Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

4u.gif 3-4 menesiu keiciasi dantukai.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 10 08, 09:46)

Papildyta:

negi jis juos ir "prausė"? blink.gif


Ta nuotrauka ir mane stebino smile.gif Mano kate ne artyn prie maziuku nejo, o ka jau kalbeti apie prausima.
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2007 10 08, 09:51)
4u.gif  3-4 menesiu keiciasi dantukai.

AAAAAAAAAAAAčiū Dievui doh.gif buvau sugalvojus, kad tik 6 mėnesių... vadinas neilgai liko kentėt... o tai man į nosį, kol drybsojau ant sofos prieš teliką, pasišokėjęs iki kraujo įkando doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 10 08, 09:10)
Ta nuotrauka ir mane stebino smile.gif Mano kate ne artyn prie maziuku nejo, o ka jau kalbeti apie prausima.



Mes irgi labai nustebom, galvojom, kad nesugyvens, juk katinas kastruotas ir nelabai kokiu tevisku jausmu turis doh.gif Bet prause, laize uzpakaliukus, pilvukas - kaip tikras tetis rupinosi thumbup.gif Uzspausdavo su letena, kad nepabegtu ir prause smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinney @ 2007 10 08, 16:45)
Mes irgi labai nustebom, galvojom, kad nesugyvens, juk katinas kastruotas ir nelabai kokiu tevisku jausmu turis  doh.gif  Bet prause, laize uzpakaliukus, pilvukas - kaip tikras tetis rupinosi  thumbup.gif Uzspausdavo su letena, kad nepabegtu ir prause smile.gif

na tai mano iš tokio pyplio išaugintas dabartinis kastratas irgi labai tėviškas biggrin.gif turėjau ne kūdikius, bet 1.5 katytę, tei va ką darė bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikos,

reik man jūsų pagalbos mirtinai. Temą perskaičiau sąžiningai. Istorija paprasta. Gyveno žmogeliai, turėjo katę, o kraustydamiesi...užmiršo ją pasiimt. O ji atsivedė kačiukų, gyvena daugiabučio rūsy, kas nepatinka kaimynam. Katės ir katinukų ateitis aiški, todėl vieną priglaudėm. doh.gif pasirodo ji ir lakt dar nemoka. Įsigijau vakar čiulptukus, buteliukus ir mokiausi maitint. Viskas buvo gerai, valgė kas dvi valandas ir miegojo. Bet ji nesituština, netgi nesisioja. Tiesa, vet gydytojas patarė, kad paros norma-arbatinis šaukštelis blink.gif, o jin šiandien nerami, nori valgyt. Neįsivaizduoju, kaip ją nusisint verysad.gif
Atsakyti
Sveika jau visiskai neturiu laiko dabar tai paskambink man ir viska papasakosiu 868140309
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 20, 06:12)
reik man jūsų pagalbos mirtinai. Temą perskaičiau sąžiningai. Istorija paprasta. Gyveno žmogeliai, turėjo katę, o kraustydamiesi...užmiršo ją pasiimt. O ji atsivedė kačiukų, gyvena daugiabučio rūsy, kas nepatinka kaimynam. Katės ir katinukų ateitis aiški, todėl vieną priglaudėm.  doh.gif pasirodo ji ir lakt dar nemoka. Įsigijau vakar čiulptukus, buteliukus ir mokiausi maitint. Viskas buvo gerai, valgė kas dvi valandas ir miegojo. Bet ji nesituština, netgi nesisioja. Tiesa, vet gydytojas patarė, kad paros norma-arbatinis šaukštelis  blink.gif, o jin šiandien nerami, nori valgyt. Neįsivaizduoju, kaip ją nusisint  verysad.gif

Aš supratau, kad radai ją be mamos doh.gif reikėjo dar palikti bišiuką pas mamytę sad.gif na ką jau padarysi... pilviuką masažuok ilgai ir švelniai, o pienuko duok kiek ji nori. Tiesa, geriau duok ožkos pienuką arba mišinuką: 1 stiklinė pieno, 1 kiaušinio trynys, 2-3 šaukšteliai ramunėlių arbatos, šaukštas medučio ir pakaitinti iki 40 laipsnių, bet neužvirti. Tie kitty milk nėra geri.

Dar ZOON parduotuvėse yra kitoks kačiukų pienelis:
Bernina maistai
KITTY-MILCH Sausas pienas – aukštos kokybės mamos pieno pakaitalas kačiukams, nėščioms ir maitinančioms katėms. Taip pat duodamas senoms ir sergančioms katėms. Senoms katėms gali būti duodamas kačių pieno tirpalas su išvirtais manais (nenaudoti jokio kito pieno). Nurodytos normos gali būti didinamos.


Gal reikėtų banadyti geriau šį.

Adresai ZOON smile.gif
PC BIG, Ukmergės g. 369, Vilnius
Tel. (8-5) 24 55 306
Mob.tel.: 8-610 01 606

Kovo 11-osios g. 128, Kaunas
Tel. (8-37) 31 12 03
Faksas: (8-37) 31 02 27
El. paštas: parduotuve@zoon.lt


O tokio amžiaus kaip taviškis, savo kūdikėliui jau daviau mažyliams skirtą Spcific sausą, brinkintą vandeny. Jį maišiau su vandenuku iki tiek, kad gėrė per soskę, kačiukas iškart pradėjo atsigavinėti, nes po kitty milk buvo žiauriai silpnas ir nuplikęs sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 20 balandžio 2008 - 11:28
Mano sliekelis (102g)
user posted image
Išaugo į drambliuką smile.gif (5.2 kg)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 20 balandžio 2008 - 11:46

Dėkui už info, nėr kada prie kompo prieit-mažius susirgo dar verysad.gif. Sisiot jau mokam smile.gif. Vakare gal įkelsiu foto.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 20, 12:11)
Sisiot jau mokam  smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bet būtina ir kakutį išmokt daryt! Sėkmės, sveikit 4u.gif

ir dar būtinai šiltą pūslę padėkit mirksiukas.gif
Atsakyti

su kakojimu dar nieko neišeina, turbūt reiks pas vetą vežt. Kažko jin man nerami-dėžėj su pūsle miegot nenori, šaukia. Nurimsta kai pasiimu.
Atsakyti