Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(elia @ 2007 11 23, 14:17)
aš bandau spėt, gal čia 2 sumegztos gerai ir užmetimas ir taip abiejose pusėse ir storais virbalais  g.gif

drinks_cheers.gif manau tikrai taip megzta
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2007 11 23, 12:49)
Prisidedu prie elia klausimo apie si rasteli. Labai grazu, mindira! o kokio storio virbalai turetu buti? Ar uztektu Nr 5?

QUOTE(elia @ 2007 11 23, 13:17)
aš bandau spėt, gal čia 2 sumegztos gerai ir užmetimas ir taip abiejose pusėse ir storais virbalais  g.gif

net nemaciau akd tiek klausimu cia pabirejo
aciu uz grozio ivertinima tongue.gif megzta 8 numerio virbalais 4u.gif nes siulas pakankamai storas 4u.gif o rastelis tas pats, 2 sumezgam, uzmetima darom gerosiom akim, kitoj pusej vel dvi sumezgam ir uzmetima darom, tik jau is blogosiom akelem. 4u.gif
Atsakyti
mindira, o kiek akių reik užmest tokiam šaliui, aš 50 uždėjau, bet man lyg per siauras atrodo g.gif gal tik taip atrodo kol ant virbalų... dabar nežinau ar ardyt, ar toliau megzt g.gif
ir dar atrodo, kad per plonais virbalais varau unsure.gif
va kaip gaunasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elia: 23 lapkričio 2007 - 17:44
Šviežiena blush2.gif :

user posted image

user posted image
Atsakyti
SUPER wub.gif

Papildyta:
O nepūkuoja tokie šaliai, skraistės? Aš turiu kažkokios plonos moheros- panašios spalvos, bet bijau, kad labai pūkuos, tai net ir nejudinu seniausiai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2007 11 24, 10:11)
Šviežiena  blush2.gif :

user posted image

user posted image



labai gražus.
Atsakyti
Vienai merginai mocherinis šalikėlis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2007 11 23, 17:28)
mindira, o kiek akių reik užmest tokiam šaliui, aš 50 uždėjau, bet man lyg per siauras atrodo  g.gif  gal tik taip atrodo kol ant virbalų... dabar nežinau ar ardyt, ar toliau megzt g.gif
ir dar atrodo, kad per plonais virbalais varau unsure.gif
va kaip gaunasi

as zinok buvau per daug uzdejus sitam ax.gif siaip ir tas rastas dar toks, kad zymiai platesnis gaunas kai nusimezga g.gif
o tavo nuorodos neatidaro man unsure.gif

Saldainia, Rife thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 11 25, 01:41)
Vienai merginai mocherinis šalikėlis

thumbup.gif thumbup.gif

o aš savo tokį išmečiau cool.gif
Atsakyti
kodėl doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 11 25, 11:55)
thumbup.gif  thumbup.gif

o aš savo tokį išmečiau  cool.gif


Man irgi parūpo kodėl
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 11 25, 11:28)



QUOTE(Rife @ 2007 11 25, 13:09)
Man irgi parūpo kodėl

nugi nepatiko man jisai nors tu ką doh.gif tai supykau ir išmečiau,kad be reikalo negulėtų blush2.gif
Atsakyti