Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

sinta, papasakok, o kaip kašaras su tavo Gabriele sugyvena? ar neskriaudžia viens kito? mano tai keturmetė mergina, tai jie abu vakarais namus griauna doh.gif žaidžia gaudynių... nelabai suprasi kuris kurį gaudo, bet cypimo ir juoko- lyg visa minia siautėtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sinta @ 2007 10 04, 11:47)
oi kaip atsiprasau uz nuotrauku dydi maniau kad vakar istryniau  doh.gif
o kaip pritersiau puslapi atsiprasau  blush2.gif  4u.gif
pataisyciau jei mokeciau bet nemoku  blush2.gif

mes sia savaite eisim pas veterinara del erkuciu patys supratom nes isvaliau ausis ir vel neuzilgo juodos tai ziuresim ka pasakys mums smile.gif
beje akytes taip zydros wink.gif


Reiktu turbut pataisyti ta zinute ir sumazinti nuotraukas, bet nezinau ar tai imanoma.Pereisim i kita puslapi ir viskas bus gerai.
Manau ir jums reikes ausu erkutes gydyti.Prigasdino cia mane, kad ir mano galejo uzsikresti, tai kaip tik siandien vezu vaistu leisti, tai paprasysiu, kad paziuretu.
Kai tamsi, tai nesimato, kad purvinos ausys.

Gal kas nori dar balto su ryzu kaciuko? biggrin.gif Jau truputi paaugintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2007 10 03, 17:18)
fendi tai tikrai uzsikrecia. ir tai patvirtins veterinarai.kate nuo kates sunkiau galbut bet tikrai uzsikrecia.Ypač jeigu miega šalia ar trinasi viena i kita.


Buvai teisi.Uzsikresti gali.Bet mano neuzsikrete.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 10 04, 11:37)
sinta, papasakok, o kaip  kašaras su tavo Gabriele sugyvena? ar neskriaudžia viens kito? mano tai keturmetė mergina, tai jie abu vakarais namus griauna doh.gif  žaidžia gaudynių... nelabai suprasi kuris kurį gaudo, bet cypimo ir juoko- lyg visa minia siautėtų doh.gif



oi zinok sakes maniske taip pat juokiasi griuvineja, ilipa i lovyte katinas buna prie lovytes ji pasiziuri jis pasoka kibindamas o ji griuna juokiasi vel ziuri jis vel ir t.t zodziu pasakiskai sugyvena jis laaaabai paklusnus ir ji paima nesa jis nei dreske nieko atnesa man paduoda ir jauciasi begalo patenkinta biggrin.gif Manau jie sugyvena taip gerai del to kad abu mazi ir prisitaiko bet siaip ir labai dziaugiuosi kad turim katina nes kada sedi ramu o Gabriele su Toriu abudu kolidoriui zaidzia smagu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(fenddi @ 2007 10 04, 11:39)
Reiktu turbut pataisyti ta zinute ir sumazinti nuotraukas, bet nezinau ar tai imanoma.Pereisim i kita puslapi ir viskas bus gerai.
Manau ir jums reikes ausu erkutes gydyti.Prigasdino cia mane, kad ir mano galejo uzsikresti, tai kaip tik siandien vezu vaistu leisti, tai paprasysiu, kad paziuretu.
Kai tamsi, tai nesimato, kad purvinos ausys.

Gal kas nori dar balto su ryzu kaciuko? biggrin.gif Jau truputi paaugintas smile.gif


ai tai nebesvarbu dabar tos nuotraukos blush2.gif dabar tas puslapio iskraipymas netrugdo ax.gif
del tu erkuciu tai butinai reikes ziuret.



fenddi o tai to juoduko niekas taip ir nepaeme? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sinta: 04 spalio 2007 - 22:00
QUOTE(sinta @ 2007 10 04, 22:59)

fenddi  o tai to juoduko niekas taip ir nepaeme? g.gif


Paeme, senai jau.Jauna pora.Tik as su jais jokio rysio neturiu.Ne forumieciai.Bet kadangi atgal negrazino, tai tikiuosi viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 10 05, 10:13)
Paeme, senai jau.Jauna pora.Tik as su jais jokio rysio neturiu.Ne forumieciai.Bet kadangi atgal negrazino, tai tikiuosi viskas gerai smile.gif

o tai neskambinot? Neklausėt? g.gif
Juk būna, kad paima ir veislinius, o susidūrę su pirmasis sunkumais, ne atgal grąžina (net apie tai nepagalvoja doh.gif ) o tiesiai į prieglaudą blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 06 spalio 2007 - 08:40
QUOTE(Indraa- @ 2007 10 06, 09:40)
o tai neskambinot? Neklausėt?  g.gif
Juk būna, kad paima ir veislinius, o susidūrę su pirmasis sunkumais, ne atgal grąžina (net apie tai nepagalvoja  doh.gif ) o tiesiai į prieglaudą  blink.gif


Tai pirma karta ji ir grazino. Todel jaunai porai buvo pravesta paskaita apie kaciuku auginima biggrin.gif Beto pries paemima gal pora kartu skambino ir vis teiravosi apie ji.Jie buvo perspeti, kad jeigu nepritaps ar iskils kokiu sunkumu, tai visada gali man paskambinti.Kartais tiesiog jauti ar tai geri zmones ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 10 06, 11:38)
Kartais tiesiog jauti ar tai geri zmones ar ne mirksiukas.gif

pritariu, vat Puspiko šeimininkė man iš pokalbio tel labai patiko. Tačiau skaudi patirtis rodo, kad visgi, nors ir prisakai, padaro kitaip. Labai tikiuosi, šis kartas bus visai kitoks su ilga ir gražia laimingai besitęsiančia istorija 4u.gif
Atsakyti
Stai idesiu keleta musiskiu priglaustu ir augintu nuo soskiu kaciuku nuotraukas wub.gif

Cia yra visa musu chebryte, kuri megsta miegoti, dukti, ilsetis musu lovoje wub.gif
user posted image

Cia meiluciai uzsimiegoje kruveleje wub.gif
user posted image

Taip musu katinas zaidzia su mazais draugais biggrin.gif
user posted image

Tai du berniukai: is kaires - rainasis ir is desines "chuligancikas" ax.gif
user posted image

Rainiukas wub.gif Nuo pat mazens yra stipriausias, protingas ir linksmas kaciukas rolleyes.gif
user posted image

Musu mergyte - pukuotiskiausia is visu, meiliausia, svelniausia, tikra kate wub.gif
user posted image

Taip musu katinas (kastruotas) priziurejo mazuosius kaip tikras tetis cool.gif
user posted image

O cia "chuligancikas" - buvo pats silpniausias, bet dabar tikras katinas. Dabar stipriausias; valgo desryte urzgdamas ir atima is musu didziojo katuko cool.gif Nuotraukoje susiveles, kokio menesiuko tik, bet pukuotas ir dabar ax.gif
user posted image

Vat taip leidziam dienas bezaidziant doh.gif biggrin.gif
user posted image

Su siais meilunais mums labai smagu gyventi, bet deja vietos mazoka ir turime atiduoti, bet norime TIK I GERAS rankas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jinney: 06 spalio 2007 - 23:21
QUOTE(Jinney @ 2007 10 07, 01:15)

Labai gražios foto, ar galite įdėti šviesesnių foto, kur matytųsi kailiukas mažiukų. negi tai kornišreksiukų mišrūniukai g.gif Ačiū 4u.gif Sėkmės jums su tokia šeimyna wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
Pabandysiu padaryti sviesesniu foto ir idesiu. Kailiukas is tikruju nesuprasi koks, merrgytes pukuotas, rainiuko trumpo plauko, bet is ausyciu, snukucio, uodegos ir kuno sudejimo panasus i kornisreksus - chuligancikas panasiausias smile.gif
Siandien lyg ir turetu atvaziuoti paziureti kaciukus viena mergina,ziuresim kaip seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinney @ 2007 10 07, 13:02)
Aciu smile.gif
Pabandysiu padaryti sviesesniu foto ir idesiu. Kailiukas is tikruju nesuprasi koks, merrgytes pukuotas, rainiuko trumpo plauko, bet is ausyciu, snukucio, uodegos ir kuno sudejimo panasus i kornisreksus - chuligancikas panasiausias smile.gif
Siandien lyg ir turetu atvaziuoti paziureti kaciukus viena mergina,ziuresim kaip seksis smile.gif

čia žinok tokio amžiaus katinai turbūt visi į korn reksus supanašėja... maniškis irgi dabar panašus- ausys- kaip pas šikšnosparnį, kojos- nesvietiškai ilgos doh.gif biggrin.gif

maniškis pasiuto žiauriai kandžiotis... džiaugiaus, kad nesidrasko, nu bet mažasis parazitas paleido dantis į darbą... o dantys pieniniai aštrūs- kaip pas kokią nagainą. doh.gif
priminkit žinovės, kada katinui keičiasi dantys? kelių mėnesių?
Papildyta:
QUOTE(Jinney @ 2007 10 07, 00:15)


Taip musu katinas (kastruotas) priziurejo mazuosius kaip tikras tetis  cool.gif
user posted image



negi jis juos ir "prausė"? blink.gif
Atsakyti