Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

Gal as cia ne i tema, bet nezinau kur klausti del savo katytes. Buvau rasiusi, kad atsivede katuku, kad jais nesirupino, taciau 2 uzauginau ir jau pardaviau, jiems buvo 1,5 men. Pardaviau tik savaitgali, kate verkia, iesko, bet ne tame beda. Jos papukai dideja ir kieteja, ten aisku pilna pieno. Karta jau veziau pas veta, tai suleido ampulyte i abi kojas, taciau tai vel pasikartojo. Ka reikia daryti? Negi toliau tebesigamina pienas net jei kaciuku nebera? Kaip galeciau jai padeti gal kas zinote? O gal savaime praeis???
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 09 18, 06:56)
Gal as cia ne i tema, bet nezinau kur klausti del savo katytes. Buvau rasiusi, kad atsivede katuku, kad jais nesirupino, taciau 2 uzauginau ir jau pardaviau, jiems buvo 1,5 men. Pardaviau tik savaitgali, kate verkia, iesko, bet ne tame beda. Jos papukai dideja ir kieteja, ten aisku pilna pieno. Karta jau veziau pas veta, tai suleido ampulyte i abi kojas, taciau tai vel pasikartojo. Ka reikia daryti? Negi toliau tebesigamina pienas net jei kaciuku nebera? Kaip galeciau jai padeti gal kas zinote? O gal savaime praeis???


Faktas tas, kad kačiukai atitraukti nuo mamos labai anksti - per anksti visu geru mėnesiu. Nieko nuostabaus, kad katei gaminasi pienas. Galėjo jie sau laimingi toliau žįsti...
Savaime nepraeis. Jei jau kietėja papukai. Neduok die, gali uždegimas kilt. Čia dabar tik veterinaras padės. Tikiuosi katę sterilizuosit.
Linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Bet tie katukai jau net sausa maista valge ir tik kartas nuo karto kate "uzpuldavo", man kaip tik kates pagailo, kad jie su dantukais didziausiais ir jau valgydami sausa maisteli dar ja kankindavo. Vesiu pas veterinara. Beje, del sterilizavimo mastau, nes manau, kad man puikiai pavyktu antra vada, nemirtu nei vienas, nes jau zinau ka reikia daryti. O kate labai priziurima, pas ja visa spintele visokiausiu priemoniu, tikrai nera tik del grozio.
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 09 18, 07:17)
Bet tie katukai jau net sausa maista valge ir tik kartas nuo karto kate "uzpuldavo", man kaip tik kates pagailo, kad jie su dantukais didziausiais ir jau valgydami sausa maisteli dar ja kankindavo. Vesiu pas veterinara. Beje, del sterilizavimo mastau, nes manau, kad man puikiai pavyktu antra vada, nemirtu nei vienas, nes jau zinau ka reikia daryti. O kate labai priziurima, pas ja visa spintele visokiausiu priemoniu, tikrai nera tik del grozio.


Nesvarbu, kad katukai valgė sausą maistą. Jie tai pradeda daryti nuo mėnesio. Jūs atidavėte kūdikius kitiems žmonėms, jiems dar reikėjo mamos ir jos šilumos, bei tų paskutinių lašelių pieno, kurie stiprina imunitetą, ramina, suteikia ramybę ir saugumo jausmą.
Sakot, kad susitvarkėt? Ar ta pilna spintelė katei reikalingų daiktų reiškia ką nors prieš tai, kad vos ant kojų atsistojusius katukus išdalinot kitiems? Kodėl? Nes jums jie trukdė namie? Gimdymo priėmimas dar ne viskas. Kažkam su tais mažaisiais reiks gyventi mažiausiai 10 metų. O jie bus kokie? Nelaimingi, nes neturėjo pakankamai rūpesčio iš mamos. Nelaimingi gali būti ir šeimininkai, nes anksti atitraukti nuo mamos katukai būna (dažniausiai) agresyvesni, nejaukūs ir t.t.
Tikrai neskaitau moralų. Noriu, kad kitam kartui tai suprastumėte 4u.gif
Atsakyti
Netrukde jie man tikrai. Taciau pilna skelbimu, kad jau menesio laiko atiduoda. Bet tek to, jie jau turi kitus seimininkus.
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 09 18, 07:38)
Netrukde jie man tikrai. Taciau pilna skelbimu, kad jau menesio laiko atiduoda. Bet tek to, jie jau turi kitus seimininkus.


Matote, skelbimų ir kitokių pilna. Pvz., tokių, kur parduoda ne vėliau 3 mėnesių kačiukus. Kodėl visada mokomės iš netinkamų pavyzdžių? Visas šis forumas skanduoja apie tai, kad žmonės per anksti atiduoda kačiukus kitiems ir apie tai, kokios to tolimesnės pasėkmės.
Norisi tikėti, kad jūsų kačiukams ir mamytei pasiseks. Linkiu sveikatos jiems visiems ir gerų namučių.
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 09 18, 08:38)
Netrukde jie man tikrai. Taciau pilna skelbimu, kad jau menesio laiko atiduoda. Bet tek to, jie jau turi kitus seimininkus.


Dažniausiai mėnesio atiduota kačiukus, kurie lieka be mamos.Aš pati atidaviau 5 savaičių, nes kačiukai buvo rasti lauke.Nemačiau prasmės ilgiau juos laikyti.
Atsakyti
Sutariau su vetu, vakare vesiu katyte apziurai. Norejau pasiteirauti kada galima sterilizuoti, nes vetas aisku pasakys, kad nors ir iskart sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2007 09 18, 09:22)
Nesvarbu, kad katukai valgė sausą maistą. Jie tai pradeda daryti nuo mėnesio. Jūs atidavėte kūdikius kitiems žmonėms, jiems dar reikėjo mamos ir jos šilumos, bei tų paskutinių lašelių pieno, kurie stiprina imunitetą, ramina, suteikia ramybę ir saugumo jausmą.
Sakot, kad susitvarkėt? Ar ta pilna spintelė katei reikalingų daiktų reiškia ką nors prieš tai, kad vos ant kojų atsistojusius katukus išdalinot kitiems? Kodėl? Nes jums jie trukdė namie? Gimdymo priėmimas dar ne viskas. Kažkam su tais mažaisiais reiks gyventi mažiausiai 10 metų. O jie bus kokie? Nelaimingi, nes neturėjo pakankamai rūpesčio iš mamos. Nelaimingi gali būti ir šeimininkai, nes anksti atitraukti nuo mamos katukai būna (dažniausiai) agresyvesni, nejaukūs ir t.t.
Tikrai neskaitau moralų. Noriu, kad kitam kartui tai suprastumėte  4u.gif

pritariu Gravel, tikrai kitą kartą taip nebedarykit... ir katę kankinat dabar, ir kačiukai vargs. aš auginau tokį mažių, kurį kaimynų vaikai tiesiog atnešė ir paliko prie durų.... sirgo ir sirgo jis, vargšiukas, šiaip taip užauginom, tai paskui kaimynų katinai jį skriaudė, toks vargšas jis, širdis skaudėjo, ir matės kaip jam mažyliui dar tos mamos reikėjo.... kai sužinojau, kas taip padarė, tai gerai išbariau vaikus... tai jie irgi sako - jis gi jau moka lakt.... Dieve brangus, o jo tik akytės atsimerkusios buvo, toks bejėgis, vis ant kelių lipdavo nagučiais kabindamasis, vis ieškojo visur mamytės.... ir nežinau, kaip jam baigėsi, nes vaikščiojo visas katinų apdraskytas, visko bijodavo, kol galų gale išvis dingo vieną dieną... iki šiol širdį skauda prisiminus.
Gal vis tik ne į "kitus" lygiuotis reikėtų, o širdim pajust, pastebėt kaip elgiasi katė, ji dar neatbukus, pati suvokia. argi nematėt, kaip katė veja šalin kačiukus, kai ateina laikas? visi gyvūnai tiksliai žino tą laiką - ir katės, ir šunys, ir paukščiai, pastebėkit. aišku jei tik mes mažiau kišamės.... blush2.gif
Atsakyti
Gana moralizuoti. Jau nieko nebepakeisiu. Ir jau rasiau, kad jie puldavo kate, o ji begiodavo nuo ju, nes jau uzknise buvo ja. Miegodavo atskirai nuo mamos. O naujieji seimininkai labai geri ir rupestingi zmones pasirode. Tikiuosi, kad jiems bus viskas gerai.

Tai kada man ta kate galima sterilizuoti, kiek palaukti po tos pirmos vados????
Papildyta:
Tiek prisiurpinot, kad net nuotaika nuo ryto sugedusi g.gif .Katik naujiesiems seimininkams parasiau zinute, uzklausiau kaip jie laikosi, ar valgo, ar apsiprato. Turbut pagalvos, kad as kvaisa kazkokia, nes jie man nera pazystami kokie. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 09 18, 12:10)
Tai kada man ta kate galima sterilizuoti, kiek palaukti po tos pirmos vados????


Mama-katė turi pilnai atsistatyti po tos pirmosios vados. Juk sakėte, kad jos krūtinė kieta. Palaukite kol tai susitvarkys. Juk gydote ją dabar? Gerai supratau? Sakėte, kad veterinaras suleido vaistų.
Kai pilnai atsistatys - tam gali prireikti mėnesio, o gal ir daugiau - priklauso nuo katės. Tada ir sterilizuosit. Kokiame mieste esate? Jei Kaune, tai siūlyčiau vežti sterilizuoti į Kriaučialiūno klinikas.
Jei kils kokių klausimų, galite man privačiai rašyti - visada padėsiu 4u.gif Nesijaudinkite, nei vienas negimė žinodamas. Svarbiausia, kad žmonės būtų atviri mokymuisi.
Papildyta:
QUOTE(Aistiene @ 2007 09 18, 12:15)
Tiek prisiurpinot, kad net nuotaika nuo ryto sugedusi  g.gif  .Katik naujiesiems seimininkams parasiau zinute, uzklausiau kaip jie laikosi, ar valgo, ar apsiprato. Turbut pagalvos, kad as kvaisa kazkokia, nes jie man nera pazystami kokie. blush2.gif


Aš visada pasišneku su mano katės vaikučių dabartiniais šeimininkais. Jauniausiems mano katės vaikučiams jau metai suėjo, o mes dar iki šiol su šeimininkais bendraujam visais gyvenimo klausimais.
Atsakyti
Dabar kates negydau, tik vakar vakare tie guzai isdidejo. Pries kokias 2 savaites jai tas pats buvo, vakare atsirado, o jau kai nuveziau kita diena pas veta, jie buvo sumazeje, bet vistiek vaistuku suleido. Va, tai siandien po darbo vesiu vel, jau sutariau, sake kazka suleis, kad pienas nebesikauptu g.gif
Beje, kas pamate mano kate sake, kad ji labai grazi ir priziureta ax.gif , kad kitos po vadu labai jau nutriususios buna...
Aciu uz patarimus. Nutariau sterilizuoti.
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistiene: 18 rugsėjo 2007 - 12:33