Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(jutute @ 2007 02 03, 14:29)
Aš tai nuneriu pirmą gėlytę, o paskui prie jos prineriu kitas, man taip atrodo patogiau.O tu kaip supratau nusineri visas, o po to jas susiuvi,nu gal irgi gerai... g.gif  g.gif


Taip aš taip darau g.gif nu man patogu pirma prisimegzti o paskui susiųti blush2.gif
Bet dar reikės pavarkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvate24 @ 2007 02 05, 09:08)
Taip aš taip darau  g.gif  nu man patogu pirma prisimegzti o paskui susiųti  blush2.gif
Bet dar reikės pavarkti  doh.gif

Na iš savo patyrimo, galiu pasakyt, kad tos susiūtos po to atsiriša tai viena, tai kita, dabar tik sumezgu.Dukrai mezgiau bliuskutę iš gėlyčių, tai dabar laiks nuo laiko kokią tenka vėl prikabinti iš naujo g.gif Taigi sūlau-sumezginėti, bus paprasčiau ir tvirčiau. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nežinau kur tiksliai dėt
čia kažkas tokio pončas lyg ir megztukas
http://public.fotki....1140891055.html
Atsakyti
user posted image

Labai gražu.... kas galit pasakyt, kaip tokį kaklą padaryt? g.gif
Atsakyti

aš manau, jis megztas jau susiuvus ir surinkus akis...
thumbup.gif sveika:) o gal turi ir raštą?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 27 vasario 2007 - 18:28
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 02 27, 18:59)


Labai gražu.... kas galit pasakyt, kaip tokį kaklą padaryt? g.gif


aš taip pat manau, kad šis kaklas primegztas tada, kai pati skraistė buvo jau numegzta, o priekyje, nugaroje ir šonuose tiesiog sumegztos po 3 akis į viena 4u.gif
Atsakyti
Jo aš irgi manau, kad primegztas kaklas. Bet niekad tokio trikampio nedariau ir net neįsivaizduoju kaip jį megzti ph34r.gif huh.gif gal plačiau kuri galėtumėt patart?
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2007 02 24, 18:47)
nežinau kur tiksliai dėt
čia kažkas tokio pončas lyg ir megztukas
http://public.fotki....1140891055.html



Gal kas iskarpele idetu? blush2.gif
Atsakyti
[quote=xIngax,2007 01 24, 11:25]
Sena tema
Dar viena


Toliau mezgam ir dalinamės patirtimi... 4u.gif

user posted image
[/quote
Labai gražūs darbai...turetu išeiti. Kiek gali užtrukti pagaminti tokią skraistę. g.gif
Atsakyti
noreciau nuzimegsti skraiste- pncho tik neysivaizduoju kaip ja numegzti nuo kur pradeti ir kokios formos dalryti blush2.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti