Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(rutulux @ 2008 04 21, 06:19)
su kakojimu dar nieko neišeina, turbūt reiks pas vetą vežt. Kažko jin man nerami-dėžėj su pūsle miegot nenori, šaukia. Nurimsta kai pasiimu.


Gal tinkamai neismasazuojate. Kai auginau kaciukus, tai pastebejau, kad prausiant po siltu vandeniu jiems uodegas, jie atlikdavo reikaliukus smile.gif Gal tikrai geriau parodykite veterinarui.
O tokio amziaus kaciukai daznai cypsi. Nutildavo, kai tik paimdavau ant ranku ar isleisdavau is bokso.
Atsakyti

Nu va, gal ir netinkamai masažuoju. Nors po tokio masažo sisiot pradeda.

Tiesa, tą naminį mišinį žymiai geriau geria, čia jau Indraai reik ačiū sakyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 21, 07:46)
Nu va, gal ir netinkamai masažuoju. Nors po tokio masažo sisiot pradeda.

Tiesa, tą naminį mišinį žymiai geriau geria, čia jau Indraai reik ačiū sakyt  4u.gif


Bandykite jau duoti konservų arba mirkyto sausiuko, skirto mažiems kačiukams. Nuo tų mišinių man viduriavo kačiukai.
Kiek pamenu mano kačiukai irgi lyg porą dienų nesituštino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fenddi: 21 balandžio 2008 - 07:02
Rutulux, nurimkit, viska jus darot gerai. Kaciukai gali nekakot para, o gali ir 10 kart kakot. beje jie turetu kakot gan minkstai ir sviesiai, nes gauna tik pienuka. del mišinuko aš jau jums išsakiua savo nuomone - manau "liaudiškas" yra geriau nei vaiku maistukas. jei nenori pusles tai gal pas jus ir taip šilta? idėkite tad minkšta žaisliuka (tik neilgo plauko , kad neprisičiunktu). Svarbu, kad būtų sotus, tada ir šiluma gali pats pasireguliuoti truputi.

P.s. prašiau , vakar , kad mano kolegė jums paskambintu. Taigi laikau kumščius, kad rastumet antra kačiuka....
Atsakyti


jau šnekėjau su ja, bet jei ką dar tris reiktų gelbėt-žada skandint verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif siaubeli tu prakeiktas.. tai jau išviso 4 jie like? O kaip mama katė? Ar tie žmones paliktu ja ramybeje jei ja sterilizuot ir paleist atgal? Siaubelis....
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 21, 05:19)
su kakojimu dar nieko neišeina, turbūt reiks pas vetą vežt. Kažko jin man nerami-dėžėj su pūsle miegot nenori, šaukia. Nurimsta kai pasiimu.

mamyčiukas smile.gif Na tai pūslę dėkit taip, kad ji galėtų pasirinkti, nori būt ant jos ar ne ant jos. Gal jai per karšta. Pūslę būtinai vyniokit į dekiuką ar rankšluostuką.

QUOTE(rutulux @ 2008 04 21, 06:46)
Tiesa, tą naminį mišinį žymiai geriau geria, čia jau Indraai reik ačiū sakyt  4u.gif

Uj čia jau mūsų visų maldelė tas receptas smile.gif

QUOTE(fenddi @ 2008 04 21, 07:00)
Bandykite jau duoti konservų arba mirkyto sausiuko, skirto mažiems kačiukams. Nuo tų mišinių man viduriavo kačiukai.
Taip, jau po biškiuką bandyk duoti sausiuko, pvz iš buteliuko, tiek išmirkyti. O konservus aš daviau Specific, ten toks paštetukas. Maniškis jį čiulpė. Taip pat lašindavau kelis lašus vitamino C.
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2008 04 21, 11:04)
verysad.gif  siaubeli tu prakeiktas.. tai jau išviso 4 jie like? O kaip mama katė? Ar tie žmones paliktu ja ramybeje jei ja sterilizuot ir paleist atgal? Siaubelis....


O ką tai katei nori padaryti? Jeigu ji buvus naminė, tai jai iš vis ne vieta kieme.
Atsakyti
Fenddi ta pati kaip ir kačiukams kaip supratau... kaimynai pyksta ir nori panaikinti.. O ką mums daryt? Mes neturime vietos... maži kačiukai greit pasidovanoja, o kates yra tokios kurios jau metus yra mūsų globoje.
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2008 04 21, 11:51)
Fenddi ta pati kaip ir kačiukams kaip supratau... kaimynai pyksta ir nori panaikinti.. O ką mums daryt? Mes neturime vietos... maži kačiukai greit pasidovanoja, o kates yra tokios kurios jau metus yra mūsų globoje.


Kokia situacija pas jumi, tai aš žinau. Dar ir mano vieną turit smile.gif
Aš čia tuos žmones turėjau minty, eiti lengviausiu keliu. Pirmi tiesiog pamiršo pasiimti, o kiti tiesiog atsikratyti nori. Kartais tiek nedaug pastangų reikia, kad rasti išeitį.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 04 21, 11:14)
Kokia situacija pas jumi, tai aš žinau. Dar ir mano vieną turit smile.gif

Labai dėkui 4u.gif

Tik katytė su kačiukais pajūryje...
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 04 21, 11:14)
Kokia situacija pas jumi, tai aš žinau. Dar ir mano vieną turit smile.gif
Aš čia tuos žmones turėjau minty, eiti lengviausiu keliu. Pirmi tiesiog pamiršo pasiimti, o kiti tiesiog atsikratyti nori. Kartais tiek nedaug pastangų reikia, kad rasti išeitį.


Musu savanore nuvažiuos vakare ir aplankys , pasižiures kokia ten kate - sulaukejus ar visiskai namine.. Tik dabar labai galvas mums skauda ka daryyyyt..

O jūsų Fenddi gražuoliukas, trečiadieni bus kastruotas , jau visiškai rankinis gražus fainas katinukas. 4u.gif intensyviai ieško namų.
Atsakyti