Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 12:54)
Mano mano.ten buvo rasyta 3 menesio laiko kaciukai

Taip. Aš apie tai, pataisysiu mirksiukas.gif

O tų darželių pigiau galima rasti Aleksoto turguje arba bazėje. Apie 15-16 sandėlius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 23, 11:55)
Taip. Aš apie tai, pataisysiu  mirksiukas.gif

O tų darželių pigiau galima rasti Aleksoto turguje arba bazėje. Apie 15-16 sandėlius  smile.gif


Dekui, vaziuoju dabar iki bazes paziureti. Aleksotas tolokai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 12:59)
Dekui, vaziuoju dabar iki bazes paziureti. Aleksotas tolokai smile.gif

Parašysiu sms, jei gausiu ats, bet nujaučiu, kad jis netoli Jurbarko...
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 23, 12:08)
Parašysiu sms, jei gausiu ats, bet nujaučiu, kad jis netoli Jurbarko...


Kol kas nei bazeje, nei Kikoje negavau.Vaziuosiu i Senukus, gal ka pritaikysiu.

Kaciukui lyg irgi nieko baisaus su akytem.Tepaliuku patepsim.Bet va tustintis tai turetu nes pilnos zarnos.Dabar visus masazavau.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 12:41)
Kol kas nei bazeje, nei Kikoje negavau.Vaziuosiu i Senukus, gal ka pritaikysiu.

Kaciukui lyg irgi nieko baisaus su akytem.Tepaliuku patepsim.Bet va tustintis tai turetu nes pilnos zarnos.Dabar visus masazavau.


Tų "darželių" tikrai yra Megos Kikoje, jei ką.
O ką tu jiems duodi valgyt? Gal tame yra nesituštinimo problema? Žinai, pasiskambink į Linkuvos gatvėje esančią vet vaistinę. Ten labai faina ir turinti patirties veterinarė dirbą. Ji tau daug daug patarti gali.
Kontaktai:
FITOVETA IR KO, vaistinė, filialas, UAB
Linkuvos g. 41, LT-48349 Kaunas
Tel.: (37) 363740
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2007 08 23, 13:47)
Tų "darželių" tikrai yra Megos Kikoje, jei ką.
O ką tu jiems duodi valgyt? Gal tame yra nesituštinimo problema? Žinai, pasiskambink į Linkuvos gatvėje esančią vet vaistinę. Ten labai faina ir turinti patirties veterinarė dirbą. Ji tau daug daug patarti gali.
Kontaktai:
FITOVETA IR KO, vaistinė, filialas, UAB
Linkuvos g. 41, LT-48349 Kaunas
Tel.: (37) 363740


Faina vaistininke dabar atostogauja.As ten maista pirkau.Maitinu Kitty Milk.Bet dabar nupirkau Hills konservo, pabandysiu duoti.Maciau jau bando lakti, tai gal ir valgys.
Atsakyti
Deja, mūsų darželis netoli Jurbarko ir neaišku kada važiuos, nes vakar buvo Kaune sad.gif ...
Atsakyti
Nusipirkau aptvara senukuose uz 30 Lt.Tik pralenda jie pro skyles.Reikia dengti.
Va kaip atrodo:
user posted image

Noriu pasidziaugti, kad vienintelis juodckis suprato kam skirta dezute ir labai sauniai uzvalge konservo.Kiti du tik piena gere.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 23, 19:04)
Nusipirkau aptvara senukuose uz 30 Lt.Tik pralenda jie pro skyles.Reikia dengti.
Va kaip atrodo:

labai šauus aptvaras. O dėl pralindimo - duosiu patarimą. Mes sukarpom juostelėm kartoną ir sukišam per apatinius narelius vingur vingur biggrin.gif Galima kelsi aukštus. Tada thumbup.gif

O kaina tik 30 lt, čia spec gyvūnų aptvaras ir taip pigiai???

Šaunuolis juodukas, manau jau ir kiti pradės. Ką vetas sakė??
Atsakyti
4u.gif
Sveikos
Galite man paaiškinti apie katukų užpakalines kojytės g.gif
Nes mano katuko, jos kažkaip labai silpnos, ir jas kelia įdomiai į viršų. g.gif
Kažkur teko gidėti apie galinių kojyčių paralyžių , kaip ten ištikrųjų su tom galinėm g.gif

FENDDI o kaip tavo katukų kojytės galinės, ir kaip jie jau vaikšto g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 24 rugpjūčio 2007 - 07:24
QUOTE(Indraa- @ 2007 08 24, 00:39)
labai šauus aptvaras. O dėl pralindimo - duosiu patarimą. Mes sukarpom juostelėm kartoną ir sukišam per apatinius narelius vingur vingur  biggrin.gif Galima kelsi aukštus. Tada  thumbup.gif

O kaina tik 30 lt, čia spec gyvūnų aptvaras ir taip pigiai???

Šaunuolis juodukas, manau jau ir kiti pradės. Ką vetas sakė??


Juockis visur pralys lotuliukas.gif Priziuriu kai isleidziu.Vel vienintelis juockis ilipo i dezute ir atliko reikalus. 4u.gif Baltukai vienas ant grindu, kitas i boksa ilipes. verysad.gif
Vetas tepaliuko akims dave, bet jau siandien neskiriu kuriam reikia tepti thumbup.gif

Cia ne gyvunu aptvaras, o sodo konteineris lotuliukas.gif Jeigu nepaliksiu savo triusiui jo, tai galesiu Pifui atiduoti.


QUOTE(mamučiukas @ 2007 08 24, 08:23)
4u.gif
Sveikos
Galite man paaiškinti apie katukų užpakalines kojytės  g.gif
Nes mano katuko, jos kažkaip labai silpnos, ir jas kelia įdomiai į viršų. g.gif
Kažkur teko gidėti apie galinių kojyčių paralyžių , kaip ten ištikrųjų su tom galinėm  g.gif

FENDDI o kaip tavo katukų kojytės galinės, ir kaip jie jau vaikšto  g.gif


Visu triju uzpakalines dar silpnos.Taip keistai stato jas.Net ir nuvirsta.Cia manau normalu, nes jie labai mazi.Nepergyvenkit, viskas bus gerai.
Atsakyti
manau vieną priglausčiau ax.gif taip tokio balto užsimaniau blush2.gif ar bus atiduodami kai paaugs, ar jau turit numatę šeimininkus?
Atsakyti