Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(Virbalai @ 2007 10 02, 12:55)
Labai nekonkrečiai paklausei...
Kokio dydžio skraistė bus? T.y. vaikui at suaugusiajam? Iš kokių siūlų nori megzt? Reiktų bent apytiksliai žinoti siūlų metražą (t.y., kiek metrų yra kamuoliuke ir koks kamuoliuko svoris).
Jei pirksi specializuotoje siūlų parduotuvėje, tai pardavėja turėtų patart...

tagi prisižiūrėjau kaip jūs čia visos gražiai mezgate ir aš užsimaniau sau skraistės biggrin.gif bet net neįsivaizduoju kiek ir kokių siūlų čia man pirkt blush2.gif na tikėkimės kad parduotuvėje man ką patars pardavėja g.gif
Atsakyti

Čia mano skraistė nerta iš Fezos siūlų- 50% akrilas, 50% moheros.Sunaudojau 2 su puse. 100 gr yra 440 m. Labai gerai krinta.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 10 03, 10:14)
Čia mano skraistė nerta iš Fezos siūlų- 50% akrilas, 50% moheros.Sunaudojau 2 su puse. 100 gr yra 440 m. Labai gerai krinta.

o tai kur ta gražiai krintanti skraistė? g.gif ar čia tik aš nematau schmoll.gif
Atsakyti
user posted image

Gal dabar matysis
Atsakyti
Gražu wub.gif Bet ar nevaržo tokia skraistė judesių?
Atsakyti
QUOTE(Nereikalinga @ 2007 10 03, 11:22)
Gražu  wub.gif Bet ar nevaržo tokia skraistė judesių?



Ne, ji labai lengva.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Prisiziurejau visokiu groziu cia ir sugalvojau Jusu paprasyti/paklausti tokio dalyko:

kadangi siuo metu esu nestuke.gif ir jau vos telpu i savo striuke, vyro sesuo pasiule nusimegzti skraiste. Bet va idomu kokie turetu buti siulai ir koks rastas kad ta skraiste butu pakankamai silta ir ziema (gimdysiu tik sausio men. tai dar ilgokai reiketu nesiot ja) Na, mazdaug isisvaizduoju jos forma, bet va rastas ir siulai neateina i galva. Pati mezgu seniai, bet kai mezgu kitiems, tai greit sugalvoju, kai sau.... blush2.gif
Atsakyti
Rife
labai graži skraistė thumbup.gif
Atsakyti
Rife, labai daili skraistė wub.gif

QUOTE(evax @ 2007 10 03, 10:41)
Sveikos merginos,

Prisiziurejau visokiu groziu cia ir sugalvojau Jusu paprasyti/paklausti  tokio dalyko:

kadangi siuo metu esu  nestuke.gif  ir jau vos telpu i savo striuke, vyro sesuo pasiule nusimegzti skraiste. Bet va idomu kokie turetu buti siulai ir koks rastas kad ta skraiste butu pakankamai silta ir ziema (gimdysiu tik sausio men. tai dar ilgokai reiketu nesiot ja) Na, mazdaug isisvaizduoju jos forma, bet va rastas ir siulai neateina i galva.  Pati mezgu seniai, bet kai mezgu kitiems, tai greit sugalvoju,  kai sau....  blush2.gif


Na jei planuoji su skraiste per šalčius vaikščioti, tai pirmiausia pasidairyk modeliuko kad būtų su rankovėmis, nes kitaip vėjais kiaurai pūs. O siūlai tai manau kuo storesni ir kurių pagrindas vilna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2007 10 03, 13:58)
Rife, labai daili skraistė wub.gif
Na jei planuoji su skraiste per šalčius vaikščioti, tai pirmiausia pasidairyk modeliuko kad būtų su rankovėmis, nes kitaip vėjais kiaurai pūs. O siūlai tai manau kuo storesni ir kurių pagrindas vilna 4u.gif


Nzn ar cia gera mintis vaiksciot ziema moteriai vien su skraiste g.gif
bet cia zinoma tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 03 spalio 2007 - 13:43
Aš nusimezgiau skraistę žiemai iš pusvilnonių siūlų, paprastu raštu: penkios geros, dvi blogos. Mezgiau iš dviejų stačiakampių ir žiemą nešiosiu po paltu, nors jo jau nepavyks užsisegti.
manau mamytė nestuke.gif turėjo omeny irgi tokį variantą, o ne vien tik su skraiste lakstyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artita: 03 spalio 2007 - 14:06
QUOTE(jusda @ 2007 09 20, 09:22)
Labai gražu.

O čia mano
user posted image

o geras, mano toks pat tik be kutosų lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brigi: 05 spalio 2007 - 13:01