Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(Ewute @ 2007 10 01, 08:57)
labas rytas, nu man vistiek neaišku, tai grįžtant atgal reikia blogom akim sumegzti, ar gerom? kad pradėti nuo užmetimo ir 2 sumegzti tai suprantu  4u.gif



griztant atgal reikia megzti lygiai taip pat kaip ir mezgei pirmyn - uzmetimas, dvi sumezgi gera akim rolleyes.gif
Atsakyti
o man tai žinot kas su šiuo raštu kliūva... grįžtant atgal labai sunku sumegzt dvi akis, gal aš ne taip užmetimą darau g.gif
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 10 01, 23:08)
o man tai žinot kas su šiuo raštu kliūva... grįžtant atgal labai sunku sumegzt dvi akis, gal aš ne taip užmetimą darau  g.gif


uzmetima reik daryt pati paprasciausiai,desiniu virbalu aki uzkabini ir viskas,tai tada ner jokio skirtumo ar i prieki ein ar atgal,abi eiles vienodos smile.gif
nu cia ir parasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2007 10 01, 16:05)
Aira, norejau pasitikslint-o tie abu staciakampiai yra 80*200 ?


Mano didelės skraistės stačiakampiai 60*100, o mažos tai 45*70 maždaug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2007 10 02, 08:52)
Mano didelės skraistės stačiakampiai 60*100, o mažos tai 45*70 maždaug 4u.gif


aaa,aisku,nes man ir pasirode kad tos 80*200 labai jau per dideles turetu but smile.gif
dekui..
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 10 01, 22:08)
o man tai žinot kas su šiuo raštu kliūva... grįžtant atgal labai sunku sumegzt dvi akis, gal aš ne taip užmetimą darau  g.gif

Isiterpsiu ir as..., gryztant atgal galima sumegsti ir bloga akim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 10 01, 23:08)
o man tai žinot kas su šiuo raštu kliūva... grįžtant atgal labai sunku sumegzt dvi akis, gal aš ne taip užmetimą darau  g.gif


as uzmetima darydama siula kabinu is apacios, tai man atgal griztant nesunku sumegzti schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2007 10 02, 09:19)
Isiterpsiu ir as..., gryztant atgal galima sumegsti ir bloga akim  ax.gif


Galima, bet man tai kazkaip nepatogu sumegzt bloga.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 10 02, 09:40)
as uzmetima darydama siula kabinu is apacios, tai man atgal griztant nesunku sumegzti  schmoll.gif
Papildyta:
Galima, bet man tai kazkaip nepatogu sumegzt bloga.. doh.gif


ir as ta pati pasakyciau,gerom daug paprasciau..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2007 10 02, 09:00)
ir as ta pati pasakyciau,gerom daug paprasciau..

Na, yra keli budai uzmetimo, as darau ji kazkaip kitaip (atvirksciai), gal todel man labai paprastai susimezga blogosiomis...? Cia priklauso nuo iprociu... As tik pasakiau, kad galima ir blogaja sumegzti, o kaip kam patogiau tegul sprendzia pacios! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2007 10 02, 11:08)
Na, yra keli budai uzmetimo, as darau ji kazkaip kitaip (atvirksciai), gal todel man labai paprastai susimezga blogosiomis...? Cia priklauso nuo iprociu... As tik pasakiau, kad galima ir blogaja sumegzti, o kaip kam patogiau tegul sprendzia pacios!  tongue.gif


sutinku drinks_cheers.gif mano mama irgi isigudrino kazkokius kitokius uzmetimus daryt,tada issvirkscioji akis lengviau mezgasi..
Atsakyti
Sakykit o kiek maždaug reikia siūlų skraistei iš dviejų kvadratų?
Atsakyti
Labai nekonkrečiai paklausei...
Kokio dydžio skraistė bus? T.y. vaikui at suaugusiajam? Iš kokių siūlų nori megzt? Reiktų bent apytiksliai žinoti siūlų metražą (t.y., kiek metrų yra kamuoliuke ir koks kamuoliuko svoris).
Jei pirksi specializuotoje siūlų parduotuvėje, tai pardavėja turėtų patart...
Atsakyti