Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

o čia mano darbelis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2007 09 24, 09:49)
o čia mano darbelis

user posted image


Nu labai gražu thumbup.gif
O koks čia raštelis? man reikia kažko panašaus blush2.gif
Atsakyti
darbelis super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitta @ 2007 09 24, 08:36)
Labai gražu  wub.gif
Matosi, kad raštelis ir kraštas labai paprasti, bet gal galima būtų shemutę  ax.gif

dvi sumegztos, užmetimas; grįžtam blogojom, tada pradedam nuo užmetimo, dvi sumegztos (kad neskersuotų). O kraštui tiesiog surenkam akis, numezgam vieną eilę, po to pridedam kas antrą akį po vieną, grįžtam blogojom, kitoj eilėj dar pridedam kas dvi akys ar kas trys.Kuo tankiau pridėsim, tuo labiau "garbanosis".
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2007 09 24, 09:49)
o čia mano darbelis

user posted image


Saldainia ipakavai save biggrin.gif ,labai graziai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 24, 11:03)
dvi sumegztos, užmetimas; grįžtam blogojom, tada pradedam nuo užmetimo, dvi sumegztos (kad neskersuotų). O kraštui tiesiog surenkam akis, numezgam vieną eilę, po to pridedam kas antrą akį po vieną, grįžtam blogojom, kitoj eilėj dar pridedam kas dvi akys ar kas trys.Kuo tankiau pridėsim, tuo labiau "garbanosis".


Ačiū aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

Matosi, kad raštelis paprastas, nu bet atrodo tai thumbup.gif Aš esu panašiu raštu nėrus vieną skraistę, bet turbūt ardysiu, nes man pats jos modelis nepatinka schmoll.gif Reiks prieš ardant įdėt pasirodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitta @ 2007 09 24, 10:58)
Ačiū aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif

Matosi, kad raštelis paprastas, nu bet atrodo tai  thumbup.gif  Aš esu panašiu raštu nėrus vieną skraistę, bet turbūt ardysiu, nes man pats jos modelis nepatinka  schmoll.gif  Reiks prieš ardant įdėt pasirodyt  biggrin.gif

Rastelis is ties grazus, bet man jau pabodes... pernai tiek primezgiau ir pridalinau visoms, kad jau siemet pradejau kitokiu rasteliu (5 akys is 5) megsti... Irgi graziai atrodo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2007 09 24, 13:15)
Rastelis is ties grazus, bet man jau pabodes... pernai tiek primezgiau ir pridalinau visoms, kad jau siemet pradejau kitokiu rasteliu (5 akys is 5) megsti... Irgi graziai atrodo...  ax.gif

galvoju šitą pabandyt. O kaip iš tikrųjų reikai? 5 sumegzgi, iš tos vienos vėl 5 išmezgi ir taip visa eilė? o grįžt po to blogosiomis? Jei nesunku, papasakok.
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 24, 13:43)
galvoju šitą pabandyt. O kaip iš tikrųjų reikai? 5 sumegzgi, iš tos vienos vėl 5 išmezgi ir taip visa eilė? o grįžt po to blogosiomis? Jei nesunku, papasakok.

Butent taip kaip pasakei smile.gif, tik mezgant 3 eile, tris akis ismezgu gerai ir tada vel po 5, gale tuomet lieka 2... Vakare pameginsiu nuotrauka ikelti...
Atsakyti
baqndžiau... neįkertu kaip iš tų 5 sumegztų 5 išmegzty. man kažkaip ne akys ant virbalo gaunasi, o siūlas apsisuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 24, 16:34)
baqndžiau...  neįkertu kaip iš tų 5  sumegztų 5 išmegzty. man kažkaip ne akys ant virbalo gaunasi, o siūlas apsisuka  g.gif


tas akis reikia ne tik užmesti, bet išmegzti per tą pačią skylutę, aš kol išmokau, traukiojau su vašeliu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 24, 16:34)
baqndžiau...  neįkertu kaip iš tų 5  sumegztų 5 išmegzty. man kažkaip ne akys ant virbalo gaunasi, o siūlas apsisuka  g.gif

įkišiu ir aš savo trigrašį blush2.gif aš tai taip sumezginėju - sumezgu 5 akis gerąja akimi,nenukeliu jų nuo virbalo, toliau darau vieną užmetimą,vėl išmezgu tas visas akis gerai, vėl užmetimas ir dar kartą sumezgu visas akis gerai ir tada nukeliu sumegztas akis nuo virbalo - tikiuosi, kad ką nors suprasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 24 rugsėjo 2007 - 15:42