Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

o aš nusimezgiau va tikią, kaip pirma, tik dariau iš 3 juostų. thumbup.gif
user posted image
Papildyta:
aprašymas, tas kur kairiau, tikrai l.paprasta
user posted image
Atsakyti
vau, kokios gražios biggrin.gif
merginos, o gal galit patart kaip nusinarpliot gėlytę, nes noriu kiek papuošt šalį?
Atsakyti
Puiki skraistė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
astisius labai graži skraistė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutė @ 2007 03 17, 09:38)
Man taip pat labai patiko.  thumbup.gif  Šiandien reiks išsišifruot raštelį ir bandyt megzt  smile.gif


sveika:) gal tau pavyko iššifruoti raštą? gal radai schemutę? aš kažką darau ne taip.. mastau.gif gal užmetimas ne taip... g.gif nesigauna skylės tokios nors tu ką g.gif
Atsakyti
Labas, nesigauna ir man tas raštas verysad.gif bandžiau ir ant popieriaus žymėtis, kažkas ne taip. Dar paieškosiu mezgimo raštuose, gal ten ką panašaus rasiu. Jeigu išsiaiškinsiu, parašysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutė @ 2007 03 19, 12:59)
Labas, nesigauna ir man tas raštas  verysad.gif  bandžiau ir ant popieriaus žymėtis, kažkas ne taip. Dar paieškosiu mezgimo raštuose, gal ten ką panašaus rasiu. Jeigu išsiaiškinsiu, parašysiu  smile.gif


ieškau toliau ir ašsmile.gif perverčiau senesnes mezgimo knygas, bet nieko panašaus neberadau... verysad.gif kažkada nete kažką panašaus buvau radus, bet visada taip būna, kai reikia, tai nerandi frusty.gif
Atsakyti
Aš taip pat nieko neradau verysad.gif Einu ruoštis į darbą, jei ką rasi, parašyk rolleyes.gif
Atsakyti
Išstudijavau skraistės raštą thumbup.gif 1 eilė: 1g.užm.3g.3sumezg.k.3g.užm.1g.užm.3g.3sumezg.k.3g.užm.1g. 2 eilė: 2g.užm.2g.3sumezg.k.2g.užm.3g.užm.2g.3sumezg.k.2g.užm.2g. 3 eilė: 2sumezg.k.užm.1g.užm.1g.3sumezg.k.1g.užm.1g.užm.3sumezg.k.užm.1g.užm.1g.3sumezg.k.1g.užm.1g.užm.2sumezg.k. ( 3sumezgam kartu: vieną nukeliam, 2sumezgam kartu, ir tą nukeltą pertraukiam per 2 sumegztas) Jei ką nesuprantamai parašiau galėsiu dar paaiškint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 03 17, 16:09)
o aš nusimezgiau va tikią, kaip pirma, tik dariau iš 3 juostų. thumbup.gif
user posted image
Papildyta:
aprašymas, tas kur kairiau, tikrai l.paprasta
user posted image


TAI LABAI ĮDOMU BŪTŲ PAMATYTI mirksiukas.gif PRAŠOM PARODYTI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutė @ 2007 03 20, 08:54)
Išstudijavau skraistės raštą  thumbup.gif  1 eilė: 1g.užm.3g.3sumezg.k.3g.užm.1g.užm.3g.3sumezg.k.3g.užm.1g.                2 eilė: 2g.užm.2g.3sumezg.k.2g.užm.3g.užm.2g.3sumezg.k.2g.užm.2g.                3 eilė: 2sumezg.k.užm.1g.užm.1g.3sumezg.k.1g.užm.1g.užm.3sumezg.k.užm.1g.užm.1g.3sumezg.k.1g.užm.1g.užm.2sumezg.k.  ( 3sumezgam kartu: vieną nukeliam, 2sumezgam kartu, ir tą nukeltą pertraukiam per 2 sumegztas) Jei ką nesuprantamai parašiau galėsiu dar paaiškint  smile.gif


ai kokia tu šaunuolė thumbup.gif visą dieną nete kuičiuosi, ir nemačiau tavo laiškelio:) jau bėgu bandyti clap.gif clap.gif
Atsakyti
Gal galetumete paaiskinti pusini stulpeli.
pagaliukas su bruksneliu virsuje - ar tai bus stulpelis su vienu uzmetimu ir viena karta maziau ineri?
Pagaliukas su bruksneliu virsuje ir skersai pagaliuka - stulpelis su dviem uzmetimais ir viena karta maziau isneri?
Aciu 4u.gif


P.S. atsiprasau, kazkodel neraso lietuvisku raidziu internete (word dokumente raso) verysad.gif
Atsakyti