Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(aisha7 @ 2008 04 21, 11:04)
verysad.gif  siaubeli tu prakeiktas.. tai jau išviso 4 jie like? O kaip mama katė? Ar tie žmones paliktu ja ramybeje jei ja sterilizuot ir paleist atgal? Siaubelis....


Tie trys iš kitos operos. O ir tas, kur buvo likęs žadėjo pasiimt, bet matyt nusprendė, kad daug vargo. Manau, kad daugeliui tai įprastas dalykas čia aš apie atsikratymą. Sterilizavimas kainuoja, kas čia eis vargt, o ir po operacijos priežiūros reik.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 21, 12:56)
Tie trys iš kitos operos. O ir tas, kur buvo likęs žadėjo pasiimt, bet matyt nusprendė, kad daug vargo. Manau, kad daugeliui tai įprastas dalykas čia aš apie atsikratymą. Sterilizavimas kainuoja, kas čia eis vargt, o ir po operacijos priežiūros reik.


Jūs iš Klaipėdos? Radau skelbimą, kad ieško katytės, gal pasiūlykite, jeigu turite.
http://www.skelbikas...elbimas/560262/

Žinau, kad steriliazija kainuoja, bet jeigu kaimynai susimestų.Ir katei ir jiems tada būtų gerai.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 21, 11:56)
Tie trys iš kitos operos. O ir tas, kur buvo likęs žadėjo pasiimt, bet matyt nusprendė, kad daug vargo. Manau, kad daugeliui tai įprastas dalykas čia aš apie atsikratymą. Sterilizavimas kainuoja, kas čia eis vargt, o ir po operacijos priežiūros reik.


jau nebeatsirenku... o kas ten kiti tie trys kačiukai? iš kur? koks jų amžius?
Atsakyti


Tuos tris kito kaimyno katė atsivedė, matyt neturi kur dėt, o imt gal irgi nieks nenori, tai skandins. O amžius irgi kažkur trys savaitės.

O dėl skelbimo dėkui, bet kad ten konkrečių spalvų reik, o aš nežinau net kaip atrodo tie trys. Čia mano dukra su drauge gyvūnų gelbėjimo akciją pradėjo.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 21, 15:02)
Tuos tris kito kaimyno katė atsivedė, matyt neturi kur dėt, o imt gal irgi nieks nenori, tai skandins. O amžius irgi kažkur trys savaitės.

O dėl skelbimo dėkui, bet kad ten konkrečių spalvų reik, o aš nežinau net kaip atrodo tie trys. Čia mano dukra su drauge gyvūnų gelbėjimo akciją pradėjo.


Įdėkite skelbimus, kad skubiai dovanojate. Gal pavyktų padovanoti.
Šaunuolės mergaitės 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas,

nu ir dienelė vakar buvo karsta.gif

Mano mergina, grįžusi iš katinukų gelbėjomo operacijos (šiek tiek nepasisekusios), pareiškė, kad bus pifas.org narė smile.gif. Bandė registruotis, bet kažko nesuprato, o aš niekaip negalėjau padėt. Atidėjom šiandienai.

Buvom pas gydytoją. Gavau bart, kad permaitinu. Darė klizmą ir nieko. Sako, jei viskas gerai, soti, miega tada viską apsorbuoja žarnos ir nieko nelieka iškakot. Dar suleido nuo spazmų ir prisakė po savaitės atvykti dėl kirminų. O kad peristaltika nebūtų pasyvi reik leisti vaikščioti. Tai vyras vakar toj dėžėj kur miega iškirpo duris, tai jau ir nebenulaikom mes jos. Tik reik žiūrėt, kad neužmintumėm.
O kaip reik pratint į dėžutę daryt. Jin jos paskirties nesuvokdama dažnai užmiega joje smile.gif
Va, cielą traktatą parašiau.

Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 22, 06:35)

O kaip reik pratint į dėžutę daryt. Jin jos paskirties nesuvokdama dažnai užmiega joje  smile.gif
Va, cielą traktatą parašiau.


Atrodo viskad gerai su mazyliu 4u.gif . Po kiekvieno maitinimo bandykite vis dezute deti. Reiktu ta dezute jos kvapu pazymeti.Tiesiog jeigu kur ne vietoje padaro, tai su popierium sugerkite ir idekite i dezute. Tada gal supras paskirti.
Atsakyti


Nu žinokit kažką išraitėm thumbup.gif. Mergina taip stengėsi, kad net iki savo guolio nebeįstengė nueit. Jei atvirai, tikrai nebūčiau patikėjusi, kad šitiek džiaugsmo gali sukelti mažo katinuko...sisiojimas ir kakojimas. Ir jei kas nors būtų sakęs, kad maitinsiu katiną iš buteliuko, pati nebūčiau patikėjus smile.gif
Atsakyti
Sveiki, nepermaitinat katytes tikrai.. galit but rami. Arbatinis šaukštelis pienuko į para tai tikrai dozė ne 3 sav. kačiukui. Jei pakakojo tai viskas gerai, tačiau jau duokit sausiuka mirkyta.
O štai čia mūsų gelbėtas Uogius-leliukas smile.gif , penktadieni jei dar bus nesavarankiškas ko gero keliaus pas mane smile.gif
user posted image

P.s. del savanoriavimo tai pas mus priimami nuo 16 metų žmogeliukai. Kadangi šiuo metu mes neturime veiklos jaunesniems vaikams. Tačiau labai malonu, kad mergaites auga įvertindamos gyvūnų skleidžiamą gėrį.
Atsakyti


Na, turbūt reik papasakot apie tuos tris kačiukus. Negana to, kad mažosios gyvūnų gelbėtojos buvo susitarusios, vienai nepavyko laiku grįžt iš miesto, tai aishos kolegė turėjo valandą laukt blink.gif. Susitikus su kačiukų savininke, jai dingo noras katinukus skandint. Galvoju, kad yra tam du paaiškinimai: 1. ji išsigando, kad atvyko iš gyvūnų globos ir 2. gal iš tikrųjų neketino jų pradangint. Kaip ten bus iš tikrųjų, manau jos sąžinės reikalas, na o aš žinoma atsiprašiau aishos kolegės už nesusipratimą. Gal reikėjo man skambint dukros klasiokės mamai iš pradžių.Bet kas ten žino kokia ta tiesa iš tikrųjų. Įdomumo dėlei reiks pasidomėt koks tas kačiukų likimas.
Atsakyti
O aš pasakysiu taip - kad nereikia atsiprašinet, mums labai smagu , kad kačiukai liks, augs ir bus dovanojami smile.gif O jei ir išsigando ir tai smagu smile.gif Svarbu, kad padėjom. smile.gif
Atsakyti
Laba diena.
Kaip miela sužinoti, kad išgelbėta kažkieno gyvybė! bigsmile.gif
Labai teigiamai vertinu Aishos7, Indrės ir visų kitų ,,Pifo" savanorių darbą. thumbup.gif Mūsų katytę Pupą visai neseniai Kaune išgelbėjo Indrė, o į Vilnių ją mums atvežė Aisha7. Esame labai joms dėkingi! Pupa - mūsų didelis džiaugsmas! Turime 2 katytes, kurios buvo išgelbėtos ir visi kartu esami laimingi.
Labai malonu, kad į gyvūnų gelbėjimo operacijas įsitraukia vis daugiau gerų žmonių, gyvūnėliai atranda šiltus, jaukius namus, mylinčius šeimininkus, o šeimininkai - ištikimus ir mylinčius draugus. wub.gif
Atsakyti