Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai


Labas rytas,

parašysiu, kaip mum sekasi. Mūsų augintinė jau valgo sausiakus, mirkytus piene ir sutrintus blenderiu. Miega ilgiau, nes maistas sotesnis, pabudusi jau bando žaisti, susipažinti su aplinka. Mėgėja sekioti mane smile.gif. Tuštinasi jau pati, tik ne į dėžutę verysad.gif. Nebeišmanau net ką daryt. Iš dėžės šoka lauk kaip įgelta. Kaip reiks pripratint
g.gif

aisha7, gal jau antras mažylis pas jus?
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 26, 06:14)
Labas rytas,

parašysiu, kaip mum sekasi. Mūsų augintinė jau valgo sausiakus, mirkytus piene ir sutrintus blenderiu. Miega ilgiau, nes maistas sotesnis, pabudusi jau bando žaisti, susipažinti su aplinka. Mėgėja sekioti mane  smile.gif. Tuštinasi jau pati, tik ne į dėžutę  verysad.gif. Nebeišmanau net ką daryt. Iš dėžės šoka lauk kaip įgelta. Kaip reiks pripratint
g.gif

aisha7, gal jau antras mažylis pas jus?


Laba diena, sveikinu su gerais pasiekimais! O kur jai labiau patinka tuštintis? Gal ten, kur ji jau ,,pasižymėjo". Tokiu atveju reikėtų tas jos mylimas vietas gerai nuplauti, kad nebūtų kvapo ir atitinkamai - pagundų. Mes kadaise irgi tokių problemėlių turėjome, bet labai paprasta išmokyti. Į jos tualetuką įdėti jos ,,kvapelio" (galima būtų įdėti gabaliuką tualetinio popieriaus, šiek tiek pamirkyto jos šlapime) ir kai padaro ne vietoj, pabarti, nunešti į jos tualetuką ir lengvai pakišti jos nosį į jį. O kai pamatysite, kad suveikė, pagirti, galima duoti kokį skanumėlį. Katės labai protingos, tik nuo vaikystės būtina joms rodyti, ką galima, o ko ne.
Labai įdomu būtų žinoti, kaip auga Jūsų mažylė. Linkiu Jums tolimesnės sėkmės! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 26, 05:14)
Labas rytas,

parašysiu, kaip mum sekasi. Mūsų augintinė jau valgo sausiakus, mirkytus piene ir sutrintus blenderiu. Miega ilgiau, nes maistas sotesnis, pabudusi jau bando žaisti, susipažinti su aplinka. Mėgėja sekioti mane  smile.gif. Tuštinasi jau pati, tik ne į dėžutę  verysad.gif. Nebeišmanau net ką daryt. Iš dėžės šoka lauk kaip įgelta. Kaip reiks pripratint
g.gif

aisha7, gal jau antras mažylis pas jus?

rutulux, džiugios naujienos bigsmile.gif o sausiuką mirkot karvės ar kačiukiniam piene? Aš tai mirkiau vandenuke ax.gif

Dįl dėžutės, tai kaip Natalija sakė, reikia jai pakišt po nose, gal neranda g.gif Taip pat dėžė turi būt su mažtliais borteliai, gali kleckytė neįsiropšti... Savo mažiui dėjau silikoną, bet būna, kad katukai ėda kraiką. Taigi pradžioj dėjau tualetinį popierių, o paskui su kvapu dėjau jį ant kraiko smile.gif

Sėkmės 4u.gif Laukiam foto blush2.gif
Atsakyti
Nežinau ar čia pataikiau, bet radau mažą kačiuką, į delną telpa, bet pats vaikšto, viena akytė atmerkta, kita matyt nuo traiškanų sulipus, pieno dar nelaka... Kur kreiptis, ką daryti?? Niekada neauginau katės, nieko nenusimanau... Ieškau šeštadienį dirbančio veterinaro dabar...
Atsakyti
QUOTE(Mayami @ 2008 04 26, 14:22)
Nežinau ar čia pataikiau, bet radau mažą kačiuką, į delną telpa, bet pats vaikšto, viena akytė atmerkta, kita matyt nuo traiškanų sulipus, pieno dar nelaka... Kur kreiptis, ką daryti?? Niekada neauginau katės, nieko nenusimanau... Ieškau šeštadienį dirbančio veterinaro dabar...

Yra dirbančių Kaune wink.gif

Skambinkitės Dainavos vetam, jie pailgino darbo valandas, gal dar dirbs, jei ne, ryt nuo 10-14 tikrai dirba.

Dainavos veterinarijos klinika
Adresas: Pašilės g. 118, Kaunas
Telefonas: (8*37) 47 80 15, 8-686 56574, 8-618 50285
El. paštas: mintautas10@yahoo.com
Darbo laikas: I - V 9.00 - 20.00; VI ir VII 10.00 - 14.00


Paskambinkit man, papasakosiu apie priežiūrą wink.gif
867663561 4u.gif
Skype Indraa3388 wink.gif

ir būtinai perskaitykit šią temą, čia daug ką esu surašius.

Arba jis dar toks mažas, kad neatsimerkęs ir akytė užlipus, arba sirguliuoja, gal rinotrachėjitas.

Tik neduokit KARVĖS pieno!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 26 balandžio 2008 - 14:41
4u.gif Rutulux, taip katytė nuo vakar jau pas mane. Tai labai graži , rami katytė. Na mes dar neįveikiam kito maistelio, pakolkas tik pienuka geriam, ir su tuštinimusi dar reikia mano pagalbos. Tačiau katytė sveika, nukirmeliuota smile.gif

Na dėl dėžutės tai visiškai normalu, kad taip yra - nepamirškit , kad tai dar nė mėnesio neturintis kačiukas, nemokytas mamos. Ji tikrai dar darys ne ten , kur jūs norėtumėt. Tačiau pakolkas vienintelis variantas - pastoviai nešioti ją į dėžute ir riboti laisve, neleiskite nuklysti per toli ( į kitus kambarius) nuo dėžutės.

Mayami, ar gali pasirūpinti kačiuku? Gal gali foto įdėti man smalsu pasižiūrėt jo amžių. jei reiks patarimo - visada prašom.
Atsakyti
Žinoma, pasirūpinsim kuo galėsim smile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

4u.gif O čia mano Uogytė wub.gif Labai gera rami katytė. Mano katė jau ją isivaikino. Įtariu mažylei jau apie 4 savaites, tai tavo Mayami jau yra 3 savaitės tikrai. Tai tikrai nesudėtinga išaugint. Aš jau tokio amžiaus kačiukams nededu puslės šiltos, kadangi jau šilta ir jie nėra tokie maži. Tuo labiau išleidžiant pasivaikščiot jau galima tada ir peršaldyt, jei atinsi nuo šiltos puslės. Svarbiausiai , kad guoliukas būtų minkštas ir be skersvejų. Manau tikrai užaugsit stiprūs ir sveiki.

P.s. smile.gif mes jau pasisiojom į dėžutę. Vat.
Atsakyti


Nieko nebespėju-angina dar buvo užpuolus ir mane. Šian geriau jaučiuosi ir pabandysiu viską surašyt.
Indraa, sausiakus mirkau tame naminiame mišiny. Jai patinka. Dėžutė nėr labai didelė, ji pati gali įlipti ir išlipti. Vakar iškračiau kraiką ir pridėjau tuoletinio popieriaus. Pliusas tas, kad nebešoka lauk, kaip įgelta. Gal jai nepatiko nejaust žemės po kojom smile.gif. Būsiu prisigyrus ax.gif ir vakar, ir šįryt reikėjo padėt išsituštint. Tą pilvą turbūt reiks dar masažuot ilgokai doh.gif.

Aisha, sveikinu su rimtais pasiekimais 4u.gif. O ten irgi mergina g.gif. Kai aš žiūrėjau lyg ir vaikinas turėjo būt biggrin.gif

Dėkui už patarimus user posted image
Atsakyti
Mūsų mažasis draugelis serga "kačių gripu", gavom dozę antibiotikų ir dar teks keletą kartų pakartoti smile.gif Gavom dar vitaminų, tai va bandysim gydyti biggrin.gif
Mažiukas dažnai, bet daug valgo, jau beveik išmoko gerti iš buteliuko biggrin.gif Ir daug miega smile.gif

user posted image

aisha7 - kokia žavi katytė wub.gif

Tiesa, skaičiau šią temą, bet vis tiek nesupratau kaip čia reikia su tais tualetiniais reikalais užsiiminėti blush2.gif blush2.gif Nuo kokio amžiaus jau paruošti dėžutę? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayami: 27 balandžio 2008 - 11:39
QUOTE(rutulux @ 2008 04 27, 06:54)
Nieko nebespėju-angina dar buvo užpuolus ir mane. Šian geriau jaučiuosi ir pabandysiu viską surašyt.
Indraa, sausiakus mirkau tame naminiame mišiny. Jai patinka. Dėžutė nėr labai didelė, ji pati gali įlipti ir išlipti. Vakar iškračiau kraiką ir pridėjau tuoletinio popieriaus. Pliusas tas, kad nebešoka lauk, kaip įgelta. Gal jai nepatiko nejaust žemės po kojom  smile.gif. Būsiu prisigyrus  ax.gif ir vakar, ir šįryt reikėjo padėt išsituštint. Tą pilvą turbūt reiks dar masažuot ilgokai  doh.gif.

Na mačiau buvo parašyta Uogius, bet Aida pakeitė į Uoga, vadinasi pana biggrin.gif
Šaunu, kad maišot su kačiukų pieneliu thumbup.gif ir džiaugiuosi kad patiko daryti reikaliukus ant tualetinio popieriaus, gal tiesiog nejautė žemės po kojom, kai jau apsipras prie dėžutės tada pilkit kraiką. Gal jai tas kraikas nepatiko.. kokį naudojot?

QUOTE(Mayami @ 2008 04 27, 11:34)
Mūsų mažasis draugelis serga "kačių gripu", gavom dozę antibiotikų ir dar teks keletą kartų pakartoti smile.gif Gavom dar vitaminų, tai va bandysim gydyti  biggrin.gif
Mažiukas dažnai, bet daug valgo, jau beveik išmoko gerti iš buteliuko biggrin.gif Ir daug miega smile.gif

Tiesa, skaičiau šią temą, bet vis tiek nesupratau kaip čia reikia su tais tualetiniais reikalais užsiiminėti blush2.gif  blush2.gif Nuo kokio amžiaus jau paruošti dėžutę? blush2.gif

kaip gražiai mažylis su Bairute guli wub.gif
Čia reikia dėt tokias foto, kur sako, kad stafai žmogėdros biggrin.gif

O dėl gripo užjaučiu 4u.gif Tik neramu dėl antibiotikų, jis labai mažyliukas sad.gif Kokius paskyrė? Džiugu, kad pateko pas rūpestingus žmogeliukus ir juo bus pasirūpinta mirksiukas.gif

Dėžutę gali paruošti ir dabar, juk jau rėplioja ir pakišk po nosim. Gal dar neis, nes visai kleckius, bet jau po biški pratinsis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 27 balandžio 2008 - 12:26
QUOTE(Mayami @ 2008 04 27, 12:34)

Tiesa, skaičiau šią temą, bet vis tiek nesupratau kaip čia reikia su tais tualetiniais reikalais užsiiminėti blush2.gif  blush2.gif Nuo kokio amžiaus jau paruošti dėžutę? blush2.gif


Dezute tai dabar galima paruosti, bet jam reiktu padeti issitustinti dar.Indraa yra parasiusi kaip reikia masazuoti pilveli.
Kaciukui tikrai kokios 3 savaites.
Atsakyti