Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! naujagimiai kačiukai

Buvau trumpam išvykusi, o tuo metu vyras iš konteinerio parsinešė du kačiukus. Negalėjo praeit, nes jie labai kniaukė. Buvo išmesti celofaniniam maišely. Kai vyras parsinešė juos namo ir iškratė iš maišo- apsižiūrėjo, kad jie labai labai maži dar su šlapiuojančiom virkštelėm...Jie jau antra para pas mus- yra maitinami spec. mišinukais, tačiau katės pieno nieks nepakeis... gal kas turite maitinančią katę VILNIUJE?
Jei nepavyks katės rasti čia, bus vežami į Kauną, bet ten katės vaikai jau dideli ir neaišku ar ji juos priims. Labiau norėtųsi rast katę VIlniuje, nes jei katė kaunietė kačiukų nenorės maitinti- teks vežtis atgal. Bijau, kad tokia kelionė pirmyn atgal jiems labai ne į sveikatą...
Gal kas esat išauginę kačiukus nuo pirmųjų dienų tik ant mišinukų?
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 01 25, 13:10)
Buvau trumpam išvykusi, o tuo metu vyras iš konteinerio parsinešė du kačiukus. Negalėjo praeit, nes jie labai kniaukė. Buvo išmesti celofaniniam maišely. Kai vyras parsinešė juos namo ir iškratė iš maišo- apsižiūrėjo, kad jie labai labai maži dar su šlapiuojančiom virkštelėm...Jie jau antra para pas mus- yra maitinami spec. mišinukais, tačiau katės pieno nieks nepakeis... gal kas turite maitinančią katę VILNIUJE?
Jei nepavyks katės rasti čia, bus vežami į Kauną, bet ten katės vaikai jau dideli ir neaišku ar ji juos priims. Labiau norėtųsi rast katę VIlniuje, nes jei katė kaunietė kačiukų nenorės maitinti- teks vežtis atgal. Bijau, kad tokia kelionė pirmyn atgal jiems labai ne į sveikatą...
Gal kas esat išauginę kačiukus nuo pirmųjų dienų tik ant mišinukų?

As tuoj surasiu telefona vilniuje paneles is Pifo gal ka nors su ja pavyks sugalvot.Nepabek as tuoj
Papildyta:
Parasiau tau numeri i az 4u.gif Manau ji butinai ka nors sugalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2007 01 25, 10:21)
As tuoj surasiu telefona vilniuje paneles is Pifo gal ka nors su ja pavyks sugalvot.Nepabek as tuoj
Papildyta:
Parasiau tau numeri i az 4u.gif Manau ji butinai ka nors sugalvos mirksiukas.gif

aš su pifo atstovais jau kalbėjau... jie ir suorganizavo tą katę Kaune. Ir šiaip, gerų patarimų gavau 4u.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
esu uzauginusi ant tikro kaimisko karves pieno ax.gif
Papildyta:
tik nzn, kur vilniuj? gaut to pieno blink.gif gal turguj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 01 25, 11:32)
esu uzauginusi ant tikro kaimisko karves pieno  ax.gif
Papildyta:
tik nzn, kur vilniuj? gaut to pieno  blink.gif  gal turguj?  g.gif

nuo visai visai mažiuko? neš šitiems, dar nė virkštelės nenukrito...
šiaip atrodo gan tvirti ir stiprūs...labai judrūs, vos iš dėžės neišlipa blink.gif
man rodos, jau reik mišinio dozę didint, o tai po valandos- ir vėl alkani... dabar gauna po 2 ml.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 01 25, 13:30)

Mes auginom ant misinuku. Kikoj pirkom miltelius ir darem pienuka.pradzioj maitinom pro zonda,paskui jau patys is svirksto trauke nespedavau stumt.Pradzioj maitinom kas 2 val visa para,pilvuka pamasazuodavom,laikem siltai -apacioj elektrine "grielka" patiese buvomir ant jos vienkartini vystykla uzdeje. Laikem dezeje.Nu zodziu popinon ir ispopinom.Sekmes
Papildyta:
QUOTE(vobla @ 2007 01 25, 13:39)
nuo visai visai mažiuko? neš šitiems, dar nė virkštelės nenukrito...
šiaip atrodo gan tvirti ir stiprūs...labai judrūs, vos iš dėžės neišlipa blink.gif
man rodos, jau reik mišinio dozę didint, o tai po valandos- ir vėl alkani... dabar gauna po 2 ml.

Karves pieno man vetas sake neduot. O gal jiem salta? Siaip jeigu sotus ,nesalta tai tokie maziukai pucia i aki
Atsakyti
QUOTE(ritutele @ 2007 01 25, 11:43)
Mes auginom ant misinuku.  Kikoj pirkom miltelius ir darem pienuka.pradzioj maitinom pro zonda,paskui jau patys is svirksto trauke nespedavau stumt.Pradzioj maitinom kas 2 val visa para,pilvuka pamasazuodavom,laikem siltai -apacioj elektrine "grielka" patiese buvomir ant jos vienkartini vystykla uzdeje. Laikem dezeje.Nu zodziu popinon ir ispopinom.Sekmes

o kiek laiko truko, kol patys ėst pradėjo? ir lakt iš bliūdelio?
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 01 25, 13:47)
o kiek laiko truko, kol patys ėst pradėjo? ir lakt iš bliūdelio?

Na mes vargom ilgokai.Bet sitiem mesa jau meginau duot triju savaiciu,siaip normalie m tai nuo 1 men duodu. ir lakt jie anksciau pradeda bet damaitindavom vistiek su svirkstu ilgokai.As tai dziaugdavaus kai man jie per nakti iki 6 ryto ismiegodavo necypdami.Vargas ,pasistenk surast kate ,o dabar maitink misinukais
Atsakyti
sveiki
vobla.....lenkiu zemai galva pries tokius zmones kaip tu ir tavo vyras.Saunuoliai.....sekmes jums!
Atsakyti
Vobla patart nieko negaliu, bet noriu pasakyti kokie jus saunuoliai tu ir tavo vyras, taip smagu, kad gelbejate gyvybe 4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
katinai neįtikėtinai gyvi vis dar... vakare vešiu Kaunan- gal ten pavyks juos katei įsūnyt...
Atsakyti