Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(Aistiene @ 2007 09 18, 12:32)
Dabar kates negydau,
Papildyta:


Stebėkit ar katės krūtinė nėra karščiuojanti, ar toliau netins, nekietės ir t.t. Ar katė valgi, judri kaip ir anksčiau ir t.t. Jei viskas bus normalu - kaip ir anksčiau, kai katė nesilaukė, nemaitino kačiukų, tai požymis, kad galima sterilizuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gravel: 18 rugsėjo 2007 - 12:53
QUOTE(gravel @ 2007 09 18, 13:52)
Stebėkit ar katės krūtinė nėra karščiuojanti, ar toliau netins, nekietės ir t.t. Ar katė valgi, judri kaip ir anksčiau ir t.t. Jei viskas bus normalu - kaip ir anksčiau, kai katė nesilaukė, nemaitino kačiukų, tai požymis, kad galima sterilizuoti.



Kaip ir minejau, siandien vaziuosiu pas savo veta ir viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2007 09 13, 23:38)
Super!!! naujienos  thumbup.gif  Kai gera skaityti  wub.gif

labai lauksim foto  bigsmile.gif
Papildyta:

pas mus globoje irgi yra Pumius juodukas  wub.gif  o baltukui galima duoti Sniegius, Sniegelis, Pūkius, Pūkutis, Pukelis, Princas, Žakas  4u.gif (čia kas ant seilės užėjo, rinkit pagal charakterį smile.gif )

Aš tik pamačius saviškį su mambagysle per pirmą svėrimą pavadinau - Tigris, taip ir liko ir išauho tikras tigras.

Jūsų rastinukai Herhulis ir Heralis  mirksiukas.gif

vis dar bevardis:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 09 27, 20:20)
vis dar bevardis:



O jau kaip paauges berniukas.Grazuolis wub.gif Jam jau apie 2 men. turetu buti.
Galetu ir Sinta ideti nuotraukyciu.Zadejo kazkada smile.gif
Cia turbut poilsio valandele, kol dukra darzelyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 09 27, 20:34)
O jau kaip paauges berniukas.Grazuolis wub.gif Jam jau apie 2 men. turetu buti.
Galetu ir Sinta ideti nuotraukyciu.Zadejo kazkada smile.gif
Cia turbut poilsio valandele, kol dukra darzelyje biggrin.gif

čia jis po staline lempa šildosi... smile.gif
o kaip jie dūksta vakarais su dukra doh.gif gerai, kad pirmam aukšte gyvenu- nes kaimynai policiją kviestų... jei nuo juoko C vitaminas gaminas- tai pas mano merginą jo turbūt kilogramais prisigamina. Jis ją gaudo, o ji krykšdama laksto. Vaikai abu wub.gif ...Jis visai neprieštarauja, kai ji jį niurko... Kartą, kai išsiterliojo baltasis, mergina susišlapino rankšluosčio kampą " jis biški susipurvino, aš jį nuvalysiu" ir tol trynė, vis pasišlapindama rankšluostį- kol katinas visas peršlapo doh.gif . Ir jis nebėgo nuo jos, o vis laukė, kol ji dar sumirkys tą rankšluostį doh.gif Myli vienas kitą labai... atsikėlus iš ryto ne siusiot skuba, o katinui ėsti ir pieno įpilti...O kačius nuo jos neatstoja... vakarais, jei neapsižiūriu- lenda pas ją miegoti ir laižo...Kai išgirstu, kad dukra per miegus kalba- einu pas ją katino ieškoti... doh.gif Ir dabar kai rašau abu po stalu pasidarę būstinę guli...
Tik rodos turim bėdą su ausim... Valau valau, o jos vis purvinos iš vidaus. šiandien ėjau jau į vet. vaistinę/ polikliniką klausti, kas galėtų būt, bet toji kažkodėl nedirbo... unsure.gif Jis jų nekaso, jam jos netrukdo, bet nenormalu, kad taip tepasi... g.gif
-----------
beja, akys vis dar dangaus žydrumo...gal jau nesikeis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 27 rugsėjo 2007 - 19:48
Vobla, kaip gražiai aprašei wub.gif
Ne visiems katinukams taip pasiseka su šeimininkais - medalis už tai ir tau, ir fenddi.

O dėl ausyčių, tai tu jį nuvesk pas veterinarą, kad kokių erkučių nebūtų. Dėl šventos ramybės tegu ištiria, apžiūri. Nes užleisi bus blogiau.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 09 27, 20:46)
čia jis po staline lempa šildosi... smile.gif
o kaip jie dūksta vakarais su dukra doh.gif  gerai, kad pirmam aukšte gyvenu- nes kaimynai policiją kviestų... jei nuo juoko C vitaminas gaminas- tai pas mano merginą jo turbūt kilogramais prisigamina. Jis ją gaudo, o ji krykšdama laksto. Vaikai abu wub.gif ...Jis visai neprieštarauja, kai ji jį  niurko... Kartą, kai išsiterliojo baltasis, mergina susišlapino rankšluosčio kampą " jis biški susipurvino, aš jį nuvalysiu" ir tol trynė, vis pasišlapindama rankšluostį- kol katinas visas peršlapo doh.gif . Ir jis nebėgo nuo jos, o vis laukė, kol ji dar sumirkys tą rankšluostį doh.gif Myli vienas kitą labai... atsikėlus iš ryto ne siusiot skuba, o katinui ėsti ir pieno įpilti...O kačius nuo jos neatstoja... vakarais, jei neapsižiūriu- lenda pas ją miegoti ir laižo...Kai išgirstu, kad dukra per miegus kalba- einu pas ją katino ieškoti... doh.gif Ir dabar kai rašau abu po stalu pasidarę būstinę guli...
Tik rodos turim bėdą su ausim... Valau valau, o jos vis purvinos iš vidaus. šiandien ėjau jau į vet. vaistinę/ polikliniką klausti, kas galėtų būt, bet toji kažkodėl nedirbo... unsure.gif Jis jų nekaso, jam jos netrukdo, bet nenormalu, kad taip tepasi... g.gif
-----------
beja, akys vis dar dangaus žydrumo...gal jau nesikeis? g.gif


Akys jau nesikeis.Kad tik kurcias nebutu.Nors gal su skirtingos spalvos akimis kurti buna.Na man nei vienas neatrode, kad kurcias smile.gif O del ausu.Sakyciau ausu erkutes, bet tada jis purtytu galva ir kasytusi(beje veterinaras ziurejo juos del erkuciu).Kai mano kate tamsi, tai pas ja nesimato ir as jai nevalau.Net nezinau ka patarti.Sviesiu spalvu katinams zinau, kad valo ausis.Gal ir normalu, kad dazniau, nes baltas
Labai smagu skaityti, kad taip pritapo katinelis.
Atsakyti
nekurčias tai tikrai biggrin.gif net labai nekurčias lotuliukas.gif
aš irgi apie tas erkutes galvoju. norėjau šiandien paklaust, bet gaila kažko vetai nedirbo... norėjau susitart dėl laiko ir atnešt, kad pažiūrėtų...dabar jau kitai savaitei nusikelia... nu gal ir dėl to, kad toks baltas- tos ausys kiaurai prasišviečia, tai man vis ir kliūna...
šiaip labai protingas gyvūnas , geras ir kantrus... sakyčiau toks nekatiniškas- labiau šuniukas...nei akimirkos dar nesigailėjau, kad paėmėm...rekomenduočiau visiems, kas turi vaikų... ugdo atsakomybės jausmą ir meilę gyvūnams...
Papildyta:
vaikai miega smile.gif
user posted image
Atsakyti
Kaip šaunu, kad taip pasisekė kačiukui thumbup.gif labai graži draugystė su mergyte, aš irgi už tai, kad vaikai augtų su gyvūnėliais ir jaustų atsakomybę už juos wub.gif
Atsakyti
Nuostabūs pasakojimai ir dar nuostabesnės foto wub.gif

Tik pastebėjimas - neduokite pieno, tegu geria vandenuką. O jei išvalius ausis jos vėl juodos iš vidaus, tai nuo 3 mėn galima lašinti lašiukus Stronghold ant keteros. O plaunu ausytes visiems saviškiams su Epi-otic Virbac firmos. Įpili, pamasažuoji švelniai, tada galima su vata pavalyti, ir galutiniai su ausų krapštukais mirksiukas.gif Sėkmės!

labai laukiam bevardžio broliukų!! beje, kur juodukas pasigyveno?
Atsakyti
Indraa-, o kodėl neduoti pienuko? blink.gif g.gif Kaip tik stengiuosi, kad namie kasdien būtų šviežio pieno- "vaikams"...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 09 27, 22:32)
Indraa-, o kodėl neduoti pienuko? blink.gif  g.gif Kaip tik stengiuosi, kad namie kasdien būtų šviežio pieno- "vaikams"...

nes kiciai neįsisavina laktozės ir praideda tridaliojimai. Kiti sako jų kacams nieko ir duoda. Na tada GAL. Bet žinau, kad tie, kurie sakė duos ir netriedžia, po kelių d pratrydo.
Atsakyti