Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

Merginos pasakykit, kiek maždaug gr reiktų siūlų megztinukui nusimegzti blush2.gif blush2.gif kaip apsiskaičiuoti blush2.gif Radau nete e-parduotuvę kur siūlais prekiauja, tai nusižiūrėjau, tik nežinau kiek man jų reiks rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas turite tokį raštelį? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
labai gražus, šaliui labai tinka, ir aš norėčiau raštelio, nors iš pirmo žvilgsnio nieko sudėtinga, reik ant popieriuko raštą nusibraižyti.
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 10 13, 19:30)
tai vat ir as radau knygoje, tik jis ten kitaip atrodo, bet vat pabandziau ir patiko  g.gif su storesniais virbalais kitaip ir atrodo  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif kad viskas priklauso nuo siūlų ir virbalų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 10 13, 17:06)
va sitaip atrodo is plonu siuliuku mocheros  ax.gif
user posted image




mindira, o cia pas tave kid mohera ?
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2007 10 13, 19:49)
labai dailus šalis thumbup.gif

aciuks.gif

QUOTE(*finy* @ 2007 10 13, 19:50)
Tai kad raštas man nelabai suprantamas  blink.gif  Kiek suprantu reikia labai storais virbalais  unsure.gif

nu storais mezgiau, gal 6 numero g.gif nebeatsimenu blush2.gif
o rastelis cia tas kur aprasiau 4u.gif jis visai nesudetingas, reikia tik pabandyti 4u.gif

QUOTE(ingapoc @ 2007 10 14, 11:25)
mindira, o cia pas tave kid mohera ?

berods g.gif zinau kad is tu brangesniuju mocheru siuliukai buvo g.gif plonas labai siuliukas ir pukas nemazas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri nors turi ir gali pasidalinti žurnaliuku: Pačios mezgame ir neriame (2007/5) spec numeris skaros,šaliai, skraistės ir puošia ir šildo... 4u.gif
Atsakyti
Merginos patarkit kokio nr.virbalais mezgat salius tuo rastu is penkiu, jei siulas mohera (gana storo plauko)?
Atsakyti
Na aš tai mezgiau 5 nr. virbalais, bet pas mane mohera pati ploniausia. Jei storesnė, tai manau kokio 6-7 nr. galima. Be to čia ir skonio reikalas, aš tai nemėgstu labai didelių "skylių", jos visur kabinasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2007 10 16, 15:35)
Merginos patarkit kokio nr.virbalais mezgat salius tuo rastu is penkiu, jei siulas mohera (gana storo plauko)?

zurnale buvau radusi, kad jei stori mocheriniai siulai, tai virbalai buvo 12 numerio blink.gif doh.gif butent tam rasteliui is penkiu 4u.gif
su mazesniais virbalais, man nesiziuri tas rastas schmoll.gif pati vis bandau, bet kazkaip "nekimba man"
tai ir pasilieku prie to is triju biggrin.gif

o del skyliu tai tiesa, man ir bemezgant vis uzsikabina, tai nesiojant blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 10 16, 17:19)
o del skyliu tai tiesa, man ir bemezgant vis uzsikabina, tai nesiojant  blink.gif  doh.gif

PRARADAU KANTRYBĘ...daugiau sakiau niekad tuo raštu nemegziu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xIngax @ 2007 10 16, 18:38)
PRARADAU KANTRYBĘ...daugiau sakiau niekad tuo raštu nemegziu.  doh.gif

o ką taip blogai g.gif aš tai po visų raštų rinkimosi likau prie savo senojo biggrin.gif
Atsakyti