Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

Virbalai. labai prašau, atsiųsk ir man tos skraistės aprašymą wub.gif
rasyte31@yahoo.com
Atsakyti
Išsiunčiau hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 10 07, 20:01)
MONAMI,
jei tiktų šis pavyzdys http://public.fotki....s/skraiste.html  , tai rašyk man savo e-mailą - atsiųsiu aprašymą rusų kalboj  4u.gif

ačiū jau šitą susiradau pati mirksiukas.gif
Atsakyti
wub.gif Ačiūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 07, 17:13)
O kiek mazdaug siulu sunaudojai mazajai?  g.gif


2 kamuoliukus kid mocheros po 25 gr. 4u.gif
Atsakyti
Antras ir trečias raštai bus kaip AIROS mažoji skraistė iš kidmoheros( nuotrauka keletas puslapių atgal , 21psl)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorax: 07 spalio 2007 - 21:28
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 10 07, 18:39)
ačiū,bet kažkaip kai rašiausi tuos raštelius tai 2-3 lyg ir netoks buvo g.gif ,na tiek to sakiau kurią dieną pabandysiu mažus gabaliukus ir žinosiu  ax.gif


Jo,truputi skiriasi,nes si skara mezgasi is 5 akiu dar 5 ,net nelabai supratau teisybe pasakius kaip ten megzt reik,bet rastelis panasus ax.gif
Atsakyti
Gal kas mezgete salius is azuriniu rastu?
gal koki lengvesni zinot, nes ziuriu jie gant sudetingi doh.gif blush2.gif vis pasimetu su tom akim, ir visais uzmetimais doh.gif

reikia sali numegzt, bet jau pabodo tie patys rastai biggrin.gif yapc tas kur dvi sumezgam akis ir vienas uzmetimas doh.gif
Atsakyti
Paskutinis mano darbelis ax.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2007 10 12, 16:56)
Paskutinis mano darbelis ax.gif

thumbup.gif gražu

aš dabar pusę numezgus tos puliaros kiauros ir jau dairausi kitą megzti rolleyes.gif parduotuvėjė mačiau tokią kiaurų palų rašto g.gif sakiau reiks senovines knygas perversti,nes ten esu mačiusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2007 10 12, 17:56)
Paskutinis mano darbelis ax.gif
user posted image



labai noreciau rastelio - labai grazus darbelis! thumbup.gif
Atsakyti
Raštelis yra Mano tėmelėje skelbimų lentoje. O čia įkelti nesugebu ax.gif Tikiuosi rasi.

Atsakyti