Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(Januse @ 2007 10 23, 19:13)



man irgi gražus tavo darbelis,pasirodo kaip paprasta numegzti ir koks praktiškas dalykėlis,o ten rankovės tik surištos raišteliais ,ar ir susiūtos
Papildyta:
noriu ir aš savo darbelius parodyti,gal kam bus įdomu
http://public.fotki....i/pict0148.html
http://public.fotki....i/pict0148.html
Atsakyti
Viliuteee, labai nuostabus Tavo darbeliai wub.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir čia savo šalį:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Merginos, jūsų rankos auksinės wub.gif wub.gif
Norėčiau ir aš taip sugebėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 10 25, 00:02)
Pasirodysiu ir čia savo šalį:

user posted image





Apačia apnerta - matau. Na, o šonai? Nes aš mezgu ir man tarsi salikas raitosi ...
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2007 10 25, 10:42)
Apačia apnerta - matau. Na, o šonai? Nes aš mezgu ir man tarsi salikas raitosi ...

Ir šonus apnėriau stulpeliu be užmetimo mirksiukas.gif . Norėjau dar vėžio žingsneliu apnert, bet siūliukų pritrūkau ax.gif .
Atsakyti
Labai jau dailus šalis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2007 10 25, 13:01)
Labai jau dailus šalis wub.gif

Ačiū 4u.gif . Mat mezgiau Nr. 3 virbalais, tai jis toks kaip aš sakau neskystas gavos ir skylės neperdidžiausios ax.gif . Na tiesiog man taip gražiau blush2.gif .
Atsakyti
Viliuteee, nerealaus grozio tavo darbeliai!!! thumbup.gif Ir is kur tiek ideju ir laiko?.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ArGin @ 2007 10 25, 13:14)
Viliuteee, nerealaus grozio tavo darbeliai!!! thumbup.gif Ir is kur tiek ideju ir laiko?.. blush2.gif

Tikrai esu sužavėta 4u.gif
O gal kur nors galima būtų rasti to balto (6 berods) foto schemutę? Jis toks paprastutis, bet labai dailus ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 10 24, 23:02)
Pasirodysiu ir čia savo šalį:

user posted image

user posted image

sveikos merginos, padėkit man LABAI LABAI prašauuuuu help.gif help.gif help.gif mezgu mezgu šalį, pnašų kaip čia pavaizduotą, tik niekaip nesuprantu, kaip grįžti atgal, kad matytųsi raštas, juk gaunasi blogosios akys, o juk šalis turi būti gražus iš abiejų pusių, o kaip tai padaryti padėkit prašau verysad.gif verysad.gif o tuoj į neviltį pulsiu, su vašeliu nenoriu, negražiai gaunasi, taip kaip mezgant, prašau pasidalinkit savo patirtimi 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 10 25, 20:20)
sveikos merginos, padėkit man LABAI LABAI prašauuuuu  help.gif  help.gif  help.gif mezgu mezgu šalį, pnašų kaip čia pavaizduotą, tik niekaip nesuprantu, kaip grįžti atgal, kad matytųsi raštas, juk gaunasi blogosios akys, o juk šalis turi būti gražus iš abiejų pusių, o kaip tai padaryti padėkit prašau  verysad.gif  verysad.gif o tuoj į neviltį pulsiu, su vašeliu nenoriu, negražiai gaunasi, taip kaip mezgant, prašau pasidalinkit savo patirtimi  4u.gif  verysad.gif

Na nebent aš tai nežinau tokio kiauraraščio, kad iš abiejų pusių atrodytų vienodai g.gif smile.gif . Man gražiai atrodo ir kita pusė (kalbu apie savo megztą šalį), kur irgi buvo megzta tik blogosiomis akimis 4u.gif
Na bet čia lankosi daugiau mezgėjėlių, kurios tikiuosi patars 4u.gif
Atsakyti