Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(Otilija3 @ 2007 11 28, 23:25)
Kokie šaunųs minkštučei šalei 4u.gif

O čia mano skraistės; biggrin.gif user posted image

ir dar viena biggrin.gif user posted image


Otilija,
Grazios skraistes thumbup.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lygna: 29 lapkričio 2007 - 11:25
Ačiu hi.gif už pagyrimus skraistės ir tiek blush2.gif

Juratela ir tavo šalikėlis gražus. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif .
Aš vis prisimenu kaip mano vaikutis išsirinko raštelį - sako: "Čia juk meškiukų galvytės". Buvo smagu clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 29 lapkričio 2007 - 11:52
Kažkurioj temoj buvau radusi megztą iš tokių "garbanotų juostelinių" siūlų šaliką. Ir pats šalikas gaunasi toks "garbanotas". Nusipirkau tokių siūlų, kaip megzti berods irgi supratau, bet nesuprantu, kokio nr. virbalai reikalingi? Ant etiketės parašyta 18-20, bet man čia kažkokia mistika. Gal galit patart?
Atsakyti
O aš su klausimėliu pas jus 4u.gif Koks užmetimas (virbalais) yra teisingas.Virbalu darant iš apačios į viršų ar atvirksčiai?
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2007 11 29, 19:36)
O aš su klausimėliu pas jus  4u.gif  Koks užmetimas (virbalais) yra teisingas.Virbalu darant iš apačios į viršų ar atvirksčiai?

Sveika. Nezianu kaip teisingai, bet as darau is apacios i virsu ( arba galima sakyt is blogos puses i gera, siulas eina per virbala). doh.gif Jetau kazkaip painu paaiskint g.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2007 11 29, 15:04)
Kažkurioj temoj buvau radusi megztą iš tokių "garbanotų juostelinių" siūlų šaliką. Ir pats šalikas gaunasi toks "garbanotas". Nusipirkau tokių siūlų, kaip megzti berods irgi supratau, bet nesuprantu, kokio nr. virbalai reikalingi? Ant etiketės parašyta 18-20, bet man čia kažkokia mistika. Gal galit patart?


Simre, gali megzti 4, 4,5 ar 5 - nereikia storesiu, tikrai. Juk tais siulais mezgama labai neuztraukiant akyciu, taip kad tooooookiu storuliu tikrai neprireiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2007 11 29, 15:04)
Kažkurioj temoj buvau radusi megztą iš tokių "garbanotų juostelinių" siūlų šaliką. Ir pats šalikas gaunasi toks "garbanotas". Nusipirkau tokių siūlų, kaip megzti berods irgi supratau, bet nesuprantu, kokio nr. virbalai reikalingi? Ant etiketės parašyta 18-20, bet man čia kažkokia mistika. Gal galit patart?

Aš mezgiau 3,5 nr. virbalais, išbandžiau visaip, bet šitais buvo patogiausia smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif Vakar vienam žurnale radau parašyta naudot 4 - 4,5 - 5 nr virbalus. Paėmiau 4,5, visai gerai gaunasi.
Tik va vyras tai nesuprato viso reikalo esmės, sakė, kad man stupid.gif Na, bet čia turbūt kiekviena mes tokius dalykus apie save išgirstam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2007 11 30, 10:21)

Tik va vyras tai nesuprato viso reikalo esmės, sakė, kad man  stupid.gif


oi, negaliu , prajuokinai iki asaru lotuliukas.gif
Atsakyti
Va koks man gavosi blush2.gif
http://public.fotki....i/dscf2773.html
Atsakyti
QUOTE(kaaaramele @ 2007 11 30, 14:55)

niu jau tavo darbeliai tai visi thumbup.gif
Atsakyti