Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

Na va,ir as sugalvojau jums parodyti savo megzta sali.Kadangi pirma karta mezgu siuo rastu,tai uztrukau 4 dienas. mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Barita, labai grazus salis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2007 11 01, 22:09)
Barita, labai grazus salis thumbup.gif

Aciu,kad ivertinot aciuks.gif
Atsakyti
Barita, o kokiais siūlais mezgei? Ar čia mohera?
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2007 11 02, 10:12)
Barita, o kokiais siūlais mezgei? Ar čia mohera?


Mezgiau is "Mohair Alize Super kid" siulu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Barita @ 2007 11 02, 12:16)
Mezgiau is "Mohair Alize Super  kid" siulu. mirksiukas.gif



Labai noriu tokio rašto schemos? Kokio nr. virbalai? Kiek akių uždėjai ?
Man labai patinka šis šalis. Labai gražus. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Avijacija @ 2007 11 01, 10:35)
Ligiciuk, sitas rastas yra Mezgimo menas knygoj 89 puslapyje, daug kas turi ta knygute, siaip labai paprastas rastas, lengvai mezges. O jei neturi tos knygutes, tai bandysiu skenuoti, o koks numeris virbalu, kad jau tikslaiai nepamenu, bet pagal mano turimus virbalu numerelius turetu but 4.


Neturiu aš tos knygos schmoll.gif . O gal kas galit pasidalinti to raštelio schemute?
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2007 11 02, 12:43)
Labai noriu tokio rašto schemos? Kokio nr. virbalai? Kiek akių uždėjai ? 
Man labai patinka šis šalis. Labai gražus. bigsmile.gif


Mezgiau 7 nr. virbalais,uždėjau 88 akis.
1 eilė : 1 gera akis,1 bloga akis ir t.t.
2 eilė : visos išvirkščios akys.
3 eilė : 1 kr. akis,1 g. akis,1 užm.,1 g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,6 kartus sumegzti po 2 akis,1 užm.,1 g.,1 užm.,1g.,1 užm.,1g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,1g.,1 užm.,6 kartus sumegzti po 2 akis,1 užm.,1 g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,6 kartus sumegzti po 2 akis,1 užm.,1 g.,1 užm.,1g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,6 kartus sumegzti po 2 akis,1 užm.,1 g.,1 užm.,1 g.,1 užm.,1 g.,1 kr. akis.
4 eilė : išmezgama išvirkščiom akim.
5-6 eilė : mezgama,kad būtų geroj pusėj 2 eilės numegzta gerom akim.
Tada vėl mezgama raštas,kaip 3 eilėje.Toliau viskas kartojasi.
1 kr. - 1 kraštinė akis.
1 g. - 1 gera akis.
1 užm. - 1 užmetimas.
mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Labai labai ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barita @ 2007 11 01, 22:02)
Na va,ir as sugalvojau jums parodyti savo megzta sali.Kadangi pirma karta mezgu siuo rastu,tai uztrukau 4 dienas. mirksiukas.gif


Labai grazu!!! wub.gif As nemegeja sito rasto, bet cia toks fainas derinys is spalvotu siuliuku, tai rasciukas labai graziai ziurisi drinks_cheers.gif Per 4 dienas? nu ir tempai!! Bet kai kablys pagauna, visa kita gali palaukti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2007 11 02, 14:34)
Labai grazu!!! wub.gif  As nemegeja sito rasto, bet cia toks fainas derinys is spalvotu siuliuku, tai rasciukas labai graziai ziurisi drinks_cheers.gif  Per 4 dienas? nu ir tempai!! Bet kai kablys pagauna, visa kita gali palaukti lotuliukas.gif


Malonu,kad patiko 4u.gif Sie siulai yra sio sezono naujove.Kitu rastu salius numezgu per pora dienu,tai skaitau,kad 4 dienos tai jau nemazai biggrin.gif Man irgi sis rastas pradzioje buvo visai nesuprantamas,daug kartu ardziau,kol pagavau minti doh.gif
Papildyta:
Dar noriu parodyti ka tik baigtus 2 salius,megztus is "Bukle" siulu 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Barita @ 2007 11 02, 16:23)
Malonu,kad patiko 4u.gif Sie siulai yra sio sezono naujove.Kitu rastu salius numezgu per pora dienu,tai skaitau,kad 4 dienos tai jau nemazai biggrin.gif Man irgi sis rastas pradzioje buvo visai nesuprantamas,daug kartu ardziau,kol pagavau minti  doh.gif
Papildyta:
Dar noriu parodyti ka tik baigtus 2 salius,megztus is "Bukle" siulu 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . silpnybę tokiem dalykams jaučiu smile.gif
Atsakyti
Saunus saliai ir skaros, merginos... thumbup.gif As taip pat skarini virusa pagavau lotuliukas.gif Stai mano savaitgalinis darbas cool.gif
user posted image
Atsakyti