Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(mindira @ 2007 11 11, 22:27)
nu galuose kutus padarai, ir dar vienoje didziojoje puseje  4u.gif kaip skara gaunas, bet jei nesiot daznai kaip skraiste, tai man graziau tada atrodo, o ne vien tik priekyje tie kutai  g.gif

paziuresiu gal fotke turiu  g.gif


a aciu supratau
tai ne tiek to
man graziau kutai tik galuose smile.gif
toks salis kaip apsivyniot galima
tai darysiu kutus tik is galu ir ilgesni..apie 2 m o gal dar daugiau
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 11 11, 17:36)
merginos o kokio ilgio turetu buti platus salis?
numezgiau 150 cm ir manau gal dar per trumpas  g.gif


Man viena zinove isaiskino ,kad salis turi but minimum zmogaus ugio ,kurio jis nesios, o maximum-zmogaus ugis+istiesta ranka i virsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2007 11 12, 09:27)
Man viena zinove isaiskino ,kad salis turi but minimum zmogaus ugio ,kurio jis nesios, o maximum-zmogaus ugis+istiesta ranka i virsu  smile.gif

blink.gif ogo...labai jau ilgas... man jie vistiek dar šiek tiek pratįsta.... bet tokį tikriausiai užtektų du kartus apsivynioti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 11 11, 22:30)
paziuresiu gal fotke turiu  g.gif
Papildyta:
nu va, krastelis skraistes  4u.gif matai is vien eina, aplinkui, tik ta dalis kur prie kaklo, tai ji be kutu  ax.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif kokia minkštutė atrodo bigsmile.gif
ar tik siūlai ne iš mūsų parduotuvės biggrin.gif ,nes ir aš tokią baiginėju,man tie siūlai tokie minkštučiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 11 12, 10:57)
bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  kokia minkštutė atrodo  bigsmile.gif
ar tik siūlai ne iš mūsų parduotuvės  biggrin.gif  ,nes ir aš tokią baiginėju,man tie siūlai tokie minkštučiai  wub.gif

jo, super minkstute ir siltute tongue.gif tik jau senai kliente nesioja lotuliukas.gif
siuliukai tai 100 proc.vilna thumbup.gif
o pirkau vyniojamus, po 100 gramu kur buvo, tik ne is tu kur vien sveriami siulai, o ta salia siulu parduotuve kur yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2007 11 12, 10:27)
Man viena zinove isaiskino ,kad salis turi but minimum zmogaus ugio ,kurio jis nesios, o maximum-zmogaus ugis+istiesta ranka i virsu  smile.gif


Man tai atrodo , kad žmogaus ūgio gal ir nieko, bet žemesniam pvz apie 150 cm. gali ir neužtekti, gi kaklas nelabai plonesnis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2007 11 12, 14:25)
Man tai atrodo , kad žmogaus ūgio gal ir nieko, bet žemesniam pvz apie 150 cm. gali ir neužtekti, gi kaklas nelabai plonesnis  bigsmile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2007 11 12, 15:25)
Man tai atrodo , kad žmogaus ūgio gal ir nieko, bet žemesniam pvz apie 150 cm. gali ir neužtekti, gi kaklas nelabai plonesnis  bigsmile.gif


Na nzn koooks pas zmogu turi buti kaklas, kad jam 1.50 neuztektu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 11 12, 12:39)
jo, super minkstute ir siltute  tongue.gif tik jau senai kliente nesioja  lotuliukas.gif
siuliukai tai 100 proc.vilna  thumbup.gif
o pirkau vyniojamus, po 100 gramu kur buvo, tik ne is tu kur vien sveriami siulai, o ta salia siulu parduotuve kur yra  tongue.gif

aišku ten irgi nebloga parduotuvė,buvau užėjusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 11 14, 10:31)
aišku ten irgi nebloga parduotuvė,buvau užėjusi  thumbup.gif

Nagi kur tos parduotuvės?! cool.gif Greitu laiku žadu vykt į Šiaulius , tai labai norėčiau pasidairyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 11 14, 13:12)
Nagi kur tos parduotuvės?!  cool.gif Greitu laiku žadu vykt į Šiaulius , tai labai norėčiau pasidairyt  smile.gif

Dvaro gatvėj mirksiukas.gif nr tiksliai nežinau,bet netoli pasisukus iš Vilniaus gatvės mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gražu nerti šaliai . bigsmile.gif Ypač iš plonos mocheros .,o taip nertos skaros .Sėkmės kurent grožybes cool.gif.
Atsakyti