Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(Barita @ 2007 11 02, 14:23)
Dar noriu parodyti ka tik baigtus 2 salius,megztus is "Bukle" siulu 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image


wooooow, koks grozis wub.gif gaila, kad as taip ir neismokau megzt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2007 11 07, 18:38)
wooooow, koks grozis  wub.gif  gaila, kad as taip ir neismokau megzt  doh.gif


Tai nevėlu pradėti!!! thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2007 09 25, 11:54)
Aš tokiu raštu šalį mezgiau 10 numerio virbalais (atrodo, storio kaip pirštas)  ax.gif

O mano manymu tai vienas iš lengvesnių raštelių. Senoje senoje tetos mezgimo knygoje buvo labai panašus raštelis ir vadinosi "musytėm". Ten iš trijų akių išmezgamos trys, tada viena gera ir vėl iš trijų trys, o trečioje eilėje kur buvo ta viena gera išmegsta jau patampa vidurine tarp trijų iš kurių išmezgamos trys. Raštelis labai panašiai atrodo, pradedančiam tokį raštą daug lengviau tas tris akis išmegst (nei penkias) ir labai tinka trikampėm skarom, nes labai puikiai automatiškai užsideda akys kraštuose gerosiose eilėse. Na gal aš čia ir be reikalo savo nosį kišu  tongue.gif , atsiprašau  4u.gif


o šitas aprašymas gal kartais yra
šito rašto ?

labai noriu tokiu raštu nusimegzti šalį rolleyes.gif

paveikslėlis yra ingospoc, tikiuosi ji nesupyks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elia: 08 lapkričio 2007 - 14:40
Laba.Žiūriu tą temelę jau kelios valandos.Bet maždaug tai ko ieškau,neužmačiau.Nes daugiausiai skraistes sudėtos.Turiu storesnius siūlus.Na,nevisai jie stori,bet be pūkelio,paprasti.Norėčiau šalikėlį kokį nusimegzti.Standartinio rašto kaip viena gera,viena bloga kaip ir nesinorėtų ax.gif Tai va,merginos.Prašau jūsų patarimo,nuomones kaip,kuri ir kokiu rašteliu megztumet jus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2007 11 07, 18:38)
wooooow, koks grozis  wub.gif  gaila, kad as taip ir neismokau megzt  doh.gif


aciuks.gif As irgi galvojau,kad visai nemoku megzti. Bet mama parode,kaip sitas rastas mezgasi,ir savaite pasikankinus,supratau,kad galima ismokti megzti 4u.gif Linkiu pabandyti susidraugauti su virbalais ir tikrai pavyks ka nors grazaus nusimegzti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Barita @ 2007 11 11, 13:55)
Linkiu pabandyti susidraugauti su virbalais ir tikrai pavyks ka nors grazaus nusimegzti mirksiukas.gif

...ir visos merginos pades,patars bigsmile.gif
Atsakyti
merginos o kokio ilgio turetu buti platus salis?
numezgiau 150 cm ir manau gal dar per trumpas g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 11 11, 16:36)
merginos o kokio ilgio turetu buti platus salis?
numezgiau 150 cm ir manau gal dar per trumpas  g.gif


man patinka ilgesni, tad maniškiai virš 2 m +10-12 cm kutai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2007 11 11, 18:59)
man patinka ilgesni, tad maniškiai virš 2 m +10-12 cm kutai blush2.gif

o kaip kutus darai?
as neapsisprendziu ar reikia ju ar ne
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 11 11, 21:55)
o kaip kutus darai?
as neapsisprendziu ar reikia ju ar ne

nu man su kutais graziau visad g.gif
kartais net kutus darau ant triju pusiu ax.gif tada man graziau.

as tai mazdaug 1.70 mezgu g.gif pakankamai jau to ilgio buna doh.gif aisku ir kutai dar prisideda ax.gif

o kutus paprasciausiai darau, vienodo ilgio susikarpai siulus, lenki per puse ta siula, ir su vaseliu istrauki per salio gala. net nemoku paaiskinti, bet labai paprasta daryti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 11 11, 22:16)
nu man su kutais graziau visad  g.gif
kartais net kutus darau ant triju pusiu  ax.gif tada man graziau.

as tai mazdaug 1.70 mezgu  g.gif pakankamai jau to ilgio buna  doh.gif aisku ir kutai dar prisideda  ax.gif

o kutus paprasciausiai darau, vienodo ilgio susikarpai siulus, lenki per puse ta siula, ir su vaseliu istrauki per salio gala. net nemoku paaiskinti, bet labai paprasta daryti  tongue.gif


aciu
meginsiu tada padaryt su kutais...jei nepatiks galima gi nuimt juos smile.gif
o kaip antr triju pusiu nelabai supratau>???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 11 lapkričio 2007 - 22:20
QUOTE(qqte @ 2007 11 11, 22:19)
aciu
meginsiu tada padaryt su kutais...jei nepatiks galima gi nuimt juos smile.gif
o kaip antr triju pusiu nelabai supratau>???

nu galuose kutus padarai, ir dar vienoje didziojoje puseje 4u.gif kaip skara gaunas, bet jei nesiot daznai kaip skraiste, tai man graziau tada atrodo, o ne vien tik priekyje tie kutai g.gif

paziuresiu gal fotke turiu g.gif
Papildyta:
nu va, krastelis skraistes 4u.gif matai is vien eina, aplinkui, tik ta dalis kur prie kaklo, tai ji be kutu ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti