Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(VAE @ 2007 12 06, 11:16)
bielra labai ačiū  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2007 12 05, 22:10)


neriu 7nr vaseliu,ar man toki gelyte iseitu? Kieno tas melynas salis nertas? Labai grazus thumbup.gif Tik idomu,kaip gele pritvirtint? g.gif
Atsakyti
pabandziau, ir neisejo, jau su pirma lapeliu eilute gelyte gaunasi tokio dydzio kaip foto visa didele sad.gif Gal kas turit dar kokiu nors gelyciu ant skaru schemu?
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2007 12 06, 17:36)
pabandziau, ir neisejo, jau su pirma lapeliu eilute gelyte gaunasi tokio dydzio kaip foto visa didele sad.gif Gal kas turit dar kokiu nors gelyciu ant skaru schemu?

jį nėrė forumietė kastaneda
Atsakyti
liorka, si gelyte tikrai gausis, nes paprasciau ir nebuna. Tikrai isbandyta, ju mano sesuo nusinerus ir prie kepures prisisiuvus. Jei tau tiks ir patiks, tai tada prasom

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,
galima as klausima is pradiniu klasiu lygio uzduosiu... Kaip yra gaminami ir pritaisomi kutai prie saliko galu blush-anim-cl.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liau: 07 gruodžio 2007 - 16:42
QUOTE(liau @ 2007 12 07, 16:41)
Sveikos merginos,
galima as klausima is pradiniu klasiu lygio uzduosiu... Kaip yra gaminami ir pritaisomi kutai prie saliko galu  blush-anim-cl.gif ?

atsikerpi norimo ilgio siūlą,jį perlenki pusiau ir su vašeliu per šaliko kraštą pertrauki perlenktą galą ir per tą perlenktą siūlo galą pertrauki likusius siūlo galus mirksiukas.gif
jaučiu,kad visai neaiškiai paaiškinau doh.gif
Atsakyti
Kaaaramele, kaip sekasi megzti? Gal jau baigei? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2007 12 06, 12:35)
o man iskilo klausimelis, is keliu daliu mezgat skraistes?ir nuo kurios dalies pradedat ar siauresnes ar platesnes?

Jai dar domina bandysiu paaiškint mezgu aš iš vien su virbalais su valu ir mezgu nuo apačios , uždedu kažkur tris šintus su viršum akių ,dar priklauso nuo siūlo storio .Akiu skaičiu padalinu per pus ir tose vietose,gaunasi priekis ir nugara mažinu kas antrą eilę po dvi akis , o prie viršaus žiūri kaip gaunasi visai nebemažini ar rečiau mažini dar baigiant petukų linijose ir sumezgi netaip tempia ,o kaklą kaip jau patinka .na gal ka nors suprasi biggrin.gif kiti mezga nuo viršaus ir tada didina.
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 12 07, 15:49)
liorka, si gelyte tikrai gausis, nes paprasciau ir nebuna. Tikrai isbandyta, ju mano sesuo nusinerus ir prie kepures prisisiuvus. Jei tau tiks ir patiks, tai tada prasom



Labai dekui 4u.gif Ar gerai suprantu paveiksliukus: is pradziu nuneri ta eilute pagal schema 35cm, tada susuki i gelyte,ir su elementaria adata sutvirtini adata? Rytoj bandysiu, nors su adatom nelabai igudusi elgtis smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti