Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

Gražios 4u.gif Ar stačiakampiai turi būt vienodo dydžio?

Raštas:
sumezgi penkias akis ir nenukeli nuo kairio virbalo, ant dešinio už-metimas, gera akis, užmetimas, gera akis ir tada jau nukeli nuo kairio. Grįžti blogosiomis, kitoj eilėj išmezgi tris geras ir vėl 5 sumezginėji - taip "gėlytės" gaunasi prakaičiui. Na, gal suprasi.
Ano puslapio viršuje yra bielros citata, gal ten aiškiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myte: 27 rugsėjo 2007 - 10:38
QUOTE(myte @ 2007 09 26, 22:05)
Gal patarsit...kaip manot ar tiks skraistė stambiai moteriškei, neryški, samanų spalvos, tokio plonumo siūlų kaip vaikiškos?... ) g.gif


manau, kad labai tiktų, ypač jei prieky ir nugaroj baigiasi trikampiu thumbup.gif o spalva, tai nuo žmogaus išvaizdos priklauso, samaninė manau labiau tinka šviesaus gymio moterims ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2007 09 27, 10:31)
thumbup.gif skraistės
Gal gali pasakyti kokiais virbalais mezgei 4u.gif . Ir gal kartais turi aiškesnį aprašymą to įžymiojo rašto (taip supratau, mezgei kur 5 akys sumezgamos i vieną, o paskui iš vienos 5 išmezgamos). Aš nelabai suprantu kaip tai reikia megzti?  verysad.gif


Šalis 80cm*200cm

Reikės: 3 ritinėlių melanžinių angorinės vilnos "Soft print" siūlų ir 1 ritinėlio "Como" siūlų, virbalų su valu Nr. 4, vąšelio.
Šis šalis tiks ir kaip skraistė. Apmeskite 120 akių. Megzkite taip:
1 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.
Kai baigsite, šalį apnerkite "Como" siūlais.
Štai tokį aprašymą forume radau, o mezgiau su 6nr. virbalais.

QUOTE(myte @ 2007 09 27, 10:36)
Gražios  4u.gif  Ar stačiakampiai turi būt vienodo dydžio?



Taip vienodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2007 09 27, 12:15)
Šalis 80cm*200cm

Reikės: 3 ritinėlių melanžinių angorinės vilnos "Soft print" siūlų ir 1 ritinėlio "Como" siūlų, virbalų su valu Nr. 4, vąšelio.
Šis šalis tiks ir kaip skraistė. Apmeskite 120 akių. Megzkite taip:
1 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.
Kai baigsite, šalį apnerkite "Como" siūlais.
Štai tokį aprašymą forume radau, o mezgiau su 6nr. virbalais.


O tavo čia megsta taip pat iš dviejų rūšių siūlų g.gif , kažkodėl man atrodo kaip iš vienos rūšies 4u.gif
Atsakyti
Taip, mano megzta iš vienos rūšies, kid mocheros smile.gif , tiesiog aš mezgiau pagal šį aprašymą kurį ir įdėjau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu klausimą. Noriu megzti virbalais šalį ir iškilo toks klausimas. Ar yra koks raštelis , kad nebūtų kaip sakoma nei geros nei blogos puses, t,y, iš abiejų pusių gautųsi raštas..
(P.S. Tikiuosi aiškiai suformulavau ko noriu.. 4u.gif )

Is anksto aciu uz atsakymus...
Atsakyti
QUOTE(JK_Vilnius @ 2007 09 28, 15:28)
Sveikos,
Turiu klausimą. Noriu megzti virbalais šalį ir iškilo toks klausimas. Ar yra koks raštelis , kad nebūtų kaip sakoma nei geros nei blogos puses, t,y, iš abiejų pusių gautųsi raštas..
(P.S. Tikiuosi aiškiai suformulavau ko noriu.. 4u.gif )

Is anksto aciu uz atsakymus...


As dabar mezgu sali paprastu rasteliu: uzmetimas, dvi sumezgamos akys, tai is abieju pusiu gaunasi tas pats rastas.
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 09 28, 15:33)
As dabar mezgu sali paprastu rasteliu: uzmetimas, dvi sumezgamos akys, tai is abieju pusiu gaunasi tas pats rastas.



dvi geros sumezgamos ir uzmetima, dvi sumezgamos ir uzmetimas, o kaip grizti? blogas visas ismezgi?
Atsakyti
QUOTE(JK_Vilnius @ 2007 09 28, 15:38)
dvi geros sumezgamos ir uzmetima, dvi sumezgamos ir uzmetimas, o kaip grizti? blogas visas ismezgi?


Reikia uzdeti lygini skaiciu akiu, dvi akys krastams. Pradedi megzti nuo uzmetimo, kitas dvi sumezgi gera akim, o baigi eile sumegzdama dvi akis. Grizti lygiai taip pat: uzmetimas, dvi sumezgi.. tikrai nesudetinga, ir gana greit mezgasi mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas, nu man vistiek neaišku, tai grįžtant atgal reikia blogom akim sumegzti, ar gerom? kad pradėti nuo užmetimo ir 2 sumegzti tai suprantu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2007 09 27, 12:15)
Šalis 80cm*200cm

Reikės: 3 ritinėlių melanžinių angorinės vilnos "Soft print" siūlų ir 1 ritinėlio "Como" siūlų, virbalų su valu Nr. 4, vąšelio.
Šis šalis tiks ir kaip skraistė. Apmeskite 120 akių. Megzkite taip:
1 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.
Kai baigsite, šalį apnerkite "Como" siūlais.
Štai tokį aprašymą forume radau, o mezgiau su 6nr. virbalais.


Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2007 09 27, 10:55)
Aš sau dvi skraistes nusimezgus iš stačiakampių, man šis modelis labai patinka, galvoji tik apie raštą, nereikia jokių iškarpų bigsmile.gif Beje, Myte, tavo mergaičiukės skraistė labai  thumbup.gif
O čia mano mini skraistė, pilvukui pridengti tongue.gif Megzta "įžymiuoju raštu" lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

Šita kur kas didesnė, atsiprašau kad pasiglamžius, aš ją jau metai kaip dėviu blush2.gif

user posted image


Aira, norejau pasitikslint-o tie abu staciakampiai yra 80*200 ?
Atsakyti