaus. Gal būtų galima plačiau?


Netiks jis, tik šuniukams.Kačiukai išlenda per tarpus.Bandžiau ir dengti tarpus, bet jie kaip tarakonai užlipa ir vis tiek išlenda biggrin.gif
Tiktų triušio narvas, gal kas turi paskolinti. Arba bet koks didesnis narvas, ar boksas, kad tilptų dėžutę įdėti ir dar liktų vietos.
Gal tu Kaune?Galėčiau paskolinti.
Atsakyti