Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(Juraga67 @ 2007 03 02, 17:52)
1. Labai gražu, o schemutės negalima wink.gif 

2. Reikėtų modėliukų su schemutėm ax.gif

1. čia yra papraščiausios pynės, kurių schemas galima rasti raštų knygose/žurnaluose;
2. modeliukai su schemomis esti žurnaluose, kurie yra jiems skirtoje temoje arba temoje "nuorodos į www"

O naujokams labai padeda laukelis "Paieška", įrašai lietuviškai arba "nelietuviškai" ir vartai gautą rezultatą.
A, tiesa, naujokams ir nenaujokams iškilusius klausimus dėl atidarymo, neatidarymo, save'inimo ir kt. yra tema "Mamos kompiuteris", kuriame taip pat puikiai veikia paieška.
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 02 28, 00:04)


grazu....
gal turite schema? ax.gif
Atsakyti
Čia daugiau tik idėja. Schemos dėja neradau. Bet galinma mezt rombus kiauraraščiu, o po to čia apnerta vašeliu
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 03 02, 20:41)
1. čia yra papraščiausios pynės, kurių schemas galima rasti raštų knygose/žurnaluose;
2. modeliukai su schemomis esti žurnaluose, kurie yra jiems skirtoje temoje arba temoje "nuorodos į www"

O naujokams labai padeda laukelis "Paieška", įrašai lietuviškai arba "nelietuviškai" ir vartai gautą rezultatą.
A, tiesa, naujokams ir nenaujokams iškilusius klausimus dėl atidarymo, neatidarymo, save'inimo ir kt. yra tema "Mamos kompiuteris", kuriame taip pat puikiai veikia paieška.



Ačiū Srauniau už išsamų paaiškinimą smile.gif . Manau dabar aš tikrai viską surasių ir suprasių. g.gif .Ir atsiprašau už kvailus klausimus ne į temą blush2.gif
Atsakyti
Susiruosiau megzti "dekoratyvini" salikeli. Gal kas turi kokiu ideju kaip paprastai ir greitai galima koki sunarpliot.

Kolkas mano mintyse yra tokia schema: numegzti visa salikeli paprastom akim (viena eile geros akys, kita eile isvirkscios akys), o pabaigus paleisti kelias akys... Siulai gana ploni, tai gal turetu ne prastai atrodyt g.gif Kaip manot?
Atsakyti
O gal kas turit gražių skarų pavyzdžių? Būčiau labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
nerta skara

schema

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 04 kovo 2007 - 20:01
Jutute, ačiū, labai grazi..bet man reiktų megztos skaros......
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image

Schemos tai nėra, bet gal kam pravers aprašymas rusiškai blush2.gif bigsmile.gif
Спицы № 10
Плотность: 1 раппорт / 6 петель = 10 см.
Возможны отклонения.

Все петли снимать как изнаночные

Вязать 2 детали

Набрать 33 (43) петли

Начальный ряд: изн.
1 ряд (лиц. сторона) : 1 лиц, *накид, 3 лиц, снять 1 п., 2 вместе лиц., 1 протяжка, 3 лиц., накид, повторять от*, 2 последние петли вязать лиц.
2 ряд и все четные ряды: изн.
3 ряд: 1 лиц., *2 лиц., накид, 2 лиц., 1 п. снять, 2 вместе лиц., 1 протяжка, 2 лиц., накид, 1 лиц., повторять от *, в последнем раппорте вместо 1 лиц. вязать 3 лиц.
5 ряд: 1 лиц., 2 лиц. вместе, *накид, 1 лиц., накид, 1 лиц., 1 п. снять, 2 вместе лиц. 1 протяжка, /1 лиц., 1 накид/ 2 раза, 1 п. снять, 2 вместе лиц., 1 протяжка, повторять от*, закончить 1 накид, 1 лиц., 1 накид, 2 вместе лиц., 1 лиц.

Повторять 1 – 6 ряды, пока длина не составит 76 см.
Свободно закрыть петли.

Сшить, как показано на рисунке.

Горловину оформить 2 рядами столбиков без накида. (крючком я почти не владею, поэтому подробно перевести не могу)

Бахрому нарезать по 25 см, в три нити.
Atsakyti
Astisiau 4u.gif ačiū už šaunią idėją thumbup.gif , kaip tik turiu tokių siūlų ir nesumasčiau ką nunarplioti, tik kažin kaip čia tą raštą išsiaiškinti g.gif gal kas norėtų prisijungti megzti kartu.... 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat labai patiko. thumbup.gif Šiandien reiks išsišifruot raštelį ir bandyt megzt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2007 03 16, 18:27)
Astisiau  4u.gif ačiū už šaunią idėją thumbup.gif , kaip tik turiu tokių siūlų ir nesumasčiau ką nunarplioti, tik kažin kaip čia tą raštą išsiaiškinti g.gif gal kas norėtų prisijungti megzti kartu.... 4u.gif



QUOTE(Birutė @ 2007 03 17, 11:38)
Man taip pat labai patiko.  thumbup.gif  Šiandien reiks išsišifruot raštelį ir bandyt megzt  smile.gif



blush2.gif 4u.gif Malionu pasitarnaut. gero mezgimo. Ir aš truputį vėlai bandysiu ją raizgyt drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti