Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(fenddi @ 2007 08 30, 12:56)
Visi bernai, jeigu nesuklydo lotuliukas.gif Bet tikrai visi vienos lyties.Įkelčiau baltukų imtynes, bet ko tai neveikia photobucket.com. o iš kompo nemoku blush2.gif

na, patikėsim... nes aš vistiek kačiukų lyties neskiriu, kol neužauga doh.gif... savo pražuvelę pusmetį vyrišku vardu vadinau, paskui kaip basliu per galvą- ji gi mergaitė... doh.gif labai sunku buvo persiorentuot mano smegeninei doh.gif bet jei vetas pasakė, kad berniukai, tai gal nesuklydo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 30, 11:56)
Visi bernai, jeigu nesuklydo lotuliukas.gif Bet tikrai visi vienos lyties.Įkelčiau baltukų imtynes, bet ko tai neveikia photobucket.com. o iš kompo nemoku blush2.gif


is kompiuterio nesunku tam lange kur rasot yra Browse spauskit tada pasirinkit kur yra foto paklikinkit ant jos ikels i ta laukeli kur prie Browse ir tada sale paspausti ikelti si prieda ir atsakyti smile.gif viskas
Atsakyti
QUOTE(sinta @ 2007 08 30, 13:02)
is kompiuterio nesunku tam lange kur rasot yra Browse spauskit tada pasirinkit kur yra foto paklikinkit ant jos ikels i ta laukeli kur prie Browse ir tada sale paspausti ikelti si prieda ir atsakyti smile.gif viskas


Kiek bandydavau vis kažką parašydavo.Tuoj pabandysiu tik sumažinsiu nuotraukas


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fenddi: 30 rugpjūčio 2007 - 12:10
kokie padauzos biggrin.gif
Atsakyti
Žiūriu į nuotraukas- na liūdnoka jiems bus po vieną... verysad.gif bet tikiuos, kad kačius ras bendrą kalbą su dukra... O miega jie bokse?
Atsakyti
Miega bokse, tik aš jų neuždarau, kad galetų į dėžutę nueiti. Naktį visai netriukšmauja arba aš negirdžiu lotuliukas.gif Bet palieku jiems ir sauso maisto ir vandens.

Gal ir bus liūdna visiems po vieną, bet anksčiau ar vėliau reikės išsiskirti.
Kad nesipeš, tai tik į naudą, nes baisu kad akių neišsikabintų.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 30, 14:25)
Gal ir bus liūdna visiems po vieną, bet anksčiau ar vėliau reikės išsiskirti.
Kad nesipeš, tai tik į naudą, nes baisu kad akių neišsikabintų.

Super, abiejų šeiminikai jau čia bigsmile.gif

Imkit kurie nors vieną juodą, kitą baltą. Kaip nerealiai atrodytų wub.gif o ir jiems taip smagu būtų. Mūsų antrieji kūdikėliai abu auga, sakė tokie laimingi, miega šalia visada wub.gif wub.gif wub.gif Gerai pagalvokit 4u.gif
Atsakyti
Jep...gražu būtų vienas juodas, kitas baltas... bet vis dar turiu slaptų vilčių, kad mano pabėgelė susimylės ir teiksis gryžti...O trys katės būtų jau per daug...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 08 30, 17:06)
Jep...gražu būtų vienas juodas, kitas baltas... bet vis dar turiu slaptų vilčių, kad mano pabėgelė susimylės ir teiksis gryžti...O trys katės būtų jau per daug...


Linkiu sėkmės laukiant mirksiukas.gif

Na tada pasiūlymas lieka Sintai tongue.gif

P.S. Fenndi, labai fainos kovos thumbup.gif

Vobla, ar gavote kūdikėlių foto iš Kauno, kuriuos buvot radus konteineryje?
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 08 30, 16:06)
Jep...gražu būtų vienas juodas, kitas baltas... bet vis dar turiu slaptų vilčių, kad mano pabėgelė susimylės ir teiksis gryžti...O trys katės būtų jau per daug...


Jis ne visai juodas, o toks šokoladinės spalvos. Tik pilvukas toks su šerkšnu. Man jis labai gražus.Tik nuotraukos to neatspindi. Tik gaila, kad niekam jo nereikia verysad.gif Visi baltų prašo.Reikės perdažyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 30, 16:10)


Vobla, ar gavote kūdikėlių foto iš Kauno, kuriuos buvot radus konteineryje?

taip, ačiū, gavau 4u.gif ... berods rašiau atsakyma g.gif
o dėl to laukimo, tai tikrai keistai jaučiuos- dar nei vienas gyvulys nuo manęs nebuvo pabėgęs...net papūga, ir ta sugryžo pasikraidžiusi, kai tokią turėjau... O dabar tik žinau, kad yra, kad gyva, kad stora ir laiminga, bet net pamatyt nepavyksta jau... Tik kaimynai vis mato, o kai mes atvažiuojam- pradingsta... Nu nejaugi ji mūsų nepasiilgo unsure.gif nesuprantu aš čia kažkaip nieko... Liūdna ir skaudu...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 08 30, 17:48)
taip, ačiū, gavau 4u.gif ... berods rašiau atsakyma g.gif
o dėl to laukimo, tai tikrai keistai jaučiuos- dar nei vienas gyvulys nuo manęs nebuvo pabėgęs...net papūga, ir ta sugryžo pasikraidžiusi, kai tokią turėjau... O dabar tik žinau, kad yra, kad gyva, kad stora ir laiminga, bet net pamatyt nepavyksta jau... Tik kaimynai vis mato, o kai mes atvažiuojam- pradingsta... Nu nejaugi ji mūsų nepasiilgo unsure.gif  nesuprantu aš čia kažkaip nieko... Liūdna ir skaudu...

lyg negavau...

Šaunu, kad katytė gyva, ar kaimynai negali pagauti ir uždaryti??
Atsakyti