Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(vobla @ 2007 08 24, 12:15)
manau vieną priglausčiau ax.gif  taip tokio balto užsimaniau blush2.gif  ar bus atiduodami kai paaugs, ar jau turit numatę šeimininkus?


Jeigu apie mano kaciukus klausiate, tai lyg vienas baltas rezervuotas.Su malonumu ir dabar atiduociau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 24, 12:17)
Jeigu apie mano kaciukus klausiate, tai lyg vienas baltas rezervuotas.Su malonumu ir dabar atiduociau biggrin.gif

po savaitgalio galėčiau paimti baltutį... tik bėda, kad jūs Kaune, o aš artimiausiu metu ten neplanuoju g.gif ir ar negaila bus nuo chebros atskirt? dukra svaigsta dėl balto....
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 08 24, 12:32)
po savaitgalio galėčiau paimti baltutį... tik bėda, kad jūs Kaune, o aš artimiausiu metu ten neplanuoju g.gif  ir ar negaila bus nuo chebros atskirt? dukra svaigsta dėl balto....


O is kur esate? Cheros tai gali trukti biggrin.gif Jiems smagiau kartu.Viena buvau atskyrusi, tai visi cype, teko vel kartu suleisti.Bet jie auga ai anksciau ar veliau teks atskirti.Butu jie prie kates, tai laikyciau bent iki 2.5 menesio.O dabar mano pacios kate baisiai stresuoja. Jeigu nebijote vargelio, tai tikrai galiu kad ir siandien atiduoti.Bent jau juockis tai viska moka biggrin.gif Susirasom ga per AZ.
Atsakyti
jei rimtai sutariam- tai aštaukiu konkursą laisvai Voblos katės vietai užimti... kad nieks per tą laiką man kitos neparūpintų...O jau kaip parsibogint iš Kauno į Vilnių- ieškosiu galimybių...
Papildyta:
Ok, rašau a.ž.
Atsakyti
4u.gif AČIŪ FENDDI, biggrin.gif
nuraminai dėl kojyčių. nes tikrai man jas labai įdomiai iškelia į viršų g.gif

O dar klausimėlis, kaip su tais dantukais jiems, nes dabar jau turi,
Tai tik man ranka ir griaužia doh.gif , net nebandyk atiminėti, nes taip supyksta lotuliukas.gif
Tai turiu pasiimti ant kelių, duoti ranką, tada jis net nekvepuoja, kaip jam saldu bigsmile.gif
Kiek dar laiko jį tie dantys kamuos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 24 rugpjūčio 2007 - 11:46
Mergaites šaunuoles 4u.gif šekit po baliona.
Kaciukai palyginant dar yra mazi ir visu kojytes yra dar silpnutes.Jie dar nelabai moka islaikyt pusiausvyra.Siuo metu ju galva daug sunkesne uz uzpakali biggrin.gif todel taip ir atrodo keistai tos kojytes.
Sekmes jums aukit stiprus ir sveiki,grazus jau dabar esat. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2007 08 24, 12:46)
4u.gif AČIŪ FENDDI, biggrin.gif
nuraminai dėl kojyčių. nes tikrai man jas labai įdomiai iškelia į viršų  g.gif

O dar klausimėlis, kaip su tais dantukais jiems, nes dabar jau turi,
Tai tik man ranka ir griaužia doh.gif , net nebandyk atiminėti, nes taip supyksta lotuliukas.gif
Tai turiu pasiimti ant kelių, duoti ranką, tada jis net nekvepuoja, kaip jam saldu  bigsmile.gif
Kiek dar laiko jį tie dantys kamuos g.gif


Nemanau kad juos kamuoja dantukai, tiesiog jie zysti nori.Mano visi trys bando zysti lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Bet maniškis dėžei visai nenori būti, vis protestuoja lotuliukas.gif
jį tik ant rankų laikyk, tai aš pasijutau kaip su nauju naujagimiu lotuliukas.gif
Vaikas be dėmesio verysad.gif , vyras alkanas ( bet ne piktas thumbup.gif ), nes aš vis su savo katuku užsiemu, meilė begalinė jam wub.gif
ir jeigu tik sušneku, o jis dežėje, (padarėm nuo aparatūros tokią prabangią lovą, kailiais iškoljau lotuliukas.gif ) tai miaukimas neišpasakytas, kol nepaėmu ant rankų, tai vyras ir juokiasi, kad vaikas ant rankų užaugo, o čia ir dar kačius nenusileidžia nė kiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2007 08 24, 13:03)
biggrin.gif
Bet maniškis dėžei visai nenori būti, vis protestuoja lotuliukas.gif
jį tik ant rankų laikyk, tai aš pasijutau kaip su nauju naujagimiu  lotuliukas.gif
Vaikas be dėmesio  verysad.gif , vyras alkanas ( bet ne piktas  thumbup.gif ), nes aš vis su savo katuku užsiemu, meilė begalinė jam  wub.gif
ir jeigu tik sušneku, o jis dežėje, (padarėm nuo aparatūros tokią prabangią lovą, kailiais iškoljau  lotuliukas.gif ) tai miaukimas neišpasakytas, kol nepaėmu ant rankų, tai vyras ir juokiasi, kad vaikas ant rankų užaugo, o čia ir dar kačius nenusileidžia nė kiek  doh.gif


Man irgi toks jausmas, kad trinukus auginu lotuliukas.gif Net svoris nukrito lotuliukas.gif Silumos jam reikia, gal motina saukiasi.Mano visi trys miauksi, kai paleidziu.As tai uzdarau i boksa juos(nes juockis islipa is visu deziu), o boksa i tamsu kambariuku.Nakti vonioje palieku.Nes maniskiai irgi tik isgirsta balsus ir kniauksi. Paemus ant ranku is karto bando zysti.
Atsakyti
Ech kaip gera skaityti jūsų istorijas wub.gif prisimenu kiekvieną akimirką su saviškiais. manojo kojytės taip pat buvo silpnutės, duokite jiems daugiau pasivaikščioti, kad augintų raumenukus smile.gif

manau, kad pas fendi katukas tegu pabūna, kol pats pradės ėsti, o tada labai šaunu, kad jis keliaus pas vobla. Vobla taip pat neliko abejinga mažyliams. Antri Pifo kūdikėliai yra rasti Voblos thumbup.gif drinks_cheers.gif

Štai mano kreivūzikas, vos pastovintis ant kojų
user posted image
user posted image

Duokit žįsti, jie jaučia šilumą ir kaip mamytės papulį jaučiasi čiulpdami. Maniškis kabindavosi ir į lūpą, arba geriausiai piršto paduškėlė arba delnas. Taip, mes auginam kūdikėlius kačiukus
user posted image
user posted image
Žįsdavo, kol užmigdavo ir neduok Die, pajudinsi jo 'soskę' lotuliukas.gif
user posted image
Mes dabar labai laimingi kartu wub.gif (maniau jis bus nelabai didelis, kaip augęs be mamos, bet kur tau doh.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 24 rugpjūčio 2007 - 12:40
biggrin.gif Va, va ir aš dabar soske atidirbinėju lotuliukas.gif
Atsakyti
Indraa as va toki Tigri ir maciau kaip pirmoje nuotraukoje smile.gif
Antras baltukas ir uzsakytas forumietis(uzsakytas, tai dar neatiduotas).O pacio sustriausio niekas ir nenori verysad.gif

Kazkuris prisis.... bokse.Ir neprisipazysta lotuliukas.gif Teko visus prausti.Jauciu blogai darau kad uzdarau bokse.Paliksiu dabar atidaryta, kad i dezute nueitu.
Baltukai jau valge mirkyta sausiaka.
Atsakyti