Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(Indraa- @ 2007 08 24, 14:29)
Ech kaip gera skaityti jūsų istorijas  wub.gif  prisimenu kiekvieną akimirką su saviškiais. manojo kojytės taip pat buvo silpnutės, duokite jiems daugiau pasivaikščioti, kad augintų raumenukus smile.gif

manau, kad pas fendi katukas tegu pabūna, kol pats pradės ėsti, o tada labai šaunu, kad jis keliaus pas vobla. Vobla taip pat neliko abejinga mažyliams. Antri Pifo kūdikėliai yra rasti Voblos  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Štai mano kreivūzikas, vos pastovintis ant kojų
user posted image
user posted image

Duokit žįsti, jie jaučia šilumą ir kaip mamytės papulį jaučiasi čiulpdami. Maniškis kabindavosi ir į lūpą, arba geriausiai piršto paduškėlė arba delnas. Taip, mes auginam kūdikėlius kačiukus
user posted image
user posted image
Žįsdavo, kol užmigdavo ir neduok Die, pajudinsi jo 'soskę'  lotuliukas.gif
user posted image
Mes dabar labai laimingi kartu  wub.gif (maniau jis bus nelabai didelis, kaip augęs be mamos, bet kur tau  doh.gif )
user posted image


Labai gražus katulis. Šaunuoliai thumbup.gif
Mūsiškė ir augo be mamos, su pipetėm kažkada ją maitinome wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irka69 @ 2007 08 29, 12:26)
Labai gražus katulis. Šaunuoliai  thumbup.gif
Mūsiškė ir augo be mamos, su pipetėm kažkada ją maitinome  wub.gif

Kaip šaunu!

Įdėkite foto wub.gif
Atsakyti
Parodysiu savo išdykėlius kaip paaugo biggrin.gif

Pagaliau išmokom tvarkingai valgyti, o tai lipdavo vienas ant kito.Kai kada dar įlipa į indą lotuliukas.gif
user posted image

Katė dar vis šnypščia ant jų, bet smalsumas nugali thumbup.gif
user posted image

Rado slėptuvę kur pamiegoti, kai broliai imtynių eina lotuliukas.gif
user posted image

Kova už būvį biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Fenddi, kokie jie patiešni pas tave wub.gif Labai smagūs kačiukai.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 30, 09:48)
Parodysiu savo išdykėlius kaip paaugo biggrin.gif


Kova už būvį biggrin.gif
user posted image



thumbup.gif begalo meiluciai ir vienas ju bus musu thumbup.gif
tik dar paprasysiu man ta kuris issdykiausias biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sinta @ 2007 08 30, 12:34)
thumbup.gif  begalo meiluciai ir vienas ju bus musu  thumbup.gif
tik dar paprasysiu man ta kuris issdykiausias biggrin.gif mirksiukas.gif



Juodukas išdykiausias lotuliukas.gif Ir sveria daugiau už brolius lotuliukas.gif Gal persigalvosite? Žinokit aš tų baltukų nelabai skiriu. Vienas gal tik tyliau miauksi, o išdykę jie abu vienodai.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 30, 11:37)
Juodukas išdykiausias lotuliukas.gif Ir sveria daugiau už brolius lotuliukas.gif Gal persigalvosite? Žinokit aš tų baltukų nelabai skiriu. Vienas gal tik tyliau miauksi, o išdykę jie abu vienodai.


smile.gif ne juodo tai nenorim nes balti labai patinka ax.gif tai vistiek va ta kuris pastebesit kad daugiau su juodu galinejasi vadinasi charakteris stiprus nenusileidzia biggrin.gif

o ka jiems valgyt reiks duoti jau koki kaciuku maistuka kaip mesyte tokia buna ar sausiukus piene mirkytus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sinta @ 2007 08 30, 12:42)
smile.gif ne juodo tai nenorim nes balti labai patinka  ax.gif  tai vistiek va ta kuris pastebesit kad daugiau su juodu galinejasi vadinasi charakteris stiprus nenusileidzia  biggrin.gif

o ka jiems valgyt reiks duoti jau koki kaciuku maistuka kaip mesyte tokia buna ar sausiukus piene mirkytus?  g.gif


Tarp kitko abu balti dažniau galinėjasi, net skirti kartais reikia biggrin.gif Kai bus po vieną, vis tiek neturės su kuo galinėtis.

Aš perku jiems Hills arba iš Kikos Animonda konservus.Ir kol kas daviau Royal Canin sausiukus visai mažiems kačiukams.Pratinu nemirkytus, nes pamatytumėt kaip atrodo balti po ėdimo lotuliukas.gif Veterinas galvojo, kad serga jie kuom nors lotuliukas.gif Kiekvieną kartą turiu plauti snukelius, nes geltoni būna lotuliukas.gif Pieną tai visai atskiesta duodu.Tik vietoje atsigėrimo.Nors jie jau laka ir patys.

Vobla vakar rašiau į AŽ, bet turbūt perpildyta.Atsiunčiau e-mail.
Atsakyti
QUOTE(sinta @ 2007 08 30, 12:34)
thumbup.gif  begalo meiluciai ir vienas ju bus musu  thumbup.gif
tik dar paprasysiu man ta kuris issdykiausias biggrin.gif mirksiukas.gif

aaa...kolega... biggrin.gif
mes jamam kitą blondiną...
man gali būt i ramesnis- aš kompensacijai turiu pasiutusią dukrą doh.gif lotuliukas.gif
o ten mergytės bus ar berniukai?
mastau apie vardą, gal Perlas, o jei pana- Pienė? g.gif
Papildyta:
QUOTE(fenddi @ 2007 08 30, 12:51)


Vobla vakar rašiau į AŽ, bet turbūt perpildyta.Atsiunčiau e-mail.

persiprašau...prasitryniau... bet bėgu meilo skaityt...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 08 30, 11:51)
aaa...kolega... biggrin.gif
mes jamam kitą blondiną...
man gali būt i ramesnis- aš kompensacijai turiu pasiutusią dukrą doh.gif  lotuliukas.gif
o ten mergytės bus ar berniukai?
mastau apie vardą, gal Perlas, o jei pana- Pienė? g.gif


smagu drinks_cheers.gif ten berniukai musu tai bus gal Baitas nzn vyras pas mane prie
scientist'u tai ir vardas atitinkamas lotuliukas.gif nu zinokit o pas mus tai taip pat dukryte ne gerute rami mergaiciuke o isdykiuku isdykiukas bet bus linksmiau dviems siaust lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 08 30, 12:53)
aaa...kolega... biggrin.gif
mes jamam kitą blondiną...
man gali būt i ramesnis- aš kompensacijai turiu pasiutusią dukrą doh.gif  lotuliukas.gif
o ten mergytės bus ar berniukai?
mastau apie vardą, gal Perlas, o jei pana- Pienė? g.gif
Papildyta:

persiprašau...prasitryniau... bet bėgu meilo skaityt...


Visi bernai, jeigu nesuklydo lotuliukas.gif Bet tikrai visi vienos lyties.Įkelčiau baltukų imtynes, bet ko tai neveikia photobucket.com. o iš kompo nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 30, 11:51)
Tarp kitko abu balti dažniau galinėjasi, net skirti kartais reikia biggrin.gif Kai bus po vieną, vis tiek neturės su kuo galinėtis.

Aš perku jiems Hills arba iš Kikos Animonda konservus.Ir kol kas daviau Royal Canin sausiukus visai mažiems kačiukams.Pratinu nemirkytus, nes pamatytumėt kaip atrodo balti po ėdimo lotuliukas.gif Veterinas galvojo, kad serga jie kuom nors lotuliukas.gif Kiekvieną kartą turiu plauti snukelius, nes geltoni būna lotuliukas.gif Pieną tai visai atskiesta duodu.Tik vietoje atsigėrimo.Nors jie jau laka ir patys.

Vobla vakar rašiau į AŽ, bet turbūt perpildyta.Atsiunčiau e-mail.



viskas aisku tai kad jiems viskas taip nepasikeistu reiks nupirkti ta pati maistuka smile.gif

o vat vyras taip pagalvojo gal reikia koki kaciuko daikta ar tai jo smeliuko truputi paimt kad poto uzuostu savo kvapa pvz kad suprastu kad i ta dezute reikia daryti reikaliukus ? g.gif o gal tai ir nebutina??
Atsakyti