Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(bielra @ 2007 09 25, 11:19)
Reikia daryti taip: su desiniuoju virbalu prakisti per 5 akis esancias ant kairiojo virbalo ir nenuemus ju ismegsti is pradziu 1 aki, tada uzmetimas, vel 1 akis, vel uzmetimas ir dar 1 aki ismegsti ir tada nuimti tas visas akis ant desiniojo virbalo ir vel kartoti toliau...  Gryztant ismezgu visas akis blogosiom... Na tikiuosi aiskiai surasiau  ax.gif


Ačiū aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Dabar jau supratau blush2.gif Labai jau gražus man šitas raštelis ir tikrai nesudetingas (dabar kai supratau hihihi.gif ). Reiks man skraistę nusimegzti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos, gal kuri turite šio šalio schemą, jis iš 2007-09,,Sabrinos"numerio, kuris vadinasi ,, Pončo, šali, sumki".
http://news.knitting...64631/discuss/0
Kiek suprantu pakraščiai tai panašiai, kaip Saldainios šalis megzta, bet jei kas turėtų shemutę, kaip megzti centrinę dalį, būčiau dėkinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 25 rugsėjo 2007 - 13:01
Atrodo šioj temoj jau rodžiau anksčiau, dabar ant manekenės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tetulė @ 2007 09 25, 13:55)
Sveikos visos, gal kuri turite šio šalio schemą, jis iš 2007-09,,Sabrinos"numerio, kuris vadinasi ,, Pončo, šali, sumki".
http://news.knitting...64631/discuss/0
Kiek suprantu pakraščiai tai panašiai, kaip Saldainios šalis megzta, bet jei kas turėtų shemutę, kaip megzti centrinę dalį, būčiau dėkinga.


http://photofile.ru/...53/60871960.jpg
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 26, 11:57)
Atrodo šioj temoj jau rodžiau anksčiau, dabar ant manekenės

user posted image


ai kokia gražuolė manekenė ir padėjėjas gražuoliukas mirksiukas.gif o ir mamytė darbštuolytė -spartuolytė 4u.gif kas toliau planuose? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 26 rugsėjo 2007 - 17:31
ačiū. 4u.gif Dabar baiginėju tokią pat tik kitos spalvos apačia draugės dukrai, bo baisiai jau mergaitė užsinorėjo šitą pasimatavus smile.gif Paskui sijonas pagal užsakymą, paskui šalis arba skraistė - dar nenusprendžiau - dovanų. Gal patarsit...kaip manot ar tiks skraistė stambiai moteriškei, neryški, samanų spalvos, tokio plonumo siūlų kaip vaikiškos?... ) g.gif
Atsakyti
myte -graži skraistė wub.gif

o stambiom moterom ,manau skraistės tinka ,visus apvalumus paslepia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2007 09 26, 22:51)
o stambiom moterom ,manau skraistės tinka ,visus apvalumus paslepia  hihihi.gif


slėpti, tai paslepia, bet mano mama apvalutė ir žemo ūgio, tai ji mieliau renkasi ilgus šalius mirksiukas.gif
Atsakyti
na, šita ne žema, galvojau ir apie šalį, bet kažkodėl linkstu prie skraistės. Gal pabandyt tą iš dveijų stačiakampių susiūtų g.gif Niekad tokios nemezgiau. Norisi su kažkokiu raštu, ne vien gerom akim, o mezgant tą platėjančią kaip tada su vidurio akim g.gif
Atsakyti
Aš sau dvi skraistes nusimezgus iš stačiakampių, man šis modelis labai patinka, galvoji tik apie raštą, nereikia jokių iškarpų bigsmile.gif Beje, Myte, tavo mergaičiukės skraistė labai thumbup.gif
O čia mano mini skraistė, pilvukui pridengti tongue.gif Megzta "įžymiuoju raštu" lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

Šita kur kas didesnė, atsiprašau kad pasiglamžius, aš ją jau metai kaip dėviu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIRA: 27 rugsėjo 2007 - 09:58
Eina sau kokio grozio skraistes wub.gif kazin kaip man su virbalais susidraugaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2007 09 27, 10:55)
Aš sau dvi skraistes nusimezgus iš stačiakampių, man šis modelis labai patinka, galvoji tik apie raštą, nereikia jokių iškarpų bigsmile.gif Beje, Myte, tavo mergaičiukės skraistė labai  thumbup.gif
O čia mano mini skraistė, pilvukui pridengti tongue.gif Megzta "įžymiuoju raštu" lotuliukas.gif

user posted image



thumbup.gif skraistės
Gal gali pasakyti kokiais virbalais mezgei 4u.gif . Ir gal kartais turi aiškesnį aprašymą to įžymiojo rašto (taip supratau, mezgei kur 5 akys sumezgamos i vieną, o paskui iš vienos 5 išmezgamos). Aš nelabai suprantu kaip tai reikia megzti? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 27 rugsėjo 2007 - 10:33