Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

4u.gif
svarbiausia, kad siusuką kačiukas padarytų, nes kitaip krenta spaudimas ir ištinka šokas juos verysad.gif
FENDDI tavo mažius tai lygiai toks pat kaip mano thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš čia truputį ne į temą, bet gal žinote kur galima būtų ieškoti ką tik gimusių kačiukų ir ar jie išgyvens? Katė pagimdė kažkur lauke ir nerodo kur tie kačiukai yra, tik grįšta namo pavalgyt ir vėl išeina, bijau, kad viskas gerai būtų katinukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta835 @ 2007 09 03, 10:54)
Sveikos,
aš čia truputį ne į temą, bet gal žinote kur galima būtų ieškoti ką tik gimusių kačiukų ir ar jie išgyvens? Katė pagimdė kažkur lauke ir nerodo kur tie kačiukai yra, tik grįšta namo pavalgyt ir vėl išeina, bijau, kad viskas gerai būtų katinukams  4u.gif

jei kate juos prioziuri, tai ieskoti nereikia - kate satidziai renka vieta savo maziukams mirksiukas.gif
retais atvejais tiesa buna,kad neranda greit geros vieteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 09 03, 10:59)
jei kate juos prioziuri, tai ieskoti nereikia - kate satidziai renka vieta savo maziukams  mirksiukas.gif
retais atvejais tiesa buna,kad neranda greit geros vieteles  4u.gif



Nu reikės šnd dar paieškoti gal... vistiek būtų gerai rasti, net ne aišku kiek atsivedė ir kaip ten kas, nes pilvas tai didžiulis buvo unsure.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta835 @ 2007 09 03, 11:05)
Nu reikės šnd dar paieškoti gal... vistiek būtų gerai rasti, net ne aišku kiek atsivedė ir kaip ten kas, nes pilvas tai didžiulis buvo unsure.gif  wub.gif


Kai bus laikas atsives pati parodyti.Geriau nelyskite.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 09 03, 11:06)
Kai bus laikas atsives pati parodyti.Geriau nelyskite.



Gal tu ir teisi, reik nelysti, tik taip įdomu kiek ten jų ir ar viskas gerai rusų mėlyniesiems kačiukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta835 @ 2007 09 03, 11:10)
Gal tu ir teisi, reik nelysti, tik taip įdomu kiek ten jų ir ar viskas gerai rusų mėlyniesiems kačiukams smile.gif


O tai kodel kate atsivede ne namie?Ar ja laiko tik lauke?
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 09 03, 11:19)
O tai kodel kate atsivede ne namie?Ar ja laiko tik lauke?



Ją laiko namie, nuosavas namas, šiaip ji būna kambaryje, bet draugas išleidžia kartais ją į lauką kai ji nori... tai užvakar vakare buvo nerami tokia, norėjo į lauką ir išleido, tai tik vakar dieną sugrįžo pavalgyt ir vakare vėl išėjo ir tada pastebėjo, kad ji jau pagimdžius, tik nieks nerado kačiukų dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta835 @ 2007 09 03, 11:24)
Ją laiko namie, nuosavas namas, šiaip ji būna kambaryje, bet draugas išleidžia kartais ją į lauką kai ji nori... tai užvakar vakare buvo nerami tokia, norėjo į lauką ir išleido, tai tik vakar dieną sugrįžo pavalgyt ir vakare vėl išėjo ir tada pastebėjo, kad ji jau pagimdžius, tik nieks nerado kačiukų dar 4u.gif


Kazkaip keista.Kaip tik namine kate turetu namie atsivesti kaciukus.Matyt nesaugu ten smile.gif O is kur zinote, kad ir tevas melinasis?
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 09 03, 11:46)
Kazkaip keista.Kaip tik namine kate turetu namie atsivesti kaciukus.Matyt nesaugu ten smile.gif O is kur zinote, kad ir tevas melinasis?



Nu man irgi keista buvo, be to jau ir lauke nebešilta... Ten draugo katė, man jis pasakojo, kad kaimynai turi rusų mėlynajį katiną, tai su juo ir suvedė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta835 @ 2007 09 03, 11:49)
Nu man irgi keista buvo, be to jau ir lauke nebešilta... Ten draugo katė, man jis pasakojo, kad kaimynai turi rusų mėlynajį katiną, tai su juo ir suvedė rolleyes.gif


Jeigu butu salta, tai gal ir i namus parnestu.Matyt rado saugia vietele smile.gif Uz kokio menesio atves parodyti.
Atsakyti
QUOTE(raminta835 @ 2007 09 03, 12:49)
Nu man irgi keista buvo, be to jau ir lauke nebešilta... Ten draugo katė, man jis pasakojo, kad kaimynai turi rusų mėlynajį katiną, tai su juo ir suvedė rolleyes.gif

specialiai suvedė ir paleido į lauką begimdančią???? blink.gif
Atsakyti