Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

Gavosi thumbup.gif ačiū mergaitės 4u.gif
Atsakyti
dar dėl to 5 iš 5 rašto - sakykit merginos, kokio storio virbalais mezgat iš angoros ar plonesnių siūlų? Pasiėmiau 6,5, bet kažkaip smulkiai gaunasi ir sunkiai mezgasi, nors ir bandau laisvai. Gal dar storesnių reikia?
Atsakyti
ačiū visoms už pagyrimus, o raštelis labai paprastas kažkadažurnale su tokiu šaliu Riaubiškytė buvo : užmetimas, dvi sumegstos ir vėl užmetimas ir dvi sumegstos, taip visos eilės.
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 24, 19:05)
dar dėl to 5 iš 5 rašto - sakykit merginos, kokio storio virbalais mezgat iš angoros ar plonesnių siūlų? Pasiėmiau 6,5, bet kažkaip smulkiai gaunasi ir sunkiai mezgasi, nors ir bandau laisvai. Gal dar storesnių reikia?

As mezgu Nr.8 ir labai laisvai..., sakyciau galima ir dar storesniais megsti... g.gif
Papildyta:
Na va, ikeliu parodyti, cia dukrai salikas bus, todel ne toks platus, jei norisi skraistes galima megsti is plonesniu siulu arba su storesniais virbalais...
user posted image
Atsakyti
Visos jus cia, ziuriu, esate auksarankes, labai graiu darbeliu radau. Pridedu ir as savo keletos, naujausiu dukrytei, mezginuku nuotraukytes smile.gif
http://public.fotki....i/p5161222.html
Atsakyti
super thumbup.gif Man labai labai tas raudonas komplektukas. ...ir manekenė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2007 09 24, 21:09)
As mezgu Nr.8 ir labai laisvai..., sakyciau galima ir dar storesniais megsti...  g.gif
Papildyta:
Na va, ikeliu parodyti, cia dukrai salikas bus, todel ne toks platus, jei norisi skraistes galima megsti is plonesniu siulu arba su storesniais virbalais...
user posted image


Koks gražus raštelis bigsmile.gif Bet aš neįkertu verysad.gif Kaip sumegsti tai viskas aišku, bet kaip iš vienos penkias išmegzti g.gif Gal vieną gerą, kitą išvirkščią, ar kaip kitaip? Tikiuosi labais stipriai nenusišnekėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitta @ 2007 09 25, 09:58)
Koks gražus raštelis  bigsmile.gif  Bet aš neįkertu  verysad.gif  Kaip sumegsti tai viskas aišku, bet kaip iš vienos penkias išmegzti  g.gif Gal vieną gerą, kitą išvirkščią, ar kaip kitaip? Tikiuosi labais stipriai nenusišnekėjau  blush2.gif

Reikia daryti taip: su desiniuoju virbalu prakisti per 5 akis esancias ant kairiojo virbalo ir nenuemus ju ismegsti is pradziu 1 aki, tada uzmetimas, vel 1 akis, vel uzmetimas ir dar 1 aki ismegsti ir tada nuimti tas visas akis ant desiniojo virbalo ir vel kartoti toliau... Gryztant ismezgu visas akis blogosiom... Na tikiuosi aiskiai surasiau ax.gif
Atsakyti
aš irgi taip mezgiau, bet reikia šiek tiek įgūdžių.
Atsakyti
Aš tokiu raštu šalį mezgiau 10 numerio virbalais (atrodo, storio kaip pirštas) ax.gif

O mano manymu tai vienas iš lengvesnių raštelių. Senoje senoje tetos mezgimo knygoje buvo labai panašus raštelis ir vadinosi "musytėm". Ten iš trijų akių išmezgamos trys, tada viena gera ir vėl iš trijų trys, o trečioje eilėje kur buvo ta viena gera išmegsta jau patampa vidurine tarp trijų iš kurių išmezgamos trys. Raštelis labai panašiai atrodo, pradedančiam tokį raštą daug lengviau tas tris akis išmegst (nei penkias) ir labai tinka trikampėm skarom, nes labai puikiai automatiškai užsideda akys kraštuose gerosiose eilėse. Na gal aš čia ir be reikalo savo nosį kišu tongue.gif , atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitė Plius: 25 rugsėjo 2007 - 10:57
QUOTE(Bitė Plius @ 2007 09 25, 10:54)
Aš tokiu raštu šalį mezgiau 10 numerio virbalais (atrodo, storio kaip pirštas)  ax.gif

O mano manymu tai vienas iš lengvesnių raštelių. Senoje senoje tetos mezgimo knygoje buvo labai panašus raštelis ir vadinosi "musytėm". Ten iš trijų akių išmezgamos trys, tada viena gera ir vėl iš trijų trys, o trečioje eilėje kur buvo ta viena gera išmegsta jau patampa vidurine tarp trijų iš kurių išmezgamos trys. Raštelis labai panašiai atrodo, pradedančiam tokį raštą daug lengviau tas tris akis išmegst (nei penkias) ir labai tinka trikampėm skarom, nes labai puikiai automatiškai užsideda akys kraštuose gerosiose eilėse. Na gal aš čia ir be reikalo savo nosį kišu  tongue.gif , atsiprašau  4u.gif

Labai laiku ta nosi ikisai tongue.gif , as kaip tik galvoju, kad reikia skara nusinarplioti, nes labai jau salta darbe darosi...
Reiks pameginti...
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2007 09 25, 12:08)
Labai laiku ta nosi ikisai  tongue.gif , as kaip tik galvoju, kad reikia skara nusinarplioti, nes labai jau salta darbe darosi...
Reiks pameginti...


tongue.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti