Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

ir as jau baigiau skara, pries padovanojant nufotkinau, tik reikia susikurti virtualu albuma, kad galeciau parodyti jums savo darbuka, ane? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2007 11 05, 10:02)
pasigirsiu ir as savo pirmuoju saliu  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif aš panašiu rašteliu esu pradėjusi,bet biški atidėjau,nes kitu man greičiau einasi blush2.gif

QUOTE(Vyna @ 2007 11 05, 10:47)
ir as jau baigiau skara, pries padovanojant nufotkinau, tik reikia susikurti virtualu albuma, kad galeciau parodyti jums savo darbuka, ane? unsure.gif

nebūtinai mirksiukas.gif
galima per čia ir per čia susirandi foto,o paskui nukopini gautą adresiuką ir tiesiai mums į žinutę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, rosiuosi ir as zienai megsti salika, butu smagu, kad kas idetu ivairiu rasteliu.
Papildyta:
QUOTE(Evelinute:) @ 2007 01 25, 18:55)
xIngax, labai atsiprasau uz kvaila klausima blush2.gif , bet gal galetum pasakyt, ka reiskia rutuliukai to rozinio salikelio chemoje?  g.gif labai buciau dekinga  smile.gif

Ir as nelabai supratau apie tuos rutuliukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(shaita @ 2007 11 05, 11:08)
Sveiki, rosiuosi ir as zienai megsti salika, butu smagu, kad kas idetu ivairiu rasteliu.



na raštelių tai pilna temą,tik nepatingėk ir peržvelk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 11 02, 18:53)
Saunus saliai ir skaros, merginos...  thumbup.gif  As taip pat skarini virusa pagavau  lotuliukas.gif Stai mano savaitgalinis darbas  cool.gif


Tokom, labai labai thumbup.gif gražu
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2007 11 05, 11:02)
pasigirsiu ir as savo pirmuoju saliu  ax.gif
user posted image


Kaip pirmas darbas,tai labai sauniai gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2007 11 05, 11:02)
pasigirsiu ir as savo pirmuoju saliu  ax.gif

Sakyk, kokie čia siūlai blush2.gif Labai gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
VAMI šalis tikrai labai dailutis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulkelė @ 2007 11 06, 17:53)
Sakyk, kokie čia siūlai  blush2.gif Labai gražiai atrodo  thumbup.gif


dabar nepasakysiu, jau ismeciau etiketes, bet tik atrodo graziai verysad.gif labai plaukuotas ir labai seriasi plaukas, verysad.gif kol numezgiau visi namai buvo pilni plauku doh.gif
aciu uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės, turiu klausimą - kokio numerio virbalais reiktų megzti šalį iš kid-mocheros kiauraraščiu?
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2007 11 07, 09:54)
Sveikos mezgėjėlės, turiu klausimą - kokio numerio virbalais reiktų megzti šalį iš kid-mocheros kiauraraščiu?

gal kokio 5nr g.gif
Atsakyti
user posted image
Gal kas turite schemutę, g.gif būčiau dėkinga 4u.gif
http://img291.photo....9/986570219.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGRIDŽIUKS: 07 lapkričio 2007 - 15:25