Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

vakar vakare atsiguliau lovoj,susinešiau senas visas mezgimo knygas,kurias gavau iš savo mamos wub.gif prisižiūrėjau raštų rolleyes.gif net galva susisuko ir finale likau neišsirinkusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 10 13, 10:56)
vakar vakare atsiguliau lovoj,susinešiau senas visas mezgimo knygas,kurias gavau iš savo mamos  wub.gif  prisižiūrėjau raštų  rolleyes.gif  net galva susisuko ir finale likau neišsirinkusi  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia visada taip buna, as irgi rinkausi rinkausi, ir likau prie savo senojo rastelio, kuriuom ir mezgu sali vel doh.gif doh.gif
dar nera labai pabodes, o ir kiek esu maciusi niekas tokiu nemezga, tai nors nera toks atsibodes biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 10 13, 11:47)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif cia visada taip buna, as irgi rinkausi rinkausi, ir likau prie savo senojo rastelio, kuriuom ir mezgu sali vel  doh.gif  doh.gif
dar nera labai pabodes, o ir kiek esu maciusi niekas tokiu nemezga, tai nors nera toks atsibodes  biggrin.gif  thumbup.gif

mindira - o kokiu rašteliu mezgi?
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 10 13, 11:47)
kiek esu maciusi niekas tokiu nemezga, tai nors nera toks atsibodes  biggrin.gif  thumbup.gif

tai parodyk tuoj visos pavarysim tongue.gif
Atsakyti
nu parodzius nezinau kaip atrodys g.gif siaip ant fotkiu visai kitaip atrodo g.gif o ir nuo siulu storio daug priklauso ax.gif bei virbalu tas pats rastelis, seniau buvau idejus g.gif
Papildyta:
va sitaip atrodo is plonu siuliuku mocheros ax.gif
user posted image

o sitaip is storesniu siulu ir vat kitu kampu pakreipus sali biggrin.gif
user posted image

siaip mezgimas panasus i ta kur su 5 akim (na kur penkias sumezgam akis ir is ju vel 5 ismezgam)
tik cia 3 sumezgam ir is tu triju sumegztu ismezgam 3 (1 akis, 1 uzmetimas, 1 akis)
1eile - visas akis sumezginejam is triju 3
2 eile blogosiomis akimis
ir vel kartojam nuo pirmos eiles 4u.gif
na man patiko visai tas rastelis g.gif ir nesunku megzti.

dabar kur mezgu sali tai siuliukas labai lengvas, tai biski sunkiau mezgasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 10 13, 17:06)
va sitaip atrodo is plonu siuliuku mocheros  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif gražiai atrodo,radau ir tokį raštelį senose knygose ir irgi nusižiūrėjau thumbup.gif
man dar kelių šalių reikia tai išbandysiu kelis raštelius bigsmile.gif
Atsakyti
niu ir va cia dabartines foto ax.gif
man ir vel kitaip atrodo g.gif nei anu saliu g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 10 13, 17:06)
va sitaip atrodo is plonu siuliuku mocheros  ax.gif
user posted image

Labai žaviuosi tokiais darbeliais wub.gif Tik gaila-nemoku šitaip megzti.Ir tikriausiai reikia būt jau patyrūsi mezgėja,kad šitaip numegztum doh.gif Labai norėčiau tokio šalio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2007 10 13, 18:43)
Labai žaviuosi tokiais darbeliais  wub.gif  Tik gaila-nemoku šitaip megzti.Ir tikriausiai reikia būt jau patyrūsi mezgėja,kad šitaip numegztum  doh.gif  Labai norėčiau tokio šalio  wub.gif

reikia tik pabandyti arba kreiptis į rankdarbes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 10 13, 18:35)
thumbup.gif  thumbup.gif  gražiai atrodo,radau ir tokį raštelį senose knygose ir irgi nusižiūrėjau  thumbup.gif
man dar kelių šalių reikia tai išbandysiu kelis raštelius  bigsmile.gif

tai vat ir as radau knygoje, tik jis ten kitaip atrodo, bet vat pabandziau ir patiko g.gif su storesniais virbalais kitaip ir atrodo rolleyes.gif

QUOTE(*finy* @ 2007 10 13, 18:43)
Labai žaviuosi tokiais darbeliais  wub.gif  Tik gaila-nemoku šitaip megzti.Ir tikriausiai reikia būt jau patyrūsi mezgėja,kad šitaip numegztum  doh.gif  Labai norėčiau tokio šalio  wub.gif

nu jau, nu jau, nereikia tikrai buti patyrusia mezgeja 4u.gif svarbu noro turi biggrin.gif
cia ne koki palta megzti doh.gif tiesiog uzsidedi akiu kiek reikia ir varai ta pati vis doh.gif ir taip i ilgi kazkur savo ugio biggrin.gif
kutosiukus gali uzsidet jei nori, irgi nesudetinga tongue.gif
tad darbuokis biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 10 13, 17:06)
va sitaip atrodo is plonu siuliuku mocheros  ax.gif
user posted image



labai dailus šalis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 10 13, 19:30)
nu jau, nu jau, nereikia tikrai buti patyrusia mezgeja  4u.gif svarbu noro turi  biggrin.gif
cia ne koki palta megzti  doh.gif tiesiog uzsidedi akiu kiek reikia ir varai ta pati vis  doh.gif ir taip i ilgi kazkur savo ugio  biggrin.gif
kutosiukus gali uzsidet jei nori, irgi nesudetinga  tongue.gif
tad darbuokis  biggrin.gif  thumbup.gif

Tai kad raštas man nelabai suprantamas blink.gif Kiek suprantu reikia labai storais virbalais unsure.gif
Atsakyti