Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

Gal galėtų kas nors pabraižyti ar gal turite schemą šitos skraistės, kaip tas gėlytes reikia susiūti ax.gif

http://public.fotki....i/melynas1.html

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvate24 @ 2007 01 29, 18:06)
Gal galėtų kas nors pabraižyti ar gal turite schemą šitos skraistės, kaip tas gėlytes reikia susiūti  ax.gif
 
[

Tai kad ten tavo nuorodoje ir schemutė yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvate24 @ 2007 01 29, 18:06)
Gal galėtų kas nors pabraižyti ar gal turite schemą šitos skraistės, kaip tas gėlytes reikia susiūti  ax.gif
 
http://public.fotki....i/melynas1.html

ačiū 4u.gif



Tas gėlytes reikia nerti atskirai, ir po to jas jungti, pasiskaityk airišką nėrimą... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitx @ 2007 01 29, 18:48)
Tas gėlytes reikia nerti atskirai, ir po to jas jungti, pasiskaityk airišką nėrimą... bigsmile.gif



Taip merginos aš suprantu, kad reikia jas atskirai nerti, aš jau ir pradėjus, gal kokia 30 jau nunėrus blush2.gif , bet aš nesuprantu tos schemos, kaip jas ten reikia susiųti, kad gautūsi tokia skraistė (kaip viena su kita susiųti žinau doh.gif ), vienas galas ilgesnis kitas kažkaip kitaip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvate24 @ 2007 01 30, 10:17)
vienas galas ilgesnis kitas kažkaip kitaip  verysad.gif

Labai blogai matosi, bet kiek įžiurėjau: ten kur punktirinė linija parašyta: nugara; prie punktyro viršui : kaklo išpjova (čia tiesiogiai iš rūsų kalbos, tai kaip tiksliai vadinasi lietuviškai nežinau lotuliukas.gif ); toliai lyg ir piečių siūles(t y. ten reik susiūti; na dar išmatavimai apačioje- 75 cm, šone 45 cm. Tik va nežinau, ar čia tik tai puse schemos (gal reikia nuo punktyro linijos ir į kitą puse tiek pat tų gelyčių g.gif )
Atsakyti
QUOTE(natalyjabut @ 2007 01 30, 11:38)
Labai blogai matosi, bet kiek įžiurėjau: ten kur punktirinė linija parašyta: nugara; prie punktyro viršui : kaklo išpjova (čia tiesiogiai iš rūsų kalbos, tai kaip tiksliai vadinasi lietuviškai nežinau  lotuliukas.gif ); toliai lyg ir piečių siūles(t y. ten reik susiūti; na dar išmatavimai apačioje- 75 cm, šone 45 cm. Tik va nežinau, ar čia tik tai puse schemos (gal reikia nuo punktyro linijos ir į kitą puse tiek pat tų gelyčių  g.gif )



taip thumbup.gif tikriausiai kad ir kitoje pusėje tas pats, o aš višta nesusigaudžiau doh.gif
ačiū mirksiukas.gif dabar tik gėlyčių reikia dar prisimegzti ir galėsiu pradėti siūti clap_1.gif
P.S. tik man tos gylėtys mažesnės gaunasi negu parodyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvate24 @ 2007 01 30, 12:49)
P.S. tik man tos gylėtys mažesnės gaunasi negu parodyta  g.gif

sekmes neriant ir lauksim darbelio demonstracijos drinks_cheers.gif
O jos čia tik padidintos ir tada nufotografuotos, gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(natalyjabut @ 2007 01 30, 11:55)
sekmes neriant ir lauksim darbelio demonstracijos  drinks_cheers.gif 
O jos čia tik padidintos ir tada nufotografuotos, gal?  g.gif


taip aš irgi taip galvoju mirksiukas.gif nes niekaip jų didesnių neina padaryt pagal schemutę ax.gif
Oi dar daug tų gėlyčių reikia, bet susiimsiu rimtai pioneer.gif 4u.gif
Atsakyti
storesniais siūliukais ir vąšeliu atitinkamu - bus didesnė gėlytė. Pagal modelį tai vienos gėlytės skersmuo turėtų būti ~ 10cm
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 01 30, 13:46)
storesniais siūliukais ir vąšeliu atitinkamu - bus didesnė gėlytė. Pagal modelį tai vienos gėlytės skersmuo turėtų būti ~ 10cm


g.gif sakote g.gif 10 cm? pas mane nestori siūliukai tai gaunasi tik 6 cm verysad.gif bet gal gerai bus tik smulkesnės gėlytės mastau.gif
Atsakyti
žurnale rašo taip: Vąšelio Nr. 5,5, gėlytės diametras 8,5 cm; Skraistei reikalinga nunerti 105 gėlę, antrą neriant, jungti prie pirmosios ir t.t. pagal duotą schemą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvate24 @ 2007 01 30, 15:09)
g.gif  sakote  g.gif  10 cm? pas mane nestori siūliukai tai gaunasi tik 6 cm  verysad.gif bet gal gerai bus tik smulkesnės gėlytės  mastau.gif


Gerai,gerai viskas bus,tik gėlyčių daugiau reiks nert mirksiukas.gif
Atsakyti